Благоуханочка• 24 марта 2024

Почервоніння на щоках після тестеру тонального

З консультантом обирали мені тон, вона наносила крем мені на руку з тестера. А я його на щоки. Я так цілий день проходила , а потім ввечері змила. Вночі прокинулась від того, що на щоках відчула неприємні відчуття. Подивилась в зеркало, а щоки червоні просто, і таке відчуття наче якесь уплотніння є(такі відчуття, як колись в мене рожа на нозі була). Дівчатка, що робити з цим?
Хвігура мічти• 24 марта 2024
Аллергия. Выпейте антигистаминное что то. На то он и тестер, что бы тестить)) хорошо что не купили, а попробовали.
автор Благоуханочка • 24 марта 2024
Ответ дляХвігура мічти
Прикол в тому, що купила. А потім вдома нанесла тон ще й на лоб, і на підборіддя. То там все ок, немає алергії. Якщо що, то вдень все було ок. Вночі висипало
Хвігура мічти• 24 марта 2024
Ответ дляБлагоуханочка
А попробуйте на внутренних сторону локтя нанести и походить с ним какое то время.
автор Благоуханочка • 24 марта 2024
Ответ дляХвігура мічти
Спробую сьогодні. Але щока так набухла, що наче набряк якийсь там, а інша просто червона. Випила лоратадин, помазала феністилом щоки. Може ще антибіотик випити, Локоїдом чи Синафланом намазати?
Рву и мечу• 24 марта 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Ви ж брудними руками нанесли і обличчя не очищене було.
Хочу в БАНю• 24 марта 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Зачем антибиотик ???????
Не пириживай• 24 марта 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Возможно, инфекция?
Тестерами все пользуются, причем руки никто не моет.
автор Благоуханочка • 24 марта 2024
Ответ дляНе пириживай
Возможно, инфекция?
Можливо. Але завтра їхати на роботу, і щока розбухша