Масяня Я• 22 марта 2024
Харків. Блекаут.
Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
Ответ дляNata2907
Може не сепаров і матрьох, а реальних людей, що розуміють, що при таких умовах ми не справимося? Може то не сепары, а побєдні боти, що волають тут гучніше всіх з-за кордону щось не те мелють?
Щось ви не пошкодували українських дітей, а опу рвете за те лайно. Якщо будемо шкодувати кацапських опаришів то так справимось чи чого вам так болить? Де хоч один ваш пост за українських діток?
forumchanka• 22 марта 2024
мдя..опять белгородцы будут деток хоронить.ответочка она ж такая..мало им смертей да деток без рук и ножек?вон уже воют в чп белгород-ждут..а могли бы выйти на улицы против войны .за мир.поставить ультиматум путьке.
forumchanka• 22 марта 2024
если путька одним звонком не оставит войну -с белгорода будет вторая Авдеевка .даже жить там будет невозможно лет сто .дроны и мины раскидывают куда попало и куда не попало и ракеты и дроны.все летит туда.и свое ж пэвэо добивает.город-призрак.город-беда.
_Annyshka____• 22 марта 2024
Ответ дляDоe
Удалено администрацией...
Я навчалась в Харкові з 2003 по 2008 р, україномовна, стільки насмішок було в мій бік коли розмовляла українською: і від одногрупників, і просто в транспорті. Багато викладачів теж викладали предмети російською. Одного разу заходимо з подругою в магазин і чуємо розмову двох продавчинь : «эти бандеры мешают жить нормальным русским людям…» Тому на рахунок «не презирает» з вами взагалі не згодна.
За своє життя неодноразово стикалася саме з дискредитацією української мови, особливо на сході країни.
Lena24101987• 22 марта 2024
Мабуть, треба знову перевірити свої ліхтарі та по заряджати пристрої ((((
Ответ для_Annyshka____
Я говорю про текущее время, про сейчас. Сейчас над вами ктото насмехается?
_Annyshka____• 22 марта 2024
Ответ дляDоe
Питання в тому, що мала трапитися війна щоб російськомовні перестали насміхатися з україномовних, щоб в громадських закладах нарешті перестали обслуговувати російською, щоб з усіх усюд волала дешева руска музика.Більшість російськомовних чомусь не розуміли, що мова це важливо.
Дана-Нирвана• 22 марта 2024
Ответ дляBlossom__
И как это Харьков подвергался пропаганде? Что такое Север вообще?
Север вообще - это Северодонецк, где я училась в школе. Как Харьков подвергался пропаганде (по моему личному опыту) - читайте в моих комментах, не буду дублировать. Нажмите под ником ’посмотреть все сообщения пользователя’.
Ответ для_Annyshka____
В каком ВУЗе вы учились?
Ответ для_Annyshka____
Они не перестали. Те кто вам говорили что «Бандеры мешают жить», те кто насмехались с украиноязычных, поверьте, остались такими же й*обнутыми. Они конечно сейчас заткнулись и сидят тихо, но в голове у них вряд ли что-то поменялось.
Ответ для_Annyshka____
Снова мовний срач. Как вы кумарите
Ответ дляBejza
при чому тут дітки взагалі?? де я і за що рву???як нічого сказато то краще мовчіть вже, не позорьтесь.
ну або розкажіть, що ми маємо зробити, як ми маємо перемогти і які для цього предпосилки?
А за діток... моя ось 2 роки в школу не ходить. А зараз довелося вивезти, бо ми вирішили погратися з ’бомбілі белгород’. Так що болить мені тільки за свою дітку
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляDоe
Удалено администрацией...
Мій чоловік родом з Кам´янського, Дніпропетровської області. Коли я одного разу в АТБ відповіла на телефонний дзвінок українською мовою-компанія молодих хлопців десь під 20 років обсміяла і пообзивала мене на весь магазин. І ніхто не заступився.
Ответ дляAnyaSkazka
Может причина в вас, а не языке, на котором вы говорили?
Ответ дляAnyaSkazka
Я жила в этом городе, вы уйню говорите.
Там 90% украинских школ, все знают украинский и никто никогда за украинский не смеялся
Ответ дляДана-Нирвана
В моем понимании сетование на притеснение русского языка и мечты о Москве не есть пропаганда. Я харьковчанка, ни разу не слышала русской пропаганды.
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
Звісно в мені, це ж анреал, що українська мова засміювалася в певних регіонах, такого ж ніколи не було....
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Я жила в этом городе, вы уйню говорите.
Уйню ви говорите, українськими школи стали з 2018 року, до того програма, всі підручники були російською. Поза класом в школі української не почуєте. Моя кума вчителька в Дніпродзержинську, я чудово знаю, що там в школах з мовою.
Ответ дляAnyaSkazka
Вы сейчас врете!!!!
В Днепродзержинске ( теперь Каменское) было только 2 русские школы на весь город - 44 и 40.
Все остальные были исключительно украинские всегда.
Ваша кума брехло, если она у вас вообще существует
Ответ дляAnyaSkazka
Кума брата соседа, который в СБУ?
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
Да, анреал. Мне не 15 и не 20 и даже не 25 и такой херни я никогда не слышала и не видела.
Мені 44 роки, я багато чула і бачила. В Києві в тому числі. А на заході чоловік рот старається не відкривати. Це правда, що б ви не говорили.
Slobozhanochka• 22 марта 2024
Ответ для_Annyshka____
Так, важливо. Тому близько 7 млн виїхавших вчать вже інші мови, так? Щось неробоча схема. І як у Вас взагалі вистачає совісті таке сьогодні писати?
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы сейчас врете!!!!
О, якраз школа 40, де вчився чоловік. Коло Миру, танку, Монтани.