Маня_53• 23 марта 2024

Невже не очевидно, що це масовка підставна?

росія ,як завжди бреше
Щоб їм поспівчував захід

Ні каплі крові на відео,якби в людей стріляли ,то вони б стікали кров´ю

Черговий вистава кремля,щоб звинувати Україну в цьому
prosto_aisha• 23 марта 2024
а я писала в коментарях що то кіно знімають
LyudaT• 23 марта 2024
Расчєловєчіваніє то може і норма у військовий період, але все ж таки краще за якісь межи не виходити...
Lidia-e738• 23 марта 2024
Лучше б они все там в этих терактах поздыхали. По больше бы. Не думаю , что это постановка , но жаль , что мало
ebbi• 23 марта 2024
Ответ дляLyudaT
То ж їхня тактика-вони після Бучі теж саме писали.Тільки відмінність-там вбивали і вони.То чому зараз ми їм інформаційний борг повернути не можемо?З вовками жити...Інакше вони нас з’їдять
Feel good• 23 марта 2024
Ответ дляLyudaT
+100
LyudaT• 23 марта 2024
Ответ дляebbi
Ми не вони
Чашечка кофе• 23 марта 2024
Дуже сильно не схоже на масовку. Якщо згадати попередження США та вірогідний зв´язок стрільців з ІДІЛ - то конспірологам та істеричкам треба міняти пластинку
автор Маня_53 • 23 марта 2024
Ответ дляLidia-e738
А де тоді кров?
А на асфальті ні каплі крові, дуже дивно , якщо загинули від вогнепальної зброї і немає крові...
Дешева вистава , дуже дешева притому
Brita• 23 марта 2024
Лично мне глубоко пофиг что там происходит
Wendy Rhoades• 23 марта 2024
да, навезли актеров...как в Буче, да?
А пожар - это тоже часть фаэр-шоу? Оптическая иллюзия?
Prervana• 23 марта 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Очень даже похоже. И АК, который стреляет холостыми, и отсутствие крови. Там залито всё должно быть при такой мясорубке
автор Маня_53 • 23 марта 2024
Ответ дляBrita
Теж варіант,щоб свої нерви поберегти
ebbi• 23 марта 2024
Ответ дляLyudaT
Ми не вони
На війні або вбиваєш ти,або вбивають тебе.Ми не вони- повинно бути взаємним,інакше ти отримуєш 24.02 ,7.10 ...
автор Маня_53 • 23 марта 2024
Ответ дляWendy Rhoades
да, навезли актеров...как в Буче, да?
Ну так пожежу спеціально зробили
ebbi• 23 марта 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Не схоже.
автор Маня_53 • 23 марта 2024
Ответ дляPrervana
От я про теж
Росіяни стали нікудишнім акторами ,а завжди серіальчики знімали, просто найняли 5 кавказців для ролі злочинців і типу потім вони в розшуку
ebbi• 23 марта 2024
Ответ дляМаня_53
А де тоді кров?
Дешева вистава , дуже дешева притому
Та є там на багатьох відео кров.Навіть великі плями на кахелі
автор Маня_53 • 23 марта 2024
Ответ дляebbi
Покажіть
Wendy Rhoades• 23 марта 2024
Ответ дляМаня_53
Ну так пожежу спеціально зробили
навіщо? цим же величезні збитки завдано.
феечка.• 23 марта 2024
Испытавая стресс, кровь в селезёнку уходит
Я когда-то видела глубокую открытую рану, без крови, мне потом рассказали почему так
ebbi• 23 марта 2024
Ответ дляМаня_53
Покажіть
Ну шукайте на відео.В мережах повно.Я повинна побігати по тг каналах,щоб вам кров сюди показати?
LudaSHS• 23 марта 2024
Вы не всю инфу прочитали.
Это скорее большой сценарий, Сша предупредили их об этом.
Не только в сми, а передали точные данные цру,
О Игил
Но фсб ’не заметило’ ,, или хотело использовать.
Чашечка кофе• 23 марта 2024
Ответ дляPrervana
На інших фото крові є достатньо. Трупи теж тому, тому версія з холостими не дуже працює. І визначити це можна лише побачивши саму кулю
LudaSHS• 23 марта 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Агаларову олигаху
Что знаком с Трампом
LyudaT• 23 марта 2024
Ответ дляebbi
Так, але навіщо танці на кістках? Тема ж не просто про теракт, тема для кринжових коментарів. І, я так розумію, авторка як раз і створила цю тему для того, щоб потім скріни з неї тягали по російським паблікам.
Witty• 23 марта 2024
Ответ дляМаня_53
А де тоді кров?
Дешева вистава , дуже дешева притому
На/в одязі. Чи вам треба як у кіно?
Знайома знайомої там була, якось не в масовці
po_li_na-49a8• 23 марта 2024
ЦОС ФСБ: Задержаны 11 человек, включая 4 террористов, участвовавших в теракте в ’Крокус сити холле’. Теракт в был тщательно спланирован. Оружие, применявшееся террористами, было заранее приготовлено в тайнике. После совершения теракта преступники намеревались перейти границу РФ с Украиной, имели соответствующие контакты на украинской стороне. Задержанные в Брянской области террористы в настоящее время этапируются в Москву.
ebbi• 23 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Вы не всю инфу прочитали.
О Игил
Може й самі кацапи це влаштували.Але ж навіщо їм постановки,коли їм простіше по справжньому свої громадян розстріляти.Хіба це їх колись зупиняло?
po_li_na-49a8• 23 марта 2024
Глава ФСБ доложил Путину о задержании 11 человек, в том числе всех 4 террористов, непосредственно участвовавших в теракте.

Задержание живыми террористов, совершивших такое чудовищное нападение, можно назвать прецедентом. В прошлых крупных терактах, если я не ошибаюсь, подобного не было. А значит то, что сейчас выяснит следствие, а потом нам расскажут на суде, определит будущее буквально всего.

Теперь действительно понимаешь фразу, что об исторических временах лучше читать, чем жить в них
Wendy Rhoades• 23 марта 2024
Жесть...ось саме так розмірковували і росіяни, коли дивились фото Бучі.
Якесь жахливе дежавю

Головне, що це змінює для українців: реальні це жертви чи ні? Тому що в Бучі винними були кацапи і хоч зрозуміло, чому ці упирі намагались закрити очі на свої ж злочини. Щоб не стати співучасниками вбивств і катувань.

А вам то що з того? Зрозуміло, ж Україна таким не займається, принаймі немає фактів, які б це підтвердили.