Нічо не поняла. Який там кордон чого з чим. Звичайний обласний? То які нафіг перепустки, як нам їхати на хмельниччину? Чим Рівненщина відрізняється від Вінничини? Чи це якийсь вкид?
Чоловікам заборонили наближатися до кордону з Молдовою та ввели низку заборон у Вінницькій області, — прикордонний загін
Вздовж державного кордону в межах Яришівської, Могилів-Подільської, Ямпільської, Студенянської територіальних громад Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області заборонено в’їзд осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, за винятком:
📍осіб, які постійно або тимчасово проживають чи працюють в її межах, за умов наявності у них відповідних підтверджуючих документів;
📍осіб, які навчаються в професійно-технічних або вищих навчальних закладах, що розташовані в межах громад, за умов наявності у них відповідних підтверджуючих документів;
📍власників земельних ділянок, які знаходяться у межах смуги, за умов наявності у них відповідних підтверджуючих документів;
📍осіб, що прямують транзитом з пунктів пропуску через державний кордон в інші райони;
📍осіб, що прямують до пунктів пропуску через державний кордон з метою перетину державного кордону, за умов наявності у них відповідних підтверджуючих документів;
📍осіб, які прибувають на запрошення та яких зустрічають громадяни, які постійно проживають на території відповідної громади та зобов’язалися нести відповідальність за порушення законодавства України з прикордонних питань запрошеними особами.
Україна Online | Підписатись
forumchanka• 25 марта 2024
да там 5 км до границы .до днестра проверять будут.разрешение брать надо или с доками ехать.там маленькая смуга.ерунда это все.такое на закарпатье ввели раньше.лазят всякие.наводчики.там же идет по всей границе к нам все ..ну вы поняли.
Ответ дляОльгаХ
Україна Online | Підписатись
Знают они, что в тех краях дешевле, чем на западной. Решили прикрыть бизнес.
forumchanka• 25 марта 2024
Ответ дляneortoju
ага вы видели днестр.течение и ширину.глубина какая.там река большая
forumchanka• 25 марта 2024
хай лучше дороги сделают бо убиться можно .больше 70ти ехать невозможно.
Veronika_100k• 25 марта 2024
Ответ дляTeonaa
Так! Я забула про молдову взагалі
Ну тобто новина в трму, щоб чоловіки не наближалися до того кордону, да?
Да, именно так
Oksana0612• 25 марта 2024
Нічого дивного. Тут люди не знають, що Закарпаття межує з Румунією і Словаччиною.
Ответ дляTeonaa
Так! Я забула про молдову взагалі
Так хто ж вам винен, що ви про країну забули а звинувачуєте всіх навколо що вам щось там не пояснили.
Все чудово пояснили, просто «приймач інформації» у вас не працює належним чином
forumchanka• 25 марта 2024
Ответ дляneortoju
При чем тут днестр? Граница с молдованами дешевле получается, чем с поляками и венграми.
вы кассир там на переходе?я почти местная.там такие тачки стоят-не пропустили что я даже в инете не видела.и уж точно бабла у их хазяев немерянно.так шо не надо ляля.я там часто прохожу.
Ответ дляforumchanka
У меня многие выехали. Через Молдову дешевле. И денег не достаточно для выезда, нужное ещё найти через кого это сделать.
forumchanka• 25 марта 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Тоже самое, что и у нас в Черновицкой области сделали - нельзя приближаться к границе ближе, чем на 5 км без спецразрешения. Ждите, скоро вообще из дома нельзя будет выйти без специального разрешения
вы с такой черновицкой как я с актюбинской.и правильно делают что без бумаги не пропускают.а то проходной двор.те фоткают .те не законным занимаются.те дельтапланами сигареты отправляют.умельцы.а там и жд.и авто и пеший переходы и мосты.часть с молдовой а часть с приднестровьем прокацапским.а вдруг бомбу закинет теракт.и плюс идет все нам от туда ..нечего шастать левым.
forumchanka• 25 марта 2024
Ответ дляneortoju
то было раньше.сейчас шмон серьезный
Ответ дляforumchanka
То шо вы с актюбинской области и так понятно. Оно по вам видно😁