Кров з молоком• 26 марта 2024

Сюрприз в штанах

Бывали в жизни безумно маленькие члены? Что короткие, что тонкие, будто бы ничего и не чувствуешь? Размер не главное, но лучше уж маленький и широкий, чем маленький и тонкий
Інесса -5c9a• 26 марта 2024
Мені дуже шкода таких чоловіків, вони ж не винні, що природа подарувала, але суспільство в такі комплекси зажене, що вони напевно взагалі відмовляються від стосунків, хоча може й хороші чоловіки були б😢

Їжак в панчохах• 26 марта 2024
Было такое, помню сразу вопрос в голове: «и это всё???»
Носки на подтяжках• 26 марта 2024
Не было. Был только один хороший сюрприз длиной 19 и диаметром 4,5см
Сплюшка• 26 марта 2024
Був , я подумала, що просто не встав.
А потім зрозуміла, коли він закінчив що то такий .
Шокована ще довго ходила.
Зато ручками вміє працювати
Носки на подтяжках• 26 марта 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Не переживайте, ніхто не відмовляється. Хіба що ’з пацанами в сауну з дівками’ відмовляться))
автор Кров з молоком • 26 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
у нас презерватив слетал, безумно большой был на его коротышку, хотя на бывшего, у которого я думала тоже маленький сидел нормально)
котопёс• 26 марта 2024
Было как у Саманты из секса большом городе))) ну давай уже входи я готова, а я вошел(((( просто ничего вообще не почувствовала вооооооще
автор Кров з молоком • 26 марта 2024
Ответ длякотопёс
даааа, было
я хотела домой безумно резко, у меня мысленно упал после такого
задумчивая мордочка• 26 марта 2024
Был секс с мужчиной, у которого член по длине можно было двумя руками держать, но такой тонкий. Было впечатление, что он прям в руках пополам переломится или сложится.

автор Кров з молоком • 26 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
🥲
Просто каралева• 26 марта 2024
Теж було по юності. Хлопець - картинка, шафа двохметрова, плавець професійний. А коли діло дойшло до, то в мене був шок, я навіть в кулачок не могла взяти, бо він там ховався повністю.
Тундиринда• 26 марта 2024
Ответ длякотопёс
И у меня так было. При том что я была молодая тугая не рожавшая ещё тогда. Эх, а мне так он нравился. Оказался очень тонкий и короткий..
ukuлёля• 26 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
бідолашний)
Сиреневая цапля• 26 марта 2024
І в мене був чоловік рослий 190 см, а член дуже малий, прям дуже , як мізинець коли стояв, або в менший ((( ще й потім перестав стояти, проблеми в нього почалися ((( сексу зовсім майже не стало
МояХатаЗкраю• 26 марта 2024
Каллипсо• 26 марта 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Ой, вы не правы, попадался мне один такой, как автор описала. Так оно о себе такого мнения было, ещё и вредный. Долго не смогла, послала нах
Каллипсо• 26 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А я подумала, что это какое-то заболевание или патология ))
Просто каралева• 26 марта 2024
Ответ дляukuлёля
бідолашний)
Та воно так і є. Я чесно не уявляю, як чоловіку з цим жити. Ну і в мене теж після того разу травма добряча, я дуже переживала, щоб у моїх синів все було ок з цим. Заспокоїлась років у п´ять їхніх, бо вже тоді то було більше, ніж в того дорослого парубка.
Удальонка• 26 марта 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
При чому комплекси, якщо розчарування у жінок?

ukuлёля• 26 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
так у мене теж син), дякувати богу, все прекрасно, гарне відчуття, скажіть? Хоча чим би тут здається пишатися) Але ж.. просто ми розуміємо що це для чоловіків важливо
Твоя подружайка• 26 марта 2024
Был такой, но он был умный и миллионер. Очень самоуверенный, говорил что у него очень красивый пенис🙂 после секса мы расстались, и он до сих пор пишет и присылает мне хорошие подарочки на ДР. Женился, двое детей
Просто каралева• 26 марта 2024
Ответ дляukuлёля
Так. Я розумію, як це виглядає збоку, але то був один з моїх найстрашніших страхів. Бо нормального життя з таким нюансом у чоловіка не буде. Як зараз пам´ятаю той день, коли прийшло чітке усвідомлення, що у моїх дітей все ок.
Та і для жінок це важливо. І я навіть не про якість стосунків, а про оце якесь почуття жалю. Щоб не дай боже якось не зачепити його, не образити, щоб не подумав нічого і т.д. Постійна напруга.
Басина• 26 марта 2024
Був в мене недавно сюрприз в штанах... Складаю я футболки на 4 полицю в шафі, дивлюсь, а на другій полиці, посеред штанів, вже пухнаста дупа з хвостом примостилась!
фрау Гітта• 27 марта 2024
5 см на 190...мальчик с пальчик, а так ужаживал и не приставал)