ГейТуда• 20 марта 2024
Як правильно вибрати дієту для схуднення?
Щоб не нашкодити собі.
Нічого критичного, але поступово хочу схуднути кг на 10.
Не зви чайна• 20 марта 2024
Я составляла меню из своих любимых продуктов, если были зажоры , на следующий день разгрузка. Похудела без напряга, голода и стресса
Лама_мама• 20 марта 2024
Інтервальне голодування. Мені підходить. Бнз ьбмеження в калоріях зі звичним раціоном 1 кг в місяць. Якщо спорт і без солодощів то 2.
Звикаєш вже за тиждегь їсти в своє вікно
Эт вернячОк• 20 марта 2024
Я ничего нового не напишу-жареное,острое,соленое,сладкое и мучное убрать.В принципе и для желудка полезно)) и порции сократить.
Єдина Країна• 20 марта 2024
Ответ дляКарина250
Дюкана диета, у меня за первые 10 дней было -2.5 кг
дада
эта не нашкодыть
Пацаааааааан• 20 марта 2024
Ответ дляКарина250
за первые дни уходит вода и там 2 кг за три дня- легко)