Заюшка_хозяюшка• 21 марта 2024

Переименование одного из городов Украины

Перевели новое название города, я не понимаю что они там курят?.
Бюст Березуцкого• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
Звідки перекладається?
С украинского.
Уже посмотрела. Пивовар

Агнэшка• 21 марта 2024
Ответ дляVeselka8
А кладбища из русни вы не видели какие ?
На войне умирают люди. Это страшное дело.
Но кто начал то? Кто напал на кого?
Украинцы сражаются и погибают за правое дело, героями на своей собственной земле.
А за что погибает русня на чужой земле?
Удалено администрацией...
Потужна махіна• 21 марта 2024
Катастрофа• 21 марта 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я живу в цьому місті. Голосування було, але взяло участь дуже мало мешканців. Більшість хотіла просто перекласти на українську - Південне, але цю назву заборонила комісія з Києва. Наші депутати теж крутили носом.
Мені ця назва не подобається, я голосувала за іншу.
Згодна, Південне було б більш звично, але, нажаль вже є, навіть в Одеській обл:

Місто:
Південне — Харківська область, Харківський район
Селище:
Південне — Донецька область, Бахмутський район
Села:
Південне — Дніпропетровська область, Нікопольський район
Південне — Запорізька область, Мелітопольський район
Південне — Запорізька область, Приазовський район
Південне — Одеська область, Білгород-Дністровський район
Потужна махіна• 21 марта 2024
Ответ дляАгнэшка
Такое переименование города нужно согласовывать с населением что в нем проживает, а не то что моча в голову кому- то стукнула! Тем более что людям не нравится!
Агнешечка, не нервуйте так Краще попийте якийсь заспокійливий збір, а то у вас зірвало вже клапан))
автор Заюшка_хозяюшка • 21 марта 2024
Ответ дляSleepyhead
город сейчас называется Порт Антенталь (не Аненталь как вы ввели в переводчик). С французского он переводится как Антенный Порт
Скриншот со страницы девушки которая предложила этот бред.
Катастрофа• 21 марта 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
А чому не повернути прекрасну історичну назву Аккерман замість ріжучого БЄлгород - Дністровський?
Чому не Тіра? (Акерманці зрозуміють)

Йосип_молодий• 21 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
Какой дурдом, позорище просто
Согласна, позорище так писать на французском
Никогда во французском языке не будет написано так, как произносится
Тогда скорее не port, a porte-дверь или глагол porter-носить
Anna en Talle-не знаю, что значит, но Анна в чем-то
Короче, вариантов много может быть, но только не то, что изваяла автор
Кудлата хмаринка• 21 марта 2024
Ответ дляКатастрофа
Чому не Тіра? (Акерманці зрозуміють)
Не знаю, чому, я не з Тіри ? Маю знайому з Б-Д, то вона і її сім´я , і друзі хотіли б Аккерман , місто - фортеця. І мені подобається з багатьох причин, зокрема через те, що цю назву я пам´ятаю, а Тіра - ні.
Мааарковная• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
Це відповідає українському правопису
Который переделывают каждый год.
Брюльтик• 21 марта 2024
Ответ дляМааарковная
Который переделывают каждый год.
Лікар - лікарІ
Каменяр - каменярІ
Бровар - броварІ
Коли були останні зміни в цьому правилі, нагадайте, будь ласка
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляніколи такого не було
Не треба нічого вигадувати , треба пригадати
Раніше це була Степанівка (Шараєве).
Ширяєве - невірна назва.
Яким чином ви обираєте, яка з радянських назв має лишитись, а яку треба поміняти?
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
А чому не Тира, Алба-Юлія, Аспрокастрон, Акчакерман, Четатя-Албе, Манкастра ? Це все історичні його назви в різні часи.
Придумайте щось докорінно інше. Аби ніщо не нагадувало про попередніх господарів міста
Тундиринда• 21 марта 2024
Ответ дляКатастрофа
Долго язык, с которого надо переводить (малагасийский) подбирали?

Аненталь - історична назва населенного пункту у цьому регіоні, на мій погляд цілком приємно. Назва Південне не відповідала вимогам комісій з перейменування - не унікальна і не іменник, а прикметник.
а як же вони в камянське днепродзержинск перейменували ?
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
Лікар - лікарІ
Каменяр - каменярІ
Бровар - броварІ
Бровари - виключення.

Горішні Плавні, Рені, але Сарни, Сокиряни, Бережани, Дубляни.
Так само Броди, Олешки, Валки, Винники.
Чому не можна лишити як є Бровари?
Брюльтик• 21 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Бровари - виключення.

Так само Броди, Олешки, Валки, Винники.
Чому не можна лишити як є Бровари?
З якого дива це виключення?
Печенюшка• 21 марта 2024
Вчора в фб обговорювалось також,люди в шоці.
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
З якого дива це виключення?
Назва, яка подобається містянам нашого часу .

Поясніть про Рені і Дубляни? Чому так? Що з правилом?
Тундиринда• 21 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
Как это Одессу в Коцюбеевск не переименовали
еще не вечер.

Брюльтик• 21 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт

До чого тут Дубляни.
Бровар - це рід занять.
У множині - броварі
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
До чого тут Дубляни.
Бровар - це рід занять.
У множині - броварі
До того, що тим правописом крутять як хочуть для просування своїх амбіцій.
Рід занять до назви міста вже давно не має ніякого відношення. Одна маленька приватна броварня? Це заради неї зміни?
Чи є ще в Україні назви міст, які утворились від назви професії в множині? Місто кого-чого кухарів, вчителів... нема такого місто Вчителі, місто Ковалі. Села іноді називали по професіям, але ж там набагато менше населення було.
Бровари - не село, щоб так міняти назву
Сладкий лимончик• 21 марта 2024
Почему нельзя переименовать в Південний ну или уже Порт-Південний в крайнем случае, зачем такие извращения?
Катастрофа• 21 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
6-7 шт Південних вже є в Україні, скільки ще потрібно?
автор Заюшка_хозяюшка • 21 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Потому что південне запретили власти им не нравилось.
Тундиринда• 21 марта 2024
Ответ дляSleepyhead
20 марта 2024 года Верховная Рада Украины поддержала переименование Южного в город Порт-Аненталь.
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
До чого тут Дубляни.
Бровар - це рід занять.
У множині - броварі
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Міста_України_(%D0%B7%D0%B0_%D0%B0%D0%BB%D1%84%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BE%D0%BC)

Де ще хоч одне місто, назване по роду занять? Це не притаманно Україні. По роду занять називали села і селища
волосатое стекло• 21 марта 2024
А чем Южный плохо?
Брюльтик• 21 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт

Броварі й були селищем до 1956 року. З 17 століття.
chancee• 21 марта 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вам уже несколько раз объяснили, что это историческое название. Не доходит?
chancee• 21 марта 2024
Ответ дляАгнэшка
Но и не украинское
Историческое