Обговорювати можна тільки ваші переживання і проблеми, ваше нещасне існування за кордоном чи тут під обстрілами. Проблеми ваших чоловіків, які тікають від страшних тцк. Можна говорити тільки про ваших дітей, які з жиру бісяться. Про ваших родичів які не можуть собі дати ради.
Проблем у військових не існує. Вони морально стійкі і ніколи не переживають. Створиш тему - одразу провокація. Військові ж не плачуть, не мають емоцій, в них можна тільки вірити.
Лицемірство
Everywhere• 25 марта 2024
А зачем перемывать или обгладывать военным кости, без их личного присутствия, это что прикол такой?
Автор, невже ви думаєте, що хтось не розуміє в яких умовах військові? Всі все прекрасно розуміють і більшість зараз вже не хочуть потрапити в такі ж. Лицемірять якраз ті (незалежно чи чоловік чи жінка), хто кричить, що військових потрібно міняти, але самі на заміну не спішать і мають купа відмовок і причин.
Love_Love_Love_• 25 марта 2024
Ответ дляЗвёздонька
Коли підіймати тему зневаги до військових під час війни, як не під час війни? Потім буде неактуально. Якщо ви не знаєте, то ця зневага дуже погіршує морально-психологічний стан військових. Вони стоять за нас, якщо ми їх не будемо відстоювати то хто? Самі вони не будуть. І це дійсно проблема, велика.
Все правильно, велика проблема! Давайте рішення?
Чи обісрати людей всіх підряд це і є рішення?
lekon-lekon• 25 марта 2024
Ответ дляkuskus
Ваша тема провокативна, і річ не в лицемірстві, а в тому, що під час війни ці питання виносити на загал не потрібно. Це все одно, що поговорити про роботу ПВО, або втрати на війні. Всі прекрасно розуміють, що таке бути в надлюдських умовах і який вплив це має на психіку, а от публічно обсмоктувати, у кого і як це проявляється -не треба, тому, що читають вас не лише домогосподарки. Ви можете обговорити питання, які вас хвилюють із спеціалістами, так буде безпечніше для самих військових
Чому не потрібно? На минулій неділі побили робітника тцк, пораненого с фронту, не харківському форумі із 100 дописів тільки 10 засудили, а всі інші обговорювали купу моментів, чому не треба мобілізувати, від зпкидування в бусики, до згадування про синів прокурорів. Питання це наше суспільство кончене чи що відбувається і військовий після поранення заслуговує на те, щоб його цивільні били? Чи цю тему потрібно піднімати після закінчення війни?
Ответ дляЗвёздонька
Немає зневаги до військових. Є повага, розуміння, жаль, сором, але не зневага. Хіба що в неадекватів. Просто на їхнє місце ніхто не хоче. А до тцк (не всі), всяких там диких і т.п, які воюють проти своїх де громадян так, але це не ті військові.
Ответ дляlekon-lekon
Ви різниці між тематикою обговорення бачите, чи не дуже?
Ответ дляlekon-lekon
Это не общество у нас больное. Это плата за неадекватное поведение сотрудниками тцк за последние 2 года.
Они своими похищениями и избиениями настроили всех людей против себя
tanysha777• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А кому воно цікаве. Виложити- ой, знову провокація і нагнітання, пропаганда мобілізації жінок
Це ж наші люди
Та ні, ми підтримаємо
Інакше, все це скиглення виглядає як цинізм від лукавого
Звёздонька• 25 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яке рішення ви хочете? Навчити людей поваги до військових? Ви знаєте як це зробити? Я ні. Це законодавством не встановити, це тільки діалог, мабуть такий як тут. Але тут, ви ж самі бачите, просто хочуть щоб таких тем не було. А проблема є. Хто її висвітлює? Багато? Ні. Бо краще не бачити, не чути, не читати. Військові - котики тільки тоді, коли вони на нулі. Як він поранений, проходить лікування і в кафе запитує чи є знижки для військових, часто реакція вже не та що була на початку вторгнення. Хлопцям пораненим і на реабілітації тут важко. Важко сприймається життя тут і відношення до них. Як відповідати бійцям , після довгого мовчання на питання «а навіщо тоді все»?
Це все зрозуміють тільки блиски та родичи військових. Це тільки їх біль. А тут так, краще не бачити, не чути, не читати.
lekon-lekon• 25 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Та я тоді пропоную спростити тцк, хай ні до кого не дойобуються, нікому буде служити, обслуговувати техніку. Але ж суспільству ж таке не до вподоби: треба щоб хтось служив, воював, а вы в тилу всі в чатах пишете.
Звёздонька• 25 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
Краще взагалі не підіймати, бачите, дуже неприємно читати в чути. Правда очі муляє. Не подобається читати про лицемірство.
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляkuskus
Вы не правы, совсем не правы.
Да - состояние наших мужчин там, на фронте - это важно,при чем, не только для нас, их родственников, но и для остальных, кто к ним, вроде бы, не имеет отношения. Ведь, если сейчас оставить нас и наших мужчин, задолбанных, уставших, эмоционально офгевших самим разгребать это, завтра можно проснутся в русском мире, потому, что они, там, не выдержали.
Ответ дляlekon-lekon
Тцк настроило людей против себя не тем,что повестки выдавали.
А тем что людей избивали ,что похищали, что на мед комиссии больные становились здоровыми и то,что никого из тцк не наказали за такое поведение
lekon-lekon• 25 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Добре, як у цьому випадку побили пораненого військового на службі- ваша реакція? Така як і у більшості, виправдання дій цивільного.
Love_Love_Love_• 25 марта 2024
Ответ дляЗвёздонька
Я погоджуюсь з вами, але ж тримаємось теми посту. Автор нічого і ніяк не висвітлює, вона робить вкиди і йде, це не одноразово. Я третій раз в темі цій питаю в неї про конкретику, чим допомогти?
Наприклад, останній збір ми закрили за допомогою однієї цікавої блогерки темою про секс та зради, де люди анонімно ділились своїми історіями. Так, це не звично, але це бляха рішення. А не тупий маніпулятивний вкид
Ответ дляlekon-lekon
Це наслідок методів мобілізації, яка ведеться у нас з погодження військового керівництва і виконується працівниками тцк. Після майже 2 років свавілля тцк, на жаль, будуть страждати і дійсно ветерани війни.
Звёздонька• 25 марта 2024
Ответ дляПавела
Як не ті? Саме ті, уявляєте? Поранені тілом і душею. Коли вони втратили близьких побратимів, коли стояли до останнього, а потім при перевірці документів бидло розповідає, що цьому військовому який пройшов ад нулі спочатку до сина прокурора потрібно піти, то хлопці не витримують. Це вони саме ті «дикі» уявляєте? Чи це теж не приємно читати. Це факт. Про це потрібно говорити.
Автор, прошу прощения, но вы мне напоминаете Мурку в бурке.
У нее совершенно идентичная энергетика сообщений в политических темах (ее конек - мобилизация), в темах про OLX-доставку, стремительных улиток-ахатинок, работу на выходных, клитор Павла. Разницы нет.
Тематика - всего лишь бэкграунд, канвас, никакого значения они не имеет. Цель только одна, спровоцировать людей на эмоции, хайпануть.
Если та личная информация, которую вы предоставили о себе, является правдой и вы испытываете моральные страдания, писанина на советчице вам не поможет. Обратитесь к специалисту, пусть вас проконсультирует и назначит антидепрессанты. Это избавит вас от перепадов настроения, вам будет полегче.
еще раз извините за многабукв