Анонім-ка• 24 марта 2024
Щось купували на день Аврори?
Нещодавно дізналась від доньки, що там якісь акції були, я як завжди все пропустила)) були там якісь цікаві знижки?
Слобожаночка• 24 марта 2024
Не по темі, але можливо знаєте. Варто купувати в Аврорі кисневий порошок?
Сиамская сороконожка• 24 марта 2024
Ответ дляСлобожаночка
Часто тут читала что он не рабочий. Попробуйте и вы, скажете нам.
Стрекозей• 24 марта 2024
Ответ дляСлобожаночка
Да
Теща дочки• 24 марта 2024
Ответ дляСлобожаночка
нет
котопёс• 24 марта 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ничего, а что там было? Всякий шерпотреб?
шИр
Невгамовна• 24 марта 2024
Ответ дляСлобожаночка
Не знаю почему пишут нет, для меня этот классный
Редиска Я• 24 марта 2024
Ответ дляСлобожаночка
Покупала, у меня был рабочий)))
ПультОт_БМВ• 24 марта 2024
Ответ дляВ шоколаде
мне там не везет, какое то г.. по итогу получается, что ни куплю
Аналогічно.
Купила зарядку, яка майже не заряджає телефон.
Зайшла колись за простими склянками й тарілкою. Не було ні того, ні того.
Треба була щітка для машини, теж нормальної не було (якась одноразова неякісна була)
Прикраси для пасочок до речі були норм)
И_В_офигительных_штанах• 24 марта 2024
Ответ дляasterisk_
Шерпотреб ??????? Реально ???
О, мон шер!!!
Сиамская сороконожка• 24 марта 2024
Ответ дляasterisk_
Шерпотреб ??????? Реально ???
По скидкам, чему удивляетесь?)
маминаБубочка• 24 марта 2024
купила нож для помидор 22 грн, стеклянную ёмкость для выпечки хлеба за 129 грн, очень классная, соус терияки по 22 грн, кондёр для волос литровый, хорошего качества за 139 грн, коту гурме, кондёр для белья, пакеты мусорные тоже крепкие классные, 100 шт, 49 гривен.
Смотрела на кислородный порошок, по акции как раз был, но что то не лежит к нему сердце
Бавовнятий Пупс• 24 марта 2024
Ответ дляСлобожаночка
Мені не подобається жоден з тих двох, що там зараз є.
Доктор Варвар• 24 марта 2024
Доньці з подругами треба було подружці на ДН подарунок упакувати - стрічка, обгортковий папір і свічки на торт.
Доктор Варвар• 24 марта 2024
А ще купила паперові форми для пасок, візуально не дуже, але я в них лише пектиму, а потім зніму, тому не принц мова естетика. Гривень по 7, здається
Оскорбляю всячески• 24 марта 2024
А я й не знала, що є день Аврори. Ходжу туди за кормом для тварин і все якіхось дрібниць наберу. вчора купила заколку для волосся за 9 грн, прикраси і глазур для пасок, пакети для сміття по 6 грн, пензлик для брів за 9 грн.