Заюшка_хозяюшка• 21 марта 2024

Переименование одного из городов Украины

Перевели новое название города, я не понимаю что они там курят?.
Сизоока бестія• 21 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Бровари - виключення.

Горішні Плавні, Рені, але Сарни, Сокиряни, Бережани, Дубляни.
Так само Броди, Олешки, Валки, Винники.
Чому не можна лишити як є Бровари?
Тому що бабло на всем этом попилить надо

Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляБрюльтик
Броварі й були селищем до 1956 року. З 17 століття.
Но теперь-то - город. Так к чему правило про селища? 70 лет как город.
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляchancee
Историческое
Историческое - Нова Сичавка.
Аненталь — історична (німецька колоніальна) назва Нових Білярів, які знаходяться за 16 км від Южного.
Историей вертят так же, как и правописом
Smusish• 21 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Гарна назва Порт Аненталь. Все інше - хайп чистої води.
Ну да, Нью Йорк у нас вже є , ще й Аненталь буде.
Smusish• 21 марта 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Рішення щодо нової назви прийнято Комітетом ПОДВМСРРМБ.
Друга частина міста перекладається як Долина святої Анни.
А не французький анал, як автор пише
Але говоритииуть не про долину, а вживатимуть саме інший варіант , созвучний з іншим словом.
А тим хто перейменовує, потрібно хоч трохи керуватися здоровим глуздом, а не нанюхаються зранку і йдуть на роботу перейменовувати міста. Взагалі там з глузду зїхали, сидять одні долб!ойо!біки!
Smusish• 21 марта 2024
Ответ дляsvr_2008
Мені Бахмут звучить набагато краще ніж Артьомовськ!
Бахмут ❤️
Моє місто Кіровоград також перейменували. Тепер ми в Кропивницькому і добре, бо раніше самі містяни писали про себе КіровогрАД.
Тепер же це місто корифеїв!
Доречі, перейменування Кіровограду в Кропивницький саме вдале. Все інше це якесь безглуздя. Горішні плавни, це взагалі як можна було в таку хрень перейменувати місто?
Баба_Воля• 21 марта 2024
А Николаев нормальное название? В честь кого назван город

ніколи такого не було• 21 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Раніше це була Степанівка (Шараєве).
Ширяєве - невірна назва.
Яким чином ви обираєте, яка з радянських назв має лишитись, а яку треба поміняти?
Хто ? Я ?? Де я таке писала ?
Кудлата хмаринка• 21 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт
А чому не Тира, Алба-Юлія, Аспрокастрон, Акчакерман, Четатя-Албе, Манкастра ? Це все історичні його назви в різні часи.
Придумайте щось докорінно інше. Аби ніщо не нагадувало про попередніх господарів міста
Акерман чим не подобається конкретно?
Бо треба срач розвести на пустому місті?
Ніхто тих назв, окрім невеликої кількості людей та істориків, не пам´ятає і не знає.
Бєлгород на Дністрі то краще, звісно.
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Акерман чим не подобається конкретно?
Бєлгород на Дністрі то краще, звісно.
Не подобається турецька назва.
Придумайте щось своє, не схоже на назви попередніх володарів.
Чи вам відлуння турецького панування приємніше за совок? І де тут про незалежність? А якщо мова лише про невелику купку істориків, то для чого взагалі всі ті зайві рухи? Аби історики і активісти вписалася у Вікі як історичні діячі?
Ви знаєте вартість переоформлення для юр особи даних в уставних документах? Зміна назви міста, вулиці відносяться до зміни адреси. Поки що начебто не треба міняти. Але якщо ви захочете компанію продати чи змінити назву, поміняти директора, то дані треба оновити. І це не безкоштовно.
Хочу на Балі• 21 марта 2024
Ответ дляSmusish
То село нью йорк уже разрушили, оно на линии фронта почти.
...аяприкольная• 21 марта 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я знаходжусь в Україні як раз.
А як два ?
Добродійка• 21 марта 2024
А зачем переименовывать? Это ж не Южный Коммунист название было, что капец, срочнА надо менять
Smusish• 21 марта 2024
Ответ дляХочу на Балі
Так я знаю. Але назва, ’нью Йорк’ вам ок? Як на мене то безглуздо.
О , блін , недавноья,їхала і прїзжаю вказівник з надписом ’ Вагіна’ я аж 2 рази перечитала. То от таке не хотять перейменувати.
Калинові вуста• 21 марта 2024
Ответ дляДобродійка
Вот-вот. Меняют русское, абсолютно нейтральное по смыслу название на немецкое. В рамках деруссификации, так сказать. При этом уже как- то забылось, что в как раз в тех местах шли ожесточенные бои с немцами 80 лет назад. Где логика? Про затраты бюджетных денег на все это уже молчу.
МатьЧасть• 21 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я из Бахмута, непросто было привыкнуть, когда он из Артемовска стал Бахмутом, по привычке называли его так, но очень быстро как-то само собой получилось. Бахмут, бахмутчане
Мы в Ильичевске тоже долго не воспринимали Черноморск.
chancee• 21 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
Может именно ви и не воспринимали. Зачем же везде « мы» ? Некоторые до сих пор в фублях считают.
Стрекозей• 21 марта 2024
Ответ дляКатастрофа
Долго язык, с которого надо переводить (малагасийский) подбирали?

