УжеВотДа• 19 марта 2024
Чому так образливо мені - це чути?
Син обмовився, що вони сьогодні чекають гостей. Має приїхати невістки мама з молодшою донькою. На цілий тиждень, щоб і онука побачити і щоб невістка трохи відпочила від дитини.
А мені стало до глибини душі образливо. Як це? Вони мають приїхати на тиждень до них. І син на це зовсім нормально реагує. І сказав мені, що в нього найкраща теща. У них з батьками невістки дружні відносини. А у нас з невісткою такого немає. Мені так образливо. Її маму в гості чекають, а мене та моїх дітей невістка і бачити навіть не хоче.
Лиш одне попросила в сина, щоб я її та її дитину залишила в спокої.
Наче і розумію, що це вже все. Невістка не пробачить та не піде зі мною на контакт. Я ніколи не буду на місці її матері. Я не буду «найкращою свекрухою» для неї. Якось дуже на душі сумно.
Борисфенка• 19 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Старо как мир, невестка засранка, грязнуля, дурной воспитанная, как наследный , сынок автора в ней разглядел царевну не понятно. Ну и все это было вылито на голову не только самой невестке а и ее маме
Та може що свіженьке було? Про 8 березня пам´ятаю, невістка сама вдома, авторка переживала дуже.
Сизоока бестія• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Так і що тепер? Постійно це згадувати, що я там сказала? І не спілкуватися зі мною і онука не давати бачити до кінця моїх днів?
А теперь уСЕ…. Поезд ушёл!!! Думать нужно было взрослой тетке перед тем как что то говорить. Детей родила а ума не нажила
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не дай бог, никогда.., сколько та падла крови попила, я ж не всегда взрослой девочкой была….в 20+ отпор давала, но не так…плакала , дурочка. Жалко себя ту( а потом подросла и нахер послала
А так я моя невістка відпор дала, то то нормально? Нормально мене заблокувати у вайбері і забути про мене? І маніпулювати дитиною. Не давати його бачити?
Жертва интернета• 19 марта 2024
Вы же обещали в прошлой теме.
К моей маме дочка подросток просится- я хочу поехать к бабушке, у нее все внуки любимы и долгожданны. К свекрови я не запрещаю, но и не организовываю, она там пробыла последний раз 2 часа, и пишет мне, можно я уже побыла у бабушки? Отвечаю делай что хочешь, хочешь езди,хочешь нет, меня не касается. Я со свекровью поставила точку, 3 года назад в общении, после 17 лет вежливого нейтралитета. У моей мамы также плохие отношения с зятем, но с моей стороны на нем не отражается. Но дети все видят, свекровь тоже хотела обижать меня все время, с ехидной улыбкой, и пользовалась влиянием на сына, колотила мне тут раздор, но я отстранилась, полностью, сказала ему, что с нец мои отношения закончены, он подумал, пообижался, пережил, и живёт с семьёй. Но! Дочка уже все понимала, видела ее отношение ко мне, и сказала, что простить не может бабушку. Вот так. Она хотела быть главной, и влиять на всех, но не учла, что в этом квадрате все равные углы, вместе с гноблением меня, она получила нелюбовь внучки.
60 метрів сметани• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Конечно нормально, вы токсичная особа, которая отравляет жизнь.
Сизоока бестія• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Молодец девочка! Сразу отсекла источник негатива от себя и от ребенка
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Тут зібралися знову одні невістки. І не розуміють, що не можна забирати у бабусі онука, а в онука бабусю.
Пузата Хата• 19 марта 2024
ну так, наверное, теща не говорила зятю в глаза,что он чмошник и ’погана людина’.
Сегодня я не я• 19 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
да сколько можно... вы же сами наломали дров - что теперь хотите
А что случилось? Все уже в курсе? Это продолжение истории? Поделитесь, плиз. Что автор сделала невестке? Из-за чего обида?
