Намазюкана нішою• 27 марта 2024
Я права ? У кого ще таке, що ви робите?
Все дитинство мати залякувала мене тим який світ жорстокий і щоб я нікому не довіряла і не зближувалась і взагалі сиділа тихо і не відсвічувала. Комплекс жертви у неї. Ні разу ні не була на моєму боці коли мене в школі ображали бо я інвалід дитинства. В стороні стояла і неначе чужа людина. І казала мовляв вона у багатьох великих містах була, і навіть закордоном (у росії) працювала, отже вона багато чого знає, а я щоб сиділа і не вознікала тут. Тепер я виросла а вона постарішала. І веде себе як дитина, коли справжні проблеми почались - як наше місто окупували і вона боялась виїжджати, я всим тим займалась. Влаштуватись в новому місті також я займалась, і житло і роботу все я знайшла. А вона цілком на мене покладається і нічого не робить , тільки приймає те шо я роблю. Пересварилась вже зі всіма у гуртожитку куди я її поселила, і її звідти виганяють. Каже знайди мені кімнату. Я знайшла, дала номер власника - дзвони домовляйся. Так вона подзвонила… виявилось що вона нічого не дізналась у нього і не зрозуміло про що говорила з ним. І все у мене тепер питає про ту кімнату що там в об»яві було написано і які фото, бо навіть ходила була подивитись на кімнату, ходила поруч з адресою і не знайшла каже. І власнику не дзвонить щоб зорієнтував, а каже мені - ти по карті подивись і роздрукуй мені карту, бо я не вмію користуватись Гугл картами.
Хоча у неї є планшет який я подарувала вже років 5 тому, і коли я вчила її користуватись тим - вона все махала рукою, типу «нашо воно мені, я ото на ютубі кой як відео навчилась дивитись і досить мені». Я кажу що не буду нічого їй роздруковувати і нехай шукає сама, я пояснила як могла, далі нехай сама розбирається - я не буду йти і за ручку її вести туди. Бо виявилось що вона тільки на словах самостверджувалась надімною коли я була мала, а на ділі зовсім безпорадна. І мені ніякої підтримки не давала ніколи, а тепер вирішила мертвим грузом сама на мене покластись і все, а сама ні гу-гу.
Я почуваюсь так наче на мене на плечі повісили тяжкість і я вже падаю від ваги. Мені 25, їй 62.
Намазюкана нішою
• 27 марта 2024
Ответ дляШвидка Настя
Вы ей это все сказали, или только нам тут говорите?
Казала вже і не раз, каже що у неї голова починає боліти коли вона намагається думати.
Затишне кубло• 27 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
Тому що у неї залежність від мами..психологічна.
значить, пора від залежності позбавлятись
Затишне кубло• 27 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
нічого, на дупу легше буде))) типова приживалка-маніпуляторша. Хай працювати іде - голова буде менше боліти
Намазюкана нішою
• 27 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Я боюсь якшо не деокупують ту територію де квартира ще довго, то вона лише старішатиме і підробляти не зможе потім, отже не буде грошей на зйом… і мені доведеться її брати до себе колись( а я ще сама не знаю як буду триматись оскільки зі здоровʼям у самої не дуже, будь яка робота не підходить. Загалом я і не хочу брати її до себе ніколи.
Я на хвилинку• 27 марта 2024
Який жах ці ваші стосунки з мамою. Народила вона вас пізно, як вміла так виховала. Ви ще не знаєте чи зможете хоча би те, що мама змогла. Що за мода зараз пішла ритись в дитячих образах, до психіатрів вдаватись. Повторюсь: не відомо як би ви змогли виховати свою дитину. Моя порада: не все так страшно у вас, допоможіть мамі в такій дрібниці.
Багиня• 27 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
ой, не треба тут цих маніпулятивно-фарисейських заламувань рук
Не дуже приємно матері почути, що стала обузою. Не всі вміють користуватися картами в телефоні
Затишне кубло• 27 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ваша мама, як та ’попригунья-стрекоза, лето красное пропела’.... Тому так і кажіть їй ’допомгти - допоможу, але утримувати і брати до себе не буду’. Я сама майже її віку, але упаси Боже сидіти трутнем-вампіром на шиї своїй дитині через власну лінь
Затишне кубло• 27 марта 2024
Ответ дляБагиня
ну не видумуйте абсурдні виправдання інфантильній і ледачій бабі. А вона хоч попробувала ними користуватись?
Непогодка• 27 марта 2024
Ответ дляБагиня
тяжким грузом Ви були для неї поки вона ж,,,,пу мила в дитинстві, годувала, вчила ложку тримати і замість себе купувала Вам іграшки та оляг
А її хтось заставляє автора народжувать‽ Під дулом автомата заставили? Так цікаво, спочатку та мама чпокалась заради задоволення, потім народжувала, для задоволення свого материнського інстинкту і для реалізації своєї соціальної ролі в суспільстві. А тепер виявляється автор їй ще й винна, за те, що мама в свій час задоволення отримувала і самореалізовувалась.
Ситуация выглядит как ранняя деменция. Какие лекарства принимает ваша мама? Вы возможно не в курсе каких-то травм и проблем со здоровьем в ее молодости, а в постменопаузе здоровье и когнитивные способности резко ухудшаются. И она реально ничего не соображает, а не беспомощна, как бы вам хотелось.Я бы посоветовала сделать ей комплексное обследование. И решить вопрос с жильем самой.
Ms. Iphone• 27 марта 2024
Орки не вбили, то ви добийте своєю дурістю. Вам обом до психолога, щоб мама зрозуміла чому ви так поводитеся, за що ви носите в собі образу, а ви зможете зрозуміти, яке життя вона жила і, можливо, зможете мамі пробачити
неДодекаэдр• 28 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
Тепер опікуйтесь , це ваша доля...
З якого б ото дива, цікаво?
неДодекаэдр• 28 марта 2024
Автор, чим раніше ви перестанете їй допомагати - тим швидше вона почне щось робити сама.