Аненталь - історична назва населенного пункту у цьому регіоні, на мій погляд цілком приємно. Назва Південне не відповідала вимогам комісій з перейменування - не унікальна і не іменник, а прикметник.
А Южное - историческое название именно этого города, а не соседнего села. Может стоило лучше постараться.
Зайканалужайке• 21 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ещё не пойму, почему Кировоградская область так и осталась, а Кировоград переименовали. Новомосковск только в январе этого года решили внезапно переименовать. А Красноград (название напрямую связано с коммуняками) вообще не трогают.

Виннипуховна• 21 марта 2024
Ответ дляSmusish
Хрєнь - тому що плавні а не плавни. А так чудова назва: Горішні плавні
Калинові вуста• 21 марта 2024
Ответ дляКатастрофа

Я в Южном жила с начала его строительства практически. Говорят, что конкретно на месте его постройки не было населенноного пункта. Эта немецкая слобода на 300 жителей, была где- то в другом месте. Ближе к лиману. Так, что Южный первое название, можно сказать историческое. Вся эта возня вокруг названий населенных пунктов из серии ’ заставь дурака молиться, он и лоб расшибет’. Не могу отделаться от ощущения, что наблюдаю строительство СССР 2.0. Принципы те же. Запретов становится все больше, прав и свобод все меньше.
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
поучите историю, раз вы задаете такие вопросы
Историю переписывают, меня не интересует новая история
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
оно и видно что вы живете по кацапским учебникам совкового периода
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляchancee
Историческое
Нет
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
Да, название никакое
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Раз вы перешли на личности, купите себе очки
Я тут с краю постою• 12 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа

І що, що прикметник. Південне цілком вдала назва для міста на півдні. Ось з Новомосковським наприклад, в мене питання, але він так і є Новомосковськом.
Порт Південне досить унікальна, всі розуміють що це та де це. Реально у нас вже перебор з цими переіменуваннями.
Багато є назв-прикметників, але це більше смт чи села. І нічого, назви для комісії тих населених пунктів підходили.
Я тут с краю постою• 12 апреля 2024
Ответ дляSmusish
Горішні також історична назва, вже теж всі там звикли, з ким спілкуюся. Ніхто Комсомольськ і не згадує. Але так, на початку було дико. А тут ще й важко запам´ятати, бо назва явно запозичена з іноземної мови(
Я тут с краю постою• 12 апреля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Области не переименовывают, т.к. нужно менять Конституцию. Тоже и с Днепропетровской областью(
Катастрофа• 13 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Населених пунктів з назвою Південне/Південний штук 6-7 а Україні, один з них в Одеській області і це не порт та припортове місто, які обговорюєм. Назва зовсім не унікальна. Основне не те, що назва-прикметник, бажано такого уникати, але це не критично, основне те, що назва не унікальна.