28 марта в 16:43

Кропивницкий гадалка на Добровольского

Всім привіт! Шукаю контакт гадалки з Кропивницького, проживала на Добровольського 1. На першому поверсі. Звуть Ніна. Років 18 назад у неї була , і тепер пригадую її слова. Може хтось знає скиньте будьласка. Більше ясновидяща треба, розібратись зі здоровʼям, бо аналізів здано повно, а толку немає (((( мені 37 а я не розумію що зі мною коїться. Хочу жити і радіти .
Танцепесенная 28 марта в 16:48
Перестать сдавать анализы и отдохнуть
Та не реву я 28 марта в 17:06
Искать толкового врача или ехать за границу,обследоваться.а не ходить по шарлатанам
Вумна вутка 28 марта в 17:07
І що правду сказала?