28 марта в 19:10

Кто в Германии и возвращаться некуда?

Как видете будущее?
В Германии остаться врят ли удастся, уже фильтрация жёсткая просматривается.
Сижу и думаю: вкладываться в немецкий язык в надежде или идти пахать ради денег...
показать весь текст
Кундалина 28 марта в 22:21
Ответ дляСпасу мир
Я вас розстрою, у мене так само, але шпрехен 92,5
Так що пахать це не про вас . Ви б В2 показали з такими результатами, ну це ще куди не йшло.
Ой, у меня шпрехен Б1 100 баллов, но говорить не могу . И после 4-5 месяцев курсов Б2 тоже не заговорю ...
Моська-слон 28 марта в 22:22
Ответ дляСпасу мир
В силу віку не дають. Від бератора теж залежить . Хоть три рази найдіть, але хто його має оплачувати? Чи це так щоб поумнічати.
Причем тут бератор? Я сама рассылала резюме, оплачиваю не я, а мне стипендию платят. Мне 41 сейчас
Медсестричка 28 марта в 22:22
Ответ дляБорщичок
Було б за шо. Іноді я теж роблю помилки, але носії їх теж роблять дуже часто. Особливо якщо мова не чиста, а з діалектом.
Дякую за підтримку. Я знала ще в минулому році, що це необхідно вкрай - знайти роботу. Ви про це писали також. Сподіваюся я встигну знайти роботу
Борщичок 28 марта в 22:23
Ответ дляСпасу мир
В силу віку не дають. Від бератора теж залежить . Хоть три рази найдіть, але хто його має оплачувати? Чи це так щоб поумнічати.
Пробачте, що? Якщо ви отримали місце на Ausbildung, то ви теж отримуєте Vergütung саме там де ви проходите Ausbildung. Від вашого бератора нічого не залежить.
Людина поділилася гідним поваги досвідом
ЖивунаБагамах 28 марта в 22:25
Ответ дляСпасу мир
В силу віку не дають. Від бератора теж залежить . Хоть три рази найдіть, але хто його має оплачувати? Чи це так щоб поумнічати.
Его не надо оплачивать. Есть дуальный аусбилдунг - два дня учитесь, три дня работаете. За вас платит фирма, от которой вы делаете аусбилдунг. Она же платит вам небольшую зп.
Борщичок 28 марта в 22:26
Ответ дляAnnaOst
Коли я заповнювала заявку в садок я написала там арбайтслос. Джобцентр ніякого відношення до моїх пошуків місця у садку не мав звичайно. Як директор садка дізналася що я якось там рахуюсь і де я так рахуюсь? Може я чогось не знаю звичайно і садок і Джобцентр між собою контактують, але це якось дивно звучить. В іншому садку мені наприклад прямим текстом сказали що місця в першу чергу отримають працюючі мами. Я написала заяву в 5 дитячих садків. В одному з них через пів року знайшлося місце
В нашому місці заявка заповнюється онлайн і до неї треба прикласти документи.
А хто ж буде платити за садок? Ви чи Jobcenter?
AnnaOst 28 марта в 22:28
Ответ дляБорщичок
Ну от я вам можу таке сказати. В мене 2 подруги зараз в декреті і отримати місце в садку навіть для людини з робочим постійним фертрагом дуже не просто. Їм ще не підтвердили. Тому що ви рахуєтесь як Arbeitssuchende, а вони ні.
А можна поцікавитися у вас думкою щодо моїх спостережень? Мені здається активніше пресують на предмет того, щоб йшли працювати куди завгодно, людей у віці 40+. До молодих людей, особливо з гарною освітою і гарними результатами з вивчення німецької наче м´якше ставлення. Типу ’ми допоможемо вам знайти своє місце в цій країні, знайти ту роботу яка вам буде подобатися’. Чи там просто стоїть задача вивести на ринок праці певну кількість людей та й усе?
Спасу мир 28 марта в 22:28
Ответ дляКундалина
Ой, у меня шпрехен Б1 100 баллов, но говорить не могу . И после 4-5 месяцев курсов Б2 тоже не заговорю ...
