Яжемать Мне можно• 27 марта 2024
Гербіцид від бур´янів, напишіть відгуки і поради.
Розумію, що в них не натуральні складники, але того року просто замучилась все полоти. Грядки з овочами вирощую для родини. Цього року буду мульчувати, але ці кавить ще обробка, поки не пізно. Вичитала ще натуральні суміші з оцетом роблять, дайте пораду початківцю. Дякую!
Физрукая• 27 марта 2024
На початку восьмидесятих моя мама працювала на хімскладі, з якого кукурузником обробляли хімікатами поля.Мама взяла трохи додому гербіцидів і обробила кусок городу, десь метр на два. Так, бур´яни не росли років 5 чи 6, як і все інше. Запам´яталося, хоч мені тоді років 8 чи 9 було.
Давно без алко• 27 марта 2024
А оцет якось буде працювати вибірково?
Урожай лишить, а бур´ян знищить не закисливши грунт?
Чи як ви собі це уявляєте?
Важливі перші дві про прополки, далі дуже чисто не треба. Треба трохи лишати, щоб притіняло овочі і грунт.
Чи як ви собі це уявляєте?
Давно без алко• 27 марта 2024
Ответ дляФизрукая
Кожен гербіцид буде давати такий результат, якщо його розвести чи застосувати неправильно.
Бензопирен• 27 марта 2024
Це неможливо: потравити раз і щоб нічого не росло. Вірніше, є такі гербіциди типу ’цвинтар’, після яких років 5 земля гола, ні билинки, але не думаю, що вам таке на городі треба. Інші, по типу раунд ап безпечні для землі, але діють на багаторічники, на пирій, наприклад, а всі інші за сезон сіятимуться і ростимуть по колу аж бігом все одно. Тому не займайтеся фігнею, нема такого, щоб між рядочками попшикать і безпечно нічого не росло. Або зіпсуєте грунт, або потравите все заразом. А головне- нашо, так ніхто не робить. Не хочете полоти - не політь, мульчуйте
Патріотка з дивану• 27 марта 2024
Раундап (гліфосат) - безпечний?))))))
Сумнівне твердження.
А нічого, що він в багатьох країнах заборонений як канцерогенний (такий, що викликає рак)?
Ще обробка бур´янів під майбутній газон нормально, а застосовувати на місці вирощування городніх культур - то треба бути повним
П.С. Раундап - гербіцид сплошної дії. Знищує все без розбору.
Сумнівне твердження.