Bransoletka• 05 ноября в 21:09
‼️ Без поїздів до Слов´янська та Краматорська: «Укрзалізниця» припиняє рух
‼️ Без поїздів до Слов´янська та Краматорська: «Укрзалізниця» припиняє рух на Донеччину, — начальник Донецької ОВА Філашкін
Через загрозу безпеці було обмежено рух поїздів у Краматорському напрямку — до меж Харківської області.
Пасажирів повідомлятимуть про нову кінцеву станцію в день відправлення. Між Краматорськом, Слов’янськом і тимчасовою кінцевою точкою курсуватимуть автобуси.
Ваші думки порадниці? Це пришвидшення кінця битви за Донбас?
Розовые одуванчики• 05 ноября в 21:12
Та и так все понятно. В Дружковке и комендантский час с 15 00 до 11.00
Есть информация что в Константиновке уже рашка зашла. Бои на улице ведутся
Ответ дляElmyska
Ну приехали. Скоро менты побегут. Но это ещё ничего не значит, да?
Мабуть, все-таки значить
Татьяна123• 05 ноября в 21:14
Куда пропала барисфенка которая кричала громче всех, что там буданов прилетел на голубом вертолете и спасет ситуацию?
Ответ дляТатьяна123
Пару гелікоптерів не врятували б ситуацію...В Покровську минулого літа квіточки садили( крали тварі до останнього). Хоча військові казали - Покровськ з його висотками міг би стати фортпостом...
Леди Репях• 05 ноября в 21:23
Ответ дляТатьяна123
Самое невероятное, что она не пропала, а строчит из Германии безо всякого стыда. Дивное создание.
Ответ дляvinika
Мої думки не подобались нікому в 2014, коли по офіційним смі звільнили Слов´янськ, а насправді здали нафуй весь Донбас та Україну
Тобто?
Маска-0b9f• 05 ноября в 21:34
Ответ дляТатьяна123
Сегодня в теме про охранника Анджелины Джоли умничала
Ось допис відомого військового, Спеціаліста по дронах.
Щоб не звинувачували мене в розгоні якоїсь примарної зради хочу зазначити, що він прибічник політичного таборк, протилежного моєму.
Спостерігатимемо падіння чергової фортеці (((
Зверніть увагу на карту висот. Багато великих міст нижче рівня Покровська і Мирнограда, а значить будуть під вогневих і дроновим контролем кацапів
Маска-0b9f• 05 ноября в 21:36
Мої думки це чергове українське місто скоро перетвориться на чергову фортецю.
Татьяна123• 05 ноября в 21:36
Ответ дляowl62
Пишут, что в Покровске на здании мерии подняли украинский флаг. (Наверное, Буданов с вертолета сбросил)
Да, наверное все так хорошо стало , что даже поезда отменили. Главное ж флаг повесили. Наш народ непробиваем.
Perfect look• 05 ноября в 22:05
Потужник не согласился обменять остатки Донбасса на мир и захваченные территории Запорожской, Херсонской и Харьковской областей, зато ложит там тысячи украинцев теряя эти территории. Теперь они еще и об эвакуации Киева заявляют.
Совпадение?
Ответ дляPerfect look
Совпадение?
договаривайте