Заговорите... Я намагаюсь, заплющу очі і говорю. По телефону важка даєтьмя, але терміни роблю, відміняю і з вчителями дітей питаюся, але мені і важко і стидно)) діти мене поправляють. В мене у подруги вільно говорить, в неї чоловік місцевий, 86))) бо не сподобалось що вона тут 3,5 роки і не працює, доколупалась, а вона і поставила їх на місце, сказала що вона тут живе на утриманні чоловіка і може далі не робити ))) Так що це все відносно.
Я зрозуміла що треба просто говорити, важка але тільки так.
AnnaOst 28 марта в 22:29
Ответ дляБорщичок
В нашому місці заявка заповнюється онлайн і до неї треба прикласти документи.
А хто ж буде платити за садок? Ви чи Jobcenter?
А у вас Джобцентр платить за садок? А в якій землі якщо не секрет? За садок буде платити Югендамт. Джобцентр буде платити за харчування. Я думала скрізь так
Спасу мир 28 марта в 22:30
Ответ дляМоська-слон
Причем тут бератор? Я сама рассылала резюме, оплачиваю не я, а мне стипендию платят. Мне 41 сейчас
Хто оплачує аусбілдунг? Чи ви вважаєте що це безкоштовно? Кому ви розсилаєте резюме?
Спасу мир 28 марта в 22:31
Ответ дляЖивунаБагамах
Его не надо оплачивать. Есть дуальный аусбилдунг - два дня учитесь, три дня работаете. За вас платит фирма, от которой вы делаете аусбилдунг. Она же платит вам небольшую зп.
Дуже просто)))
Гжегож Бженчишчикевич 28 марта в 22:31
Ответ дляБорщичок
Я в листопаді писала про те що халява не безкінечна і що всім будуть пропонувати роботу. Мене тут тільки висміяти, хоча я в відкриту писала що я сама працівник Jobcenter. Зараз можу сказати що міри будуть ще жорсткіші. Нажаль, дуже багато наших людей попалися на брехні і дуже малий відсоток українців працює. Це все на тлі рекордної для Німеччини інфляції і невдоволення міграційною політикою
Я тоже хочу работать в Джоб центре! Что мне для этого надо здесь закончить? Аусбильдунг? Если да, то на кого?
Борщичок 28 марта в 22:32
Ответ дляAnnaOst
А можна поцікавитися у вас думкою щодо моїх спостережень? Мені здається активніше пресують на предмет того, щоб йшли працювати куди завгодно, людей у віці 40+. До молодих людей, особливо з гарною освітою і гарними результатами з вивчення німецької наче м´якше ставлення. Типу ’ми допоможемо вам знайти своє місце в цій країні, знайти ту роботу яка вам буде подобатися’. Чи там просто стоїть задача вивести на ринок праці певну кількість людей та й усе?
Стоїть задача якнайшвидше відправити найбільшу кількість людей працювати.
Якщо людина буде обґрунтовувати навіщо їй В2 і що вона хоче далі, то може її і відправлять вчитися далі. Але зараз кошти на вивчення мову дуже скоротили, тож пріоритет - скоріше відправити людину на роботу.
Не стосується спеціальностей які в Positivliste, там дадуть все що треба
Моська-слон 28 марта в 22:32
Ответ дляAnnaOst
А можна поцікавитися у вас думкою щодо моїх спостережень? Мені здається активніше пресують на предмет того, щоб йшли працювати куди завгодно, людей у віці 40+. До молодих людей, особливо з гарною освітою і гарними результатами з вивчення німецької наче м´якше ставлення. Типу ’ми допоможемо вам знайти своє місце в цій країні, знайти ту роботу яка вам буде подобатися’. Чи там просто стоїть задача вивести на ринок праці певну кількість людей та й усе?