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Ні. Нічого поганого сваха про мою дитину не казала мені. Навіть не критикувала його. Це тому що я правильно його виховала. Тому тещі і немає, що поганого мені про нього сказати.
Пузата Хата• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
да неужели? а может теща свое мнение держит при себе? и не вываливает его всем такими словами, что перестают с вами общаться и невестка и сын?
Сегодня я не я• 19 марта 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Так исправляйте ситуацию. Передавайте подарки для начала.
Не поможет. Невестка не станет их брать. В лучшем случае - передарит, в худшем - сразу в мусорник.
Не всех можно купить подарками.
Ненька наша• 19 марта 2024
мені здається, що коли я помру а автор сворить ще одну тему, я воскресну і закрию порадницю назавджи
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляСегодня я не я
Нічого такого страшного. Сказала її матері, що її дочка «непутьова , нічого не вміє робити. Виховала вона її не правильно. І взагалі, невістка в дитинстві пила дуже сильні заспокійливі. Перед відносинами вона це сину не сказала. Але я вважаю, що вона наркоманка. І це я і її матері сказала, що вона виростила і зробила з неї наркоманку.
Сегодня я не я• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та нічого не хочу. Що ж тут вже хотіти? Просто мені образливо, що все ось так сталося. Маму невістки, яка їде за 300км чекають, а ми живемо в одному місті і я їх взагалі не бачу.
А сын к Вам в гости сам заходит? У Вас муж и другие детки есть?
Пузата Хата• 19 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
100%. просто безмозглые создания. гавна навалила,а теперь плачется,чего с ней никто не хочет общаться.
Мстящий за Зайца• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А можа вона просто ввічлива на відміну від вас?
Наговорити лиха,а потім зустрічатися знов з невісткою?
Для чого?
Щоб знов і знов і знов (як ми тут) слухати вас,яка вона погана?
Для чого?
Мстящий за Зайца• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
То може ви помилилися?
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляСегодня я не я
Сина бачила три місяці назад. Після сварки з невісткою. Більше до мене навіть сам не їздить. Коли запитую чому? Каже, що немає коли заїхати.
Чоловіка немає. Ще є двоє дітей. Середній син та молодша дочка.
Пузата Хата• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
вы на человека сказали наркоманка и удивляетесь,почему с вами не хотят общаться? вы какая-то блаженная.
Сегодня я не я• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Я не знаю, что именно Ваша невестка принимала в детстве... Обычно деткам ничего страшного не назначают. Но если вышла замуж, родила и воспитывает здорового ребенка и сейчас без препаратов живёт, то у неё всё отлично. Откуда вы узнали эту информацию? И что конкретно ща препарат? Она на учете у психиатра или нарколога не стоит?
Банка з медом• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дійсно, нічого страшного. Чого б це вона образилась. 🤔
Мстящий за Зайца• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
В чому?
В тому що вирішили що маєте право висказуватися,вас хтось питав?
Сизоока бестія• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Там скорее невестка с мамой воспитанные люди в отличии от вас
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Це було більше року назад. Всі роблять помилки. Вже можна і забути. Син мій також її так називав, але вона ж з ним живе.
Сизоока бестія• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Какая прелесть))) просто перл троляки
Пузата Хата• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
так вы ж не ее муж,а посторонняя женщина. естественное желание у человека - избегать больных, не нормальных людей, оберегать свою семью от таких людей,как вы. все она правильно делает. я бы тоже сразу оборвала всякое общение. но у меня хорошая свекровь,наоборот хвалит и поддерживает всегда,поэтому мы прекрасно с ней общаемся.
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляСегодня я не я
Гідозепам 1. Пила, якийсь курс. Вона народилася дуже тяжкою дитиною. Казали, що буде інвалідом, і що в неї дуже слабка нервова система. Це мати її казала. Мати її поставила на ноги. Проблем з нервами зараз немає начебто. На обліку ні де не стоїть. Але сам факт. Така молода і така хвора. Нащо вона така потрібна?