привітик всім, біженці у франції відгукніться будь ласка!
як вам там живеться зараз, чи є дискримінація ? які виплати є ? це правда що зараз там темношкірі все зносять та кількість безхатьок на вулиці зросла дуже?
я маю французькі корні та була у франції в останній раз в 2010(ельзас,іль-де-франс) і нічого такого я не побачила. а як зараз там?
Natal_ka91• 27 марта 2024
Недавно була там, залишилися родичі, то все залежить від регіону, але такого трешу немає. В невеличких містечках часто все спокійно і темношкірих мало. В паризькому регіоні, де ми жили, темношкірі билися під вікнами, хоча сам район рахувався хорошим)
В чому дискримінація? На початках всі допомагали дуже, тепер набридли трохи, ніхто суттєво не утискає, але люди бувають різні. Виплати мінімальні, особливо якщо житло соціальне чи на безоплатній основі.
ole4kakissa• 27 марта 2024
Что и где вы читаете?
Недавно фермеры бастовали, темнокожие год назад активничали
Выплаты - смотря на каком основании вы тут собираетесь оставаться.
Если классическое беженство запрашивать, то около €600 будет,если ВЗ, то ОФИИ платит €6,80 в день+€7,40 если будете сами арендовать и оплачивать жильё или ’субсидия’ от КАФ (будет зависеть от ваших доходов и стоимость аренды)
Если беженство,то до позитива вы не можете работать, если ВЗ - работать можно сразу после получения АПС и страховки.
Все доходы минусуются от пособия ОФИИ