Вельми шановна• 20 марта 2024
Так а Притула шо виїхав?
На якій підставі поясніть і як він це коментував?
А куди поділись гроші, які ми всі збирали?
Будь ласка, поясніть без емоцій
Задолбулька• 20 марта 2024
Я в Австрии, так тут родителям дают бумажки подписать в обязательном порядке о том, что делать во время катастрофы. Название катастрофы не пишут. А потом идёт вопрос о том, разрешаете ли вы, чтобы в школе ребенку дали таблетки от радиации (йодид калия) в случае катастрофы. Всем понятно, какую катастрофу они подразумевают. Так что это, если не запугивание ядеркой?
Нагайна• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Инвалидов уже пакуют тцк. Круг сужается
Мого кота вчора забрали
Кили и Манджаро• 20 марта 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
Так треба людей підтримати, чи ви сарказм ніяк
Приму в дар• 20 марта 2024
Не знаю чи виїхав, але то сумно, що навіть він остерігається тцк і що навіть він зі своїми статками і можливостями заробляти розуміє, шо життя тут не буде. А хтотдонатив йому і далі можна донатити, це не заважає йому купувати дрони і т. д. Просто да, в окоп він не планує
Нагайна• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
А кот інвалід?
Інвалід
Тепер хом´яка ховаю. Бо теж заберуть
Тоскующая• 20 марта 2024
Ответ дляНагайна
Інвалід
Тепер хом´яка ховаю. Бо теж заберуть
Ховайтесь і ви, тцк нє дрємлють
Нагайна• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Ховайтесь і ви, тцк нє дрємлють
Та вже мало не згребли, як пішла до АТБ. Пожаліли, бо стара, нема одного ока та ліва нога коротша за праву.
Кили и Манджаро• 20 марта 2024
Ответ дляНагайна
Мого кота вчора забрали
І хом´яків пакують тцк
разом з морськими свинками
Тоскующая• 20 марта 2024
Ответ дляНагайна
Смішки смішками, а після прийняття закону всіх інвалідів загребуть
А_я_ЛОЖУ!• 20 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Удалено администрацией...
Нагайна• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Та вже гребуть, навіщо той закон
Балаболка• 20 марта 2024
Притула, автор, у Києві, А за які конкретно свої гроші ви переживаєте? Скільки ви в цілому задонатили Притулі на фонд? Гривень 80? Можете не нервувати - всі на місці і працюють на русоріз і смерть русні.
Тоскующая• 20 марта 2024
Ответ дляНагайна
Та вже гребуть, навіщо той закон
Удалено администрацией...
Кили и Манджаро• 20 марта 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
В мене кози дві, рогаті вже медкомісію пройшли - чекають
Нагайна• 20 марта 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
Може вона мого котика зустріне на нулі? Руденький такий, без хвоста (інвалід), звуть Ілон Маск. То потоваришують, разом якось легше
Зашла на 5минут• 20 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Нам яка різниця?
++ 1000 коли вже зрозуміють єуропейки шо після 2-х років війни українцям в Україні пофіг що буде з Прибалтикою,Польшею та й взагалі Європою.. але русня думаю, знає історію і розуміє, якщо здолає Україну то кожна Європейська країна пропустить росіян через свою територію в наступну країну, як зробила це з фашистами
Ошеламиссимо• 20 марта 2024
Авторко, а Петро дрони вже передав? Це ж скільки людей потрібно було задіяти, щоб так для світлини все викласти?
АнтиТроль• 20 марта 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
Уже пришли? Всё-таки вас поймали? Понятно теперь откуда вы пишете.
Мне нечего нервничать.