УжеВотДа• 19 марта 2024
Чому так образливо мені - це чути?
Син обмовився, що вони сьогодні чекають гостей. Має приїхати невістки мама з молодшою донькою. На цілий тиждень, щоб і онука побачити і щоб невістка трохи відпочила від дитини.
А мені стало до глибини душі образливо. Як це? Вони мають приїхати на тиждень до них. І син на це зовсім нормально реагує. І сказав мені, що в нього найкраща теща. У них з батьками невістки дружні відносини. А у нас з невісткою такого немає. Мені так образливо. Її маму в гості чекають, а мене та моїх дітей невістка і бачити навіть не хоче.
Лиш одне попросила в сина, щоб я її та її дитину залишила в спокої.
Наче і розумію, що це вже все. Невістка не пробачить та не піде зі мною на контакт. Я ніколи не буду на місці її матері. Я не буду «найкращою свекрухою» для неї. Якось дуже на душі сумно.
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
так вы ж не ее муж,а посторонняя женщина. естественное желание у человека - избегать больных, не нормальных людей, оберегать свою семью от таких людей,как вы. все она правильно делает. я бы тоже сразу оборвала всякое общение. но у меня хорошая свекровь,наоборот хвалит и поддерживает всегда,поэтому мы прекрасно с ней общаемся.
Я мати чоловіка. Я не ліва людина.
ХуАнита• 19 марта 2024
Дівчата, напишіть будь ласка короткий зміст попередніх серій цієї Санта Барбари
Докладальниця• 19 марта 2024
Админы, а нельзя эту свекруху заблокировать как-то навсегда?
Мне и своей в жизни хватает.
БоВжеВільна• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Нічого такого страшного. Сказала її матері, що її дочка «непутьова , нічого не вміє робити. Виховала вона її не правильно. І взагалі, невістка в дитинстві пила дуже сильні заспокійливі. Перед відносинами вона це сину не сказала. Але я вважаю, що вона наркоманка. І це я і її матері сказала, що вона виростила і зробила з неї наркоманку.
Оце відповідь на все ваше ниття. Я б теж таку свекруху забанила. Обізвали людину на рівному місці і жуєте обідки. Розумію вашу невістку - вона захищає свій моральний стан від викльовування
Пиу!Пиу!• 19 марта 2024
Ответ дляЗайканалужайке
У вас есть друзья, работа? Собаку заведите себе, или козу
В однокімнатну квартиру, куди приводять дитину нянчити?😂
Радість моя• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
И после этого вы хотите в гости к невестке? И удивляетесь что с вами не общаются? Вы же еще и внуку расскажите какая его мама непутевая. Забудьте . Вам надо так прощение просить, как вы неспособны
Борисфенка• 19 марта 2024
Ответ дляХуАнита
Авторка доколупується до невістки, потім дивується, що невістка не хоче її бачити.
Пиу!Пиу!• 19 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Я конечно из принципа опять отпишусь. Но думаю, что тема заглохнет, как предыдущая.
Все уже подустали от ваших обидок.
Глохне, коли від імені невістки, від свекрухи- більш-менш)
Пиу!Пиу!• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Так і що тепер? Постійно це згадувати, що я там сказала? І не спілкуватися зі мною і онука не давати бачити до кінця моїх днів?
Так ви вибачилися чи все чекаєте невістку з поклоном?
Банка з медом• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Гідозепам 1. Пила, якийсь курс. Вона народилася дуже тяжкою дитиною. Казали, що буде інвалідом, і що в неї дуже слабка нервова система. Це мати її казала. Мати її поставила на ноги. Проблем з нервами зараз немає начебто. На обліку ні де не стоїть. Але сам факт. Така молода і така хвора. Нащо вона така потрібна?
Оце вже огидно... А нащо ви кому потрібні? Як бачите, нікому
Мрію про пончик• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А так я моя невістка відпор дала, то то нормально? Нормально мене заблокувати у вайбері і забути про мене? І маніпулювати дитиною. Не давати його бачити?
скільки Вам років і скільки невістці??
Пиу!Пиу!• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Всі ж знають, що автор приймає у 5 разів більше гідазепаму, ніж невістка і при цьому працює нянею?😂
Щось перебір, тролятиною потягнуло..
Проработник• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Якщо б невістка забула те все, що я на неї говорила. Можно б було почати все з нуля.
Ви хочете дати людині по голові? Чи як інакше в неї з´явиться амнезія?
Кусман Сиру• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Оце Ви вже перебрехалися, гідазепам не призначається дітям. Треба було гарно погуглити, перш ніж тролити.
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
А хто тролив? Мені так сказала її мати. Я не знаю точно в якому віці. І хто призначав, може і сама мати.
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Щось перебір, тролятиною потягнуло..
А людина не може приймати гідозепам? Мені вже 45, і тяжке життя було. Тому я і присіла на нього. А невістка ще ж молода. Який гідозепам?
Пиу!Пиу!• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Наркоманка, в утіль, нащо ви така потрібна
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А що тут смішного? Звідкіля однокімнатні квартири стали причиною для сміху?
Тоска в носках• 19 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Це ви автор міні-серіалу з тем про стосунки з невісткою?
Ну тоді чого дивуватися? В усіх дій є свої наслідки, ви не поводили себе як найкраща свекруха - то вас так і не сприймають.
а була лі невістка?
Готова до другої• 19 марта 2024
Ответ дляГендиреХтор
Автор, з вами скоро вся порадниця перестане спілкуватись, не лише невістка. Майте совість.
це вже
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Автор, я пропустила начало. С чего все началось то?
З того, що мені не сподобалась невістка з першого дня. Все робить не так, як потрібно. Не путьова зовсім. Якось сказала це її матері. Що виростила не правильно дитину свою. Сталася сварка. Довго не спілкувалися з невісткою. Поки не дізналася про вагітність її. Я тоді була в шокі. Почала я сама відновлювати з нею спілкування відносини. Але вона на контакт не дуже шла. А зараз взагалі не спілкується зі мною і дитину не дає бачити.
Помаранчова душа• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ні. Нічого поганого сваха про мою дитину не казала мені. Навіть не критикувала його. Це тому що я правильно його виховала. Тому тещі і немає, що поганого мені про нього сказати.
Ахаха. Прям мою маму напомнили.
Помаранчова душа• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Как аукнется-так и откликнется.
Брюнетка в Мармеладе• 19 марта 2024
Ответ дляХуАнита
Нема що розказувати, все є в цій темі. І кожного разу перемелюється знову. Такі зараз ледачі тролі- хоч би вже якось розвивали сюжет.
Помаранчова душа• 19 марта 2024
Автор, а пройдите тест на определение психологического возраста. Интересно, сколько лет получится.
Забрызжу ядом• 19 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Що ж це потрібно було зробити невістці і синові, що вони не хочуть вас навіть бачити, не те, щоб тиждень разом прожити?
Она давала витамины ребенку без разрешения и ещё кучу всего было
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не вітаміни, а всього навсього вітамін Д.