26 марта в 21:40

Чи може з´явитись шишка через тиждень після удару?

Дитина вдарила сильно ногу, як раз посередині ноги до коліна. Пройшло десь днів 5-7 і з’явилась шишка. До лікаря завтра підемо, але хіба так буває? Синяка як такого не було.
Фоточки нема 26 марта в 21:44
У меня так было после сильного удара ногой о табуретку (тоже появилась не сразу). Прошло уже много лет, а припухлость так и не прошла.
автор from Ukraine 26 марта в 21:48
Ответ дляФоточки нема
У меня так было после сильного удара ногой о табуретку (тоже появилась не сразу). Прошло уже много лет, а припухлость так и не прошла.
Дякую, ви мене трохи заспокоїли, я вже місця не знаходжу.