25 марта в 22:58

Після масажу вилізли судини на ногах, процедура Клакс ефективна, щоб їх видалит?

Як на довго вистачить процедури? Переживаю, щоб без кінця тоді не видаляти і чи не стане гірше від цієї процедури?
Всміхайлик 25 марта в 23:01
Сходіть до судинного хірурга, він визначить оптимальний для вас спосіб, але про антицилюлітний масаж забудьте
Ацетилсалициловая кислота 25 марта в 23:06
Йдіть до Флеболога. Склеротерапія чудово видаляє судинки маленькі.
спальное место 25 марта в 23:06
Автор, не надо удалять сосуды! Это уже не эффективно! Надо устранять причину застоя... хирургам лишь бы резать и удалять! НАДО УБРАТЬ ПРИЧИНУ.. диафрагма, застой, спазм.. Ютуб в помощь, там валом лекций о причинах..
1 2
автор Може ще третю? 26 марта в 00:01
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Йдіть до Флеболога. Склеротерапія чудово видаляє судинки маленькі.
Та я вже й зробила , але бачу , що ефект не на 100% точно і сьогодні від однієї людини почула , що в неї знайома зробила , але давно і що в неї з часом зʼявились коричневі полоси і думаю оце краса і чи не помилилась я , що пішла робити цю фігню і чи не доведеться мені тепер постійно цю
Фігню робити