Принцепесочка• 25 марта 2024

Варіації жіночих імен

В Чернівецькій області + інші західні області України, які варіації імен Галина, Людмила, Ірина, Світлана?
Вмію заміряти найкраще• 25 марта 2024
Тобто які варіації? Як скорочено звуть?

автор Принцепесочка • 25 марта 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тобто які варіації? Як скорочено звуть?
Так, скорочено, ласкаво
автор Принцепесочка • 25 марта 2024
Варації південних, східних регіонів також цікавлять
Не прохожу мимо• 25 марта 2024
Галка, Галчонок, Галюня, Мила, Люся, Люда, Людочка и т.д.., не слышала каких-то особых вариаций...
автор Принцепесочка • 25 марта 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Галчонка ни разу не чула
Бамбарбия! Кергуду.• 25 марта 2024
Галинка, Галюся, Галюня, Галька
автор Принцепесочка • 25 марта 2024
Галка, Галька якось грубо
Бамбарбия! Кергуду.• 25 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Галка, Галька якось грубо
Не завжди
Не прохожу мимо• 25 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Галчонка ни разу не чула
У нас училка представлялась Гала Все бы ничего только пренеприятнейшая она особа... Одноклассницу почему-то все называли именно Люся, а бабушку часто подруги Людочка и Люсенька..

Не прохожу мимо• 25 марта 2024
Светланы часто представляются Лана. И Русланы тоже.
ЯяяКакаджамбо• 25 марта 2024
В мене є старенька тітка на Житомирщині, Людмила, так її все життя кличуть Людва, чомусь в їх місцевості так прийнято називать Людмил.
Джонсонюк• 25 марта 2024
Живу, в Чернівцях, Людмили - Люди /Людки, Світлани - Свєти, Галини - Галі та Галки, Ірини - Іри.
Залатавая• 26 марта 2024
Так як і скрізь, єдине що знаю, що на західній Україні замість Жені - Гєня, але може зараз теж Женя.