Ви вірите в теорію змови, бо відмовляєтесь прийняти, що росіяни вбивці і хочете з ними помиритись?
Результат:
вже голосів:
53 (52.48%)
Не вірю в теорію змови
33 (32.67%)
Ні
15 (14.85%)
Так
Krasivaja_ja• 19 марта 2024
Ответ для vihola
А у вас його зовсім нема, тому поспішили відписатись у моїй темі.
Удалено администрацией...
Ответ дляfishcka
зараз багато різних теорій, напишіть про яку саме ви питаєте :)
Ну в тутешніх наче одна і та ж сама.
Ми всєй правди нє знаєм, прійдьот врєма і ви узнаєте страшную правду, всьо нє так адназначна, какая разніца, за нас всьо рєшілі бальшиє дяді.
А, вчора була оригінальна, наче англійський принц антихрист з копитами.
Olenka_tit• 19 марта 2024
Ответ для vihola
Ну в тутешніх наче одна і та ж сама.
Так ми всієї правди не знаємо, вирішили все за нас. Але це не відміняє того, що рашисти мерзотні вбивці, путлера я б сама на шматки розірвала, як би мені така нагода випала, але я ненавиджу ту істоту не з 2022 року, в мене з 2014 все кипить.
Хитрый Лис• 19 марта 2024
Ответ дляKsuhin30
Ви про що взагалі? Росіяни- вбивці. Миритися - не хочемо.
Але хочемо, щоб війна закінчилася. От лише у кордони 1991 вже не віримо. То вже теорія змови чи ще ні?
Это уже близко 😅
Хитрый Лис• 19 марта 2024
Ответ дляOlenka_tit
Вы прям шах и мат Вихоле поставили))
Ответ дляOlenka_tit
А якої саме правди бракує вам?
Якщо все очевидно, хто напав, хто захищається.
Хто винен, хто жертва.
Хитрый Лис• 19 марта 2024
Ответ для vihola
О, давайте поспілкуємось з вами, як з представником теорії змови. Можете коротко викласти свою.
Я не поклонник теории заговора
Хитрый Лис• 19 марта 2024
Ответ для vihola
Просто прихильник руського міру?
У вас шикарные умозаключения 😅
Ответ для vihola
Вот новенькая теория. Война была запланирована в 2004-2006 годах, были выделены деньги князем мира всего, который воплотился в Ричарде Граветте. Сейчас деньги закончились. И вообще мы с рашей в составе союзного государства остались