Вельми шановна• 20 марта 2024
Так а Притула шо виїхав?
На якій підставі поясніть і як він це коментував?
А куди поділись гроші, які ми всі збирали?
Будь ласка, поясніть без емоцій
В танке• 20 марта 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Авторко, а Петро дрони вже передав? Це ж скільки людей потрібно було задіяти, щоб так для світлини все викласти?
Причём здесь Петро? Он у людей деньги не собирает.
Санта Барбара• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Тікати треба всім. Війна на роки
Плюсуюсь +++
Губи з філером• 20 марта 2024
Ответ дляБезникаЯ
А кто нападать будет на Европу?
до 24.02.22 були подібні питання. тільки замість Європа писали Україна.
раша хвора, тож я вже нічому не здивуюсь
Екатерина27• 20 марта 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
с ним все 3 не живут-поэтому выехал через другие каналы
Могут и не жить. Главное, что они все на нем и нет долгов по алиментам
Бутербродница• 20 марта 2024
Убрал ларечник притулу вашего на ’ обучение’ в Канаду. Все там сидят. Его нет здесь, шастает по Оттаве. С чаплыгой там рядом. А вот про деньги вопрос хороший. Куда донатили люди? А ....спутник.
Задолбулька• 20 марта 2024
Ответ дляБутербродница
А почему не в батальоне Монако, а аж в Канаде?
Бутербродница• 20 марта 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вернулся он уже, не плачьте.
Ох кому-то жмет то, что он делает)) даже знаю кому
Ну кому оно может жать? Вы не понимаете, чей это проект или есть на арене сейчас проекты кого-то, кроме менеджера над лидором? Или у вас нет скорее всего наверно военных , которые обращались к этому бизнесмену из збараша . Тогда его суть понятна бы была сразу.
КоролеВешна• 20 марта 2024
Ответ дляБутербродница
Так в Канаде надо оформиться до конца марта по программе. Потом все. Вот они все и гоняют туда. Оформляют документы для будущего переезда.
По притуле - смотрю в теме много его фанатов. Ох и зомбирован у нас народ.
Мой завтрак• 20 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Начебто тимчасово . Причини -1) він волонтер ,2) багатодітний батько .
а ще він у нас позицінується. як ’опозиція’. але до кого, і що він робить під цим девізом, то хз. (але людям заходить)
Рву и мечу• 20 марта 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Створіть свою тему і навчіться спілкуватись в рамках теми
Рву и мечу• 20 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
И там был замечен с Арестовичем. Без шуток
Рву и мечу• 20 марта 2024
Ответ дляКоролеВешна
Та я тоже в шоке.
Если у зеленого фанатов до сих пор много, то у притули тем более
Ошеламиссимо• 20 марта 2024
Задолбулька• 20 марта 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Збирає так само.
Прикольно
Так они там все повязаны
БезникаЯ• 20 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Раша хвора, але вона поки не взмозі 2 фронти утримувати. Спочатку треба Сумщину взяти. То 2025 ранувато для війни в Європі, хіба шо гуманоїди, як тут пишуть. Ну подивимось.
Поросенка• 20 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
А куди?) Європа готується до нападу в 2025 році
до нападу чи до оборони?
Рву и мечу• 20 марта 2024
Ответ дляТрахтибидох
особисто я йому не вірю і йому не доначу,то мені все одно де він
Ну слухайте, тут жінкам не все одно де звичайні чоловіки роботяги і чому вони закордоном і десять відер гімна виллють, а ви так про впритулу кажете
Вельми шановна
• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Тікати треба всім. Війна на роки
Тікати в Європу, щоб потім за неї воювати?
Тоскующая• 20 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Ні, тут сидіти і молитись шоб чоловіка тцк не бусифікували
Вельми шановна
• 20 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
Він був в Канаді, купував зброю. Вже повернувся.
То наче ж добру справу зробив. Чого тоді на нього плюються?
Сонячний зайчик• 20 марта 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Що це за нове предсказаніє про війну в Европі в 2025 році?
Вы сегодня проснулись? Все западные СМИ пишут.
Рву и мечу• 20 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Та у нас усі у верховній раді добрі справи роблять. Ви що не бачите?
Вельми шановна
• 20 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Тікати треба всім. Війна на роки
Якщо всі втечем війна вже завтра закінчиться
Рву и мечу• 20 марта 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ну ви і заздрісна, передайте свої і викладайте світлини. А гівно лити дома в халаті кожен може.