УжеВотДа• 19 марта 2024
Чому так образливо мені - це чути?
Син обмовився, що вони сьогодні чекають гостей. Має приїхати невістки мама з молодшою донькою. На цілий тиждень, щоб і онука побачити і щоб невістка трохи відпочила від дитини.
А мені стало до глибини душі образливо. Як це? Вони мають приїхати на тиждень до них. І син на це зовсім нормально реагує. І сказав мені, що в нього найкраща теща. У них з батьками невістки дружні відносини. А у нас з невісткою такого немає. Мені так образливо. Її маму в гості чекають, а мене та моїх дітей невістка і бачити навіть не хоче.
Лиш одне попросила в сина, щоб я її та її дитину залишила в спокої.
Наче і розумію, що це вже все. Невістка не пробачить та не піде зі мною на контакт. Я ніколи не буду на місці її матері. Я не буду «найкращою свекрухою» для неї. Якось дуже на душі сумно.
Забрызжу ядом• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не вітаміни, а всього навсього вітамін Д.
Это не витамины?)
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Это не витамины?)
Там нічого страшного немає. Я ж не давала дитині якісь незнайомі та заборонені вітаміни. А вітамін Д. Дається усім дітям.
Залізний занавіс• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Подарунків також не хочуть . Я вже відсилала, невісткі все було не те. Ось знову хотіла, щось вислати, а син сказав, що я знову щось куплю на свій смак не те і вони знову залишаться крайні, що щось комусь віддали.
Дарите деньги
Послушная• 19 марта 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Так исправляйте ситуацию. Передавайте подарки для начала.
Жёстко троллите )))
Послушная• 19 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
мне аж интересно стало где вы так отличились, что невестка так о вас отзывается
лучше Вам не знать. тут уже всех оповестили. и все на стороне сына и невестки )))
Анти-анонім• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А вас чого?
Учитесь на будущее у тещи вашего сына. Как вести себя адекватно. У вас еще дочка есть, вы и там мозг вынесите всем
Анти-анонім• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та нічого не хочу. Що ж тут вже хотіти? Просто мені образливо, що все ось так сталося. Маму невістки, яка їде за 300км чекають, а ми живемо в одному місті і я їх взагалі не бачу.
Хамить и людей поносить, им было не обидно? А вам вдруг обидно
ДлинноНожка• 19 марта 2024
Ответ дляЖменятко
Что она сделала?Я спрашивала ,так не ответила, а самой первой темы не читала
сказала ее матери что та воспитала плохую дочь, в итоге все переругались и с ней теперь никто не хочет общаться, что логично
Ответ дляУжеВотДа
Нічого такого страшного. Сказала її матері, що її дочка «непутьова , нічого не вміє робити. Виховала вона її не правильно. І взагалі, невістка в дитинстві пила дуже сильні заспокійливі. Перед відносинами вона це сину не сказала. Але я вважаю, що вона наркоманка. І це я і її матері сказала, що вона виростила і зробила з неї наркоманку.
Мамо,вы совершенно ненормальный человек
Это вас не правильно воспитали,та какое там, воспитания ноль,ума ноль!!!!!
Извините