Спасу мир• 27 марта 2024
Оглядова екскурсія в Кракові
Потрібні контакти гіда україномовного в Кракові для проведення оглядової екскурсії у Кракові. В неті пропонують тільки руських… Можливо хто знає агентства екскурсійні? Дякую
Подвійна веселка• 27 марта 2024
А шо там дивитись? Краков ай, ринек і замок? Самі не впораєтесь?
Та легко!• 27 марта 2024
Зв´яжіться з Андреоллі Тур, вони постійно і в Кракові і в інших містах купи українських туристів возять і мають гідів, може дадуть Вам контакти їх.
Мама Карло• 27 марта 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Підкажіть, будь ласка, що таке Краков ай?
Турагенція Tourdream• 28 марта 2024
Ольга +48728939278 Viber WhatsApp
Екскурсії у місті Кракові, всі музеї міста. А також Закопане, Морське Око, Ойцув, Велічка.