Срочнокпсихологу• Изменено 24 марта 2024
увага! молодий коханець Наталки Холоденко!
Оце жінка-вогонь!
І експерт, і чарівна жінка хоч і не відповідає канонам краси (хоча тут щось від Венери Мілоської в неї), і донатить.
Патриоточка• 24 марта 2024
Це вона вчора чоловіка по визову тут шукала за 2к? Таки знайшла, молодець.
Колгоспниця• 24 марта 2024
Ответ дляФлюорография гуся
За гроші і у мене буде молодий коханець
В мене є без грошей, ще й сам витрачається
ротцвеники• 24 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
Баба дура совсем, походу
А чего сразу дура ? Вы тоже без секса ?
Руда ліса• 24 марта 2024
Наталка, ми за тебе раді
Ти навчилася шукати на кабанчику моделей для фото
Грабля• 24 марта 2024
Мені вона противна. Що зовнішньо (в любій вазі), що мова, що суть того, що вона каже. Взагалі маю підозру, що вона не дуже компетентна в своїй професії. І, коли людина каже, що слухає цю мадам, чи репостить шось від неї в соцмережах, чомусь одразу емоція, що це низький рівень інтелекту штовхає на такі дії.
Колгоспниця• 24 марта 2024
Ответ дляГрабля
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 24 марта 2024
Ответ дляротцвеники
А чего сразу дура ? Вы тоже без секса ?
А с чего вы решили, что он у нее был?
ротцвеники• 24 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
А с чего вы решили, что он у нее был?
Счастливая потом выходила в эфир , я подписана на нее , знаю . Она иногда сообщает
Грабля• 24 марта 2024
Ответ дляКолгоспниця
Удалено администрацией...
Ой, шо вам сказати…зате не Порошенко. Мають тішитись.
Не против• 24 марта 2024
Це не її коханець. Своїх коханців вона ніколи не показує, тільки першого чоловіка. А такі як ви тільки щось побачить відразу висновки, плітки. Це знайомий її який може бути сином, який роками там проєкти вів з нею.
Пригощаю кашею• 24 марта 2024
То друг її сім´ї, фото зроблено для приколу, на цей момент в номері близько 8 жінок, її подруг і масажисти. І вони спеціально так лягли щоб побачити реакцію хейтерів..
А тут вже роздули з мухи слона..
Підписники її це все знають.
А тут вже роздули з мухи слона..
Підписники її це все знають.
Пацаааааааан• 24 марта 2024
Ответ дляГрабля
Мені вона самозакохана хамка, а не експерт і чарівна жіночка. Колись довелося бути в неї на тренінгу, то аж до відрази. На рахунок донатів не знаю, якщо донатить то молодець.
Напланетянка• 24 марта 2024
Ответ дляротцвеники
У меня был секс и я счастлива?
КохайтесьЧорнобровi• 24 марта 2024
Самодостаточный человек, подобными фото , даже ради хейта, не будет этим заниматься. Особенно фото в постели это же так интересно
Пацака-задирака• 24 марта 2024
Ответ дляМиллениалка
Такую фото сделать легко,а за ней может быть пусто
Зробила фотку щоб ми тут обговорювали.
КохайтесьЧорнобровi• 24 марта 2024
Ответ дляМира всем
Бедный парень, изнасилованный жабой
Зато с обсуждениями
. Для этого и есть. И он как раз не ,,бедный,,
Эт вернячОк• 24 марта 2024
В білтшості геї позують так для пристаркуватих одиноких баб за гроші