Я недавно переводила в джобцентре пареньку, который работает на миниджобе. Бератор прессовал его, почему тот до сих пор не работает фольцайт. Бератор рассказал мне, что сейчас всё ужесточается, работать уже можно вполне и после а2, не каждому даже повтор в1 будут одобрять
Борщичок 28 марта в 22:34
Ответ дляAnnaOst
А у вас Джобцентр платить за садок? А в якій землі якщо не секрет? За садок буде платити Югендамт. Джобцентр буде платити за харчування. Я думала скрізь так
ні це не скрізь так. Скрізь люди платять самі. А от хто отримує соц допомогу то за того плате держава. Всі ваші виплати будуть проходити через Jobcenter. Навіть якщо дитина буде ходити на якість гуртки, рахунки треба нести туди.
AnnaOst 28 марта в 22:34
Ответ дляБорщичок
Стоїть задача якнайшвидше відправити найбільшу кількість людей працювати.
Якщо людина буде обґрунтовувати навіщо їй В2 і що вона хоче далі, то може її і відправлять вчитися далі. Але зараз кошти на вивчення мову дуже скоротили, тож пріоритет - скоріше відправити людину на роботу.
Не стосується спеціальностей які в Positivliste, там дадуть все що треба
Але ж теж ситуація дивна, в нашій землі гостра нехватка вчителів. Але при цьому щоб українцю працювати вчителем це треба рівень мови с1 і в більшості випадків перенавчання. Це ж роки
AnnaOst 28 марта в 22:36
Ответ дляБорщичок
ні це не скрізь так. Скрізь люди платять самі. А от хто отримує соц допомогу то за того плате держава. Всі ваші виплати будуть проходити через Jobcenter. Навіть якщо дитина буде ходити на якість гуртки, рахунки треба нести туди.
Ну от дитячий садок як виявилося буде оплачувати Югендамт. І ніхто мені нічого не говорив про зобов язання працювати чи вчитися, коли підписував договір чи приймав заяву на оплату садка. Сильно сумніваюся що Джобцентр має якесь відношення до того що я отримала місце в садку
Борщичок 28 марта в 22:37
Ответ дляAnnaOst
Але ж теж ситуація дивна, в нашій землі гостра нехватка вчителів. Але при цьому щоб українцю працювати вчителем це треба рівень мови с1 і в більшості випадків перенавчання. Це ж роки
А як ви бачите роботу вчителя без знання мови? Чому може навчити такий вчитель?
Бавовна 28 марта в 22:37
Ответ дляАль де Барановна
ну все жотносительно. Даже на среднюю зп да можно, потому что-машину за 1000 евро можно купить вполне на ходу, отдых-ну вот я летала с Братиславы в Милан за 15 евро туда, 21 обратно-че б не позволить. Ипотека-нужен тривалий побыт, контракт бессрочный или бизнес и первый взнос 40 000 плюс минус. Так что да:) можно даже на 2400 очень неплохо себя чувстовать. Ипотека выходит около 500-600 евро в месяц примерно. Еда-ну кто как ест, но на двоих 300-400 евро более чем достаточно.
Ну фиг знает, мне кажется это прям совсем если скромно жить. Ипотека 500-600 это за гарсонку? Я сейчас за аренду больше плачу.
Аль де Барановна 28 марта в 22:38
Ответ дляБорщичок
А як ви бачите роботу вчителя без знання мови? Чому може навчити такий вчитель?
биология, химия, физика? там не так много слов надо на объяснение.
Борщичок 28 марта в 22:38
Ответ дляAnnaOst
Ну от дитячий садок як виявилося буде оплачувати Югендамт. І ніхто мені нічого не говорив про зобов язання працювати чи вчитися, коли підписував договір чи приймав заяву на оплату садка. Сильно сумніваюся що Джобцентр має якесь відношення до того що я отримала місце в садку
Спитайте в садочку. Хоча можливо у вас немає дефіциту мість і тоді їм все рівно. В нашій землі і конкретно в нашому місті знайти місце в садку дуже важко
Аль де Барановна 28 марта в 22:39
Ответ дляБавовна
Ну фиг знает, мне кажется это прям совсем если скромно жить. Ипотека 500-600 это за гарсонку? Я сейчас за аренду больше плачу.
