Асталависта бэйби• 22 марта 2024
Киев, ну что, готовы? Пронесет?
Kot_v_meshke• 22 марта 2024
Ответ дляLukanov
Не спешите с выводами,вчера ракеты развернулись на Киев.
Так а хто поспішає. Чекаємо.
Ответ дляKot_v_meshke
Мені здається приблизно 3 штуки на 1 літак. Вчора було 11 літаків і 29 ракет. Ну може щось падає в Каспій при вильоті. 6-8 це мабуть якщо б ці літаки були новенькі.
Зависит от опытности пилота, не каждый может удержать равновесие самолёта после пуска ракеты . А наши повыбивали нормально этих уродов.
Ответ дляКузякин
Харьков уже не пронесло. Я давно не помню такого мощного обстрела
Держитесь 🙏 очень переживаем за вас …
ble Book List
Font Size
Passage
Псалми 91
91 Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає,
2 той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
3 Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної,
4 Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда.
5 Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає,
6 ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні,
7 впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!...
8 Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним попобачиш,
9 бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище!
10 Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться,
11 бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх,
12 на руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги!
13 На лева й вужа ти наступиш, левчука й крокодила ти будеш топтати!
14 Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає ім´я Моє він;
15 як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його,
16 і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!
Font Size
Passage
Псалми 91
Ответ дляSielo
ble Book List
Font Size
Passage
Псалми 91
Font Size
Passage
Псалми 91
🙏🙏🙏
Ответ дляКузякин
ещё один. Это пиздец. У них бесконечные ракеты
😞😞 как людям это все вывезти ..(
Mary8478580• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
блять. Снова взрывы. Твари ебаные
Днепр таже фигня(
Вы со светом?
БрЮнЕтОчКа77777• 22 марта 2024
Ответ дляkrola
Ага, моя интуиция и то лучше работает чем логика этих еэкспертов. я знала что будет повтор сегодня
Почему? Откуда знали?
Ответ дляLukanov
Мне за то нравятся все эти эксперты,которые вчера по телеку говорили,что 2 недели ничего не будет,такая периодичность,,,
Вчера и ТГ писали, что не все оснащенные борты вчера участвовали в обстреле и скорее всего будет вторая атака, плюс с МИГами у них вчера не все получилось.
➡️ Сьогоднішня атака рф по території України - провалилась. Чому ? Нижче розберемо все детально.
▫️ Почнемо з аеродрому ’Енгельс’ Саратовської області станом на вчора 20.03.2024 року:
На момент атаки:
✈️ 5 Ту-95МС;
✈️ 3 Ту-160.
В ранковій атаці по території України приймали участь лише 2 Ту-95МС з цього аеродрому та 9 бортів з аеродрому ’Оленья’. Аналізуючи знімок, можна звернути увагу на метушню біля 2х бортів Ту-95МС, які судячи з усього і приймали участь в атаці.
Щодо бортів, які вилітали з аеродрому ’Оленья’, то о 08:45 усі борти успішно здійснили посадку на цей же аеродром.
Доречі, вперше за дуже довгий час ракети заходили в повітряний простір України з півночі Чернігівської області, стандартний маршрут через Сумську область або південні регіони не використовувався, а це означає, що мешканцям Чернігівської області варто бути дуже обачними під час наступних атак.
▫️А тепер детально про сам провал:
🛩 Приблизно о 4:30 ранку було зафіксовано виліт щонайменше 2х бортів МіГ-31К, які мали виконати льотно-бойове завдання та запустити щонайменше 2 ракети Х-47М2 ’Кинджал’, але, згідно звіту, ракета була лише 1 і тут настає найцікавіше! Ймовірно, щось не спрацювало і одна з ракет або заклинила, або не зійшла, або сталися ще якісь негаразди. На заміну не зійшовшій ракеті було піднято додатково ще 2 борти МіГ-31К, АЛЕ !! згідно протоколу (регламенту) у разі неспрацювання ракети, льотно-бойове завдання скасовується, саме тому решта МіГів не здійснювали пусків, бо це заборонено регламентом. Не зійшовшу ракету замінили балістичною ракетою ’Іскандер-М’/’KN-23’, яку також успішно було збито.
Провал стався там, де його чекали найменше.
▫️ Тепер трохи негативу:
🛩 Сьогодні вранці було здійснено передислокацію 6-ти бортів МіГ-31К з Астрахані на аеродром ’Саваслейка’ і вочевидь це зроблено для того, щоб закінчити незавершену справу найближчим часом. Нагадаємо, 3 Ту-95МС на аеродромі ’Енгельс’ залишились споряджені.
🟢 єРадар | Повітряна тривога () | Facebook () | Tik-Tok ()
На момент атаки:
✈️ 5 Ту-95МС;
✈️ 3 Ту-160.
▫️А тепер детально про сам провал:
▫️ Тепер трохи негативу:
Chamomylla• 22 марта 2024
Ответ дляПарасюха
Писали что бьют по энергообъектам
Так вот почему у нас свет пропал!
Chamomylla• 22 марта 2024
Ответ дляSielo
ble Book List
Font Size
Passage
Псалми 91
Font Size
Passage
Псалми 91