Коли мовчу- приємна жінка• 24 марта 2024

Таксист "обвісив, як на базарі" в Києві надурив

На 36 здається гривень ,поїздка коштувала 144 гривень , очікування було безкоштовним буквально 1-2 хвилини,
Я вже приготувала без решти 160 гривень,думала більше дам,щоб не морочитися із рештою,тут приїхали він додаток таксі при мені чомусь не відкрив,я запитую- скільки?,він каже 180!!
Я розгубилась ,так як вже на пару хвилин запізнилася на свій візит ,почала шукати 200 гривень,він каже ,що в нього решта є,дав мені якісь в жахливому стані,по 10 та 5 гривень решту

Потім ще дзвонив і цікавився чи я добралась в клініку так як той будинок великий і там купа місць,верх цинізму м´яко кажучи...

Потім до мене дійсно коли обідала ,що щось не те,я ж не по 180 замовляла таксі,зайшла в додаток і там дійсно не 180 гривень за поїздку думаю,що за фігня,поставила відгук одну зірку і написала ситуацію.

На наступний день мені дзвонять із служби підтримки таксі і просять номер карти для повернення грошей від цього чепушили ,так як служба його заблокувала.

От мені цікаво,як людина наскільки старша за мене може таке робити?

Хочеться так і сказати -’п****** до себе і там н******’ людей ’
автор Коли мовчу- приємна жінка • 24 марта 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А Ви в нього про це питали? Бо мені якось дивно, що всю свою отруту Ви зараз виливаєте на нас, хоча Вас надурив таксист, якого тут нема
Це форум і тут пишуть,що турбує!
Не заходьте в мою тему ,вас хтось примушує це робити?
Зоя Жорівна• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ага
Не вірте
Т. е. вы ездили неделю назад, но сейчас вдруг решили раскрутить эту тему...
Ответ дляВпораюсь зі всим
меня интересует ваше мнение
Звісно,бо я заробляю ці гроші.
АсобеннАя• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Звісно,бо я заробляю ці гроші.
Думка - старайтесь мати чітко суму щоб без здачі. І якщо водій нагліє не соромтесь показати смс чи додаток. І все. Здачу перераховуйте. Видно водій хитрий жук, зрозумів що спішите і попав на Вашу слабинку, що Ви не стали перевіряти. Мало хто що говорить, Ви повинні лише ту суму яку коштує поїздка. І не вестись на чужі спроби витягнути більше.
Великий сатирик• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вона вже закінчила в жовтні того року,прокидайтесь!
Не закінчилась. Прокидайтеся
Ответ дляАсобеннАя
Мене більше засмучує ,що всі стали на сторону водія,типу 36 гривень мені шкода і вони того не варті, потрібно було йому їх подарувати...
А справа не тільки в грошах ,а в поведінці людини як би також ...
Ответ дляВеликий сатирик
Не закінчилась. Прокидайтеся
Аргументи які?
Великий сатирик• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ніхто не ставав на сторону водія. Просто це реально Ваш провтик.
Ответ дляВеликий сатирик
А водій має права обманювати людей, якщо вони допустимо не уважні ,або квапляться?
Зоя Жорівна• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не нужно было акцентировать на национальности и все стали бы на вашу сторону. Мы ж не рашка, у нас не приветствуется ксенофобія.
Ответ дляВеликий сатирик
Ответ дляЗоя Жорівна
Так в мене таке вперше просто,тому і написала,що вірмен
Лукава_Кiшка• 24 марта 2024
🤷🏻‍♀️
Пшеки он, взагалі, зачиняють в машині і в 10 разів більше просяЦь.
Великий сатирик• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не має. Але і Ви маєте слідкувати за собою, а не сліпо довіряти незнайомцям
АсобеннАя• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не звертайте увагу. На жаль на форумі і без більшість людей люблять звинувачувати жертву. Ваша відповідальність - що Ви сподівались на чужу порядність. Тепер зрозуміли що так робити не варто і все.
А щодо грошей - 36 гривень дійсно не варті тих переживань. Але і їх дарувати шкода. На майбутнє як би Вам не боліло, як би Вам не спішили, старайтесь не дозволяти себе обманути.
Неправий водій. Ви постраждали,якщо зробили висновки більше не попадетесь. Сама їздила в таксі з дитиною правда, бувало всяке, був випадок коли пішла з машини, хоча спішила, щоб мені умов не ставили і на мені поганий настрій водила не зганяв(мені пощастило, я швидко знайшла іншу машину). Але це все одно не привід терпіти казна-що.
Не накручуйте себе далі, за поведінку іншого Ви не відповідаєте. Люди різні і не всі порядні. Ваше завдання - щоб Вас більше не обманули.
АсобеннАя• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Водій не має. Але в даному випадку Ви вже не вплинете на ситуацію, вона вже сталась, зробіть висновки, бо таких водіїв на жаль достатньо.
Ответ дляАсобеннАя
Тільки цей вірмен мені попався такий,на таксі доволі часто їздила,подібних ситуацій ніколи не було
АсобеннАя• 24 марта 2024
Варто обстоювати свої інтереси, і не надіятись на те що Вам завжди кажуть правду і з Вами чесні. Особливо в сфері обслуговування
Великий сатирик• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
фото
Почитайте про Зангезурський коридор. Можливо спіймаєте пару флешбеків з нашою війною.
Ответ дляАсобеннАя
Дякую!
Просто справа не тільки в грошах,я б і сама більше дала,щоб без решти було ,а в самій ситуації,із обдурюванням пасажира , просто гидко дуже...
Ответ дляВеликий сатирик
Так ви ще не прокинулись?!
АсобеннАя• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
То й добре що не було. Просто щоб Ви знали що від такого не застрахований ніхто. І таке може бути і не варто картати потім себе, просто уникати непорядних людей. Особливо зараз коли багато хто невиспаний і на стресі, є і будуть люди які цим можуть скористатись - водії, на тому ж базарі та ін. Та навіть на касі в магазині можуть обрахувати коли ви явно не дивитесь на дії касира. Просто тому що в даний момент людина може це зробити. В мене в магазині біля дому так було один раз.
Мошей ницца• 24 марта 2024
Удалено администрацией...
Ответ дляМошей ницца
Удалено администрацией...
Так я ж розібралася із ситуацією,і його заблочили
Великий сатирик• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так ви ще не прокинулись?!
Ви ж навіть не загуглили. Це логічне продовження війни після Карабаху
Дадосвидания• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В нього не комфорт була
Неужели на ’горбатом’ Запорожце приехал ?
Говорилка• 24 марта 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Аж написала розгубилась так як запізнилася
А взагалі така ситуація вперше!
Я в шоці!
Почаще на улицу выходить стоит, однако
автор Коли мовчу- приємна жінка • 25 марта 2024
Ответ дляДадосвидания
Стара машина,шумить
Ответ дляДадосвидания
Не тягне аж ніяк на 180 гривень за поїздку в межах одного району.
Ответ дляВеликий сатирик
У вірменів своя війна. До чого тут взагалі національність таксиста?
Ой які бідні та нещасні окупанти!
Якщо ви не не знаєте через кого армяно-азербайджанський !?

Вірмени завжди були за росію і хавають їх пропаганду завжди,а азербайджанці за Україну ви знаєте скільки їх зараз воює за нас в Україні?
Які ж бідні вірмени ,які скільки років тому окупували територію Азербайджану.