так поэтому много наших и берут иппотеку. Но опять же-первоночальный взнос. Может за 2-3 к. больше платить. А многие еще сделали так-взяли иппотеку-и оформили своих родителей по программе:) почти задармо получается пока иппотека. А учитывая что пенсионерам планируют продлить...
3 1
Гжегож Бженчишчикевич 28 марта в 22:40
Ответ дляAnnaOst
А можна поцікавитися у вас думкою щодо моїх спостережень? Мені здається активніше пресують на предмет того, щоб йшли працювати куди завгодно, людей у віці 40+. До молодих людей, особливо з гарною освітою і гарними результатами з вивчення німецької наче м´якше ставлення. Типу ’ми допоможемо вам знайти своє місце в цій країні, знайти ту роботу яка вам буде подобатися’. Чи там просто стоїть задача вивести на ринок праці певну кількість людей та й усе?
Моей дочери 19 лет. Ей прямым текстом сказали, что она здесь рабочая сила и не более. И ни какой В2 она не получит. И что ее образование филологическое + переводчик здесь никому не надо. Вот такая бюратор у нее- холоднокровная с.ка! А другая девчонка 20 лет получила разрешение на В2 не выходя из кабинета, и про работу ей даже никто не заикался. Вот такая разница- человеческий фактор везде
6 1
Борщичок 28 марта в 22:40
Ответ дляАль де Барановна
биология, химия, физика? там не так много слов надо на объяснение.
Серйозно? Вчитель повинен розмовляти з учнями, наводити приклади, відповідати на запитання. Як то робити без мови?
Аль де Барановна 28 марта в 22:41
Ответ дляБорщичок
Серйозно? Вчитель повинен розмовляти з учнями, наводити приклади, відповідати на запитання. Як то робити без мови?
ну ок, может физкультуры? там В2 хватит? только настоящего В2
Кундалина 28 марта в 22:41
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Согласна. Я просилась к ним на практику. Мне сказали только после В2 может быть они бы меня и взяли. А там уже после В1 работают помощником, прямо сказка какая-то
+100. Уровень владения языком даже после Б2 может быть недостаточным для такой профессии.
Спасу мир 28 марта в 22:41
Ответ дляAnnaOst
Людина спитала мене про мій досвід. Я розповіла про свій досвід. Чого ви вирішили що мене розстроїть ваш досвід? Дивні люди...
Ви просто хотіли похвалитися)) що ви пахали і такі результати. Іншим потрібно набагато більше пахати на такі результати, а ще іншим достатньо просто ходити на курси і не особо напрягатися. Спочатку ви звинуватили що люди не пашуть тому не вивчили мову. Так що ваш пост був не поділитися, а похизуватися.
Спасу мир 28 марта в 22:42
Ответ дляAnnaOst
Я на три роки молодша за автора. Стан автора я приблизно можу собі уявити, вона ж написала що немає куди повертатися. Ви думаєте комусь легко чи когось тут цікавлять наші проблеми?
Ви не можете уявити, якщо так пишите.
Аль де Барановна 28 марта в 22:44
Ответ дляСпасу мир
Ви просто хотіли похвалитися)) що ви пахали і такі результати. Іншим потрібно набагато більше пахати на такі результати, а ще іншим достатньо просто ходити на курси і не особо напрягатися. Спочатку ви звинуватили що люди не пашуть тому не вивчили мову. Так що ваш пост був не поділитися, а похизуватися.
извините конечно, но наша организация организовывала много курсов для беженцев-ни один человек!! не напрягаясь, не выучил язык. Да, безусловно, все понимают, могут читать-но это вот вообще не прознание языка. Знание -это письмо, грамматика, правильное склонение и общирнейший словарный запас. и тут никаких курсов не хватит.
Борщичок 28 марта в 22:44
Ответ дляАль де Барановна
ну ок, может физкультуры? там В2 хватит? только настоящего В2
Тут такого немає. Кожен вчитель повинен мати 2 фахи. У моєї дочки в гімназії вчитель фізкультури викладає також історію.
Система освіти зовсім не така як в Україні.