Доброго дня. Планую їхати за кордон з дітьми. Ще не визначилася куди саме. Просто хочеться кудись, де спокійніше. Цікавить, чи зможемо ми десь жити закордоном , якщо ми без машини? Чула , що без машини може бути дуже важко ( транспорт мало їздить в села, а по містах важко знайти житло)
Klokkertoppen• 25 марта 2024
Так і є. Але якщо є водійські права, можете купити б/у авто на місці з часом. І ви це ніяк не спрогнозуєте куди вас поселять жити, можете і в місто гарною інфраструктурою попасти, в скандинавських
країнах, наприклад, то взагалі лотерея
Ответ дляRomina83
Знакомая в Германии с двумя детьми 4 и 2 года - везде ОТ передвигается, уже полстраны объездила там. Было б желание. А машину свою туда стремно брать - не пройдет их ТО (не помню, как эта процедура называется) - и большой геморрой с ней.
Залежить де жити.
Якщо доля занесе в якусь сраку світу, то прийдеться километри мотати і заводити друзів з авто. Купа таких прикладів.
Знайомій респект, з дворічкою по ОТ тягатись то те ще задоволення, та й 4 річки теж веселі))
Khmelnichanka• 25 марта 2024
Є місця, де дійсно необхідна машина.
Але в Європі майже скрвзь можна пересуватись громадським транспортом.
Сіл без транспортного сполучення не так багато.
Ответ дляGvenna
Залежить де жити.
А яке відношення машина знайомих має до вас?
Ответ дляЕжеви4ка
Якщо будете жити в великому місті, машина вам непотрібна
Так , якщо повезе з житлом у місті
Ответ дляGvenna
Залежить де жити.
По ее словам, главная проблема - это то, что задержка поездов там - это норма)))) А дети - младшую в коляску, старшая пешком и вперед.
Ответ дляRomina83
То так, с поїздами незвично після нашої УЗ)
Ну якщо вони мовчать і не розносять транспорт разом з пасажирами то норм) комфортна подорож.
Апель-синка• 25 марта 2024
Странно, что сами немцы при этом усиленно борются за экологию и передвижение на велосипедах. А, ну чтобы вместо авто ездили на общественном транспорте.
Анастасия К.• 25 марта 2024
Ответ дляNatalia55555
Так , якщо повезе з житлом у місті
Из какого города уезжаете?
Klokkertoppen• 25 марта 2024
Ответ дляRomina83
Междугородние да. А может быть по селу до интеграционных курсов и школы, садика 3-5 км в лучшем случае. Тогда только машина/велосипед ,кроме зимы, или иногда соседи подвезут по своей доброте
Klokkertoppen• 25 марта 2024
Ответ дляleka_l
Дитина 4-х років далеко не дійде. Тим більше мама з візочком її не веде.
Навіть 10-річній важко по 2-3 км в будь яку погоду йти пішки кожен день
Ответ дляKlokkertoppen
Так, у мене знайома в Нідерландах опанували з дітьми вєлік, школа на відстані 8 км. Шкільного автобуса немає. Особливо важко тим, хто в Україні на авто постійно, це реальний стрес(
Khmelnichanka• 25 марта 2024
Ответ дляKlokkertoppen
Ну, 2 км - це хвилин 20 ходу ))))). Десятирічка точно подужає за необхідності. А от там, де відстані 7-10 км., там вже складніше
Klokkertoppen• 25 марта 2024
Ответ дляleka_l
Ми в Норвегії ходили зимою пішки. Веліком по ожеледиці, навіть посипаній, не поїхати. 2 км до школи і 3 до найближчого магазину. Шкільний автобус був, але до нашого дома він не йшов, і не було сенсу на півдороги його ждати на морозі, вже легше йти
Klokkertoppen• 25 марта 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Коли мінус 15 і вітрюган в лице не дуже приємно поміж полей і траси тягтися півгодини. Ожеледиця ще
Khmelnichanka• 25 марта 2024
Ответ дляKlokkertoppen
Не заперечую , що це дискомфортно. Я лиш про те, що якщо є необхідність, то це реально. Хоча, звісно, хочеться, кращих умов.
Ответ дляGvenna
Шось ви довгенько збираєтесь, вже півроку)
Хай щастить.
Виберетесь зараз, обживетесь, може з вересня кудись дітей вийде прилаштувати.
Хай щастить.
Так. Були непередбачені клопоти. Не було можливості