28 марта в 19:10

Кто в Германии и возвращаться некуда?

Как видете будущее?
В Германии остаться врят ли удастся, уже фильтрация жёсткая просматривается.
Сижу и думаю: вкладываться в немецкий язык в надежде или идти пахать ради денег...
показать весь текст
AnnaOst 28 марта в 22:49
Ответ дляБорщичок
А як ви бачите роботу вчителя без знання мови? Чому може навчити такий вчитель?
Ну так я про це і кажу, що вчителі одна з найзатребуваніших спеціальностей, ну принаймі в цій землі де я, але виростити працездатного вчителя з українця це роки і купа грошей зі слабо прогнозованим результатом. Взагалі хочу про це пагаваріть бо сама маю диплом, який дозволяє працювати вчителем
AnnaOst 28 марта в 22:50
Ответ дляБорщичок
Спитайте в садочку. Хоча можливо у вас немає дефіциту мість і тоді їм все рівно. В нашій землі і конкретно в нашому місті знайти місце в садку дуже важко
Та не буду я їх про таке питати! Нащо воно мені) я сподіваюся що у мене є рік часу, який я можу використати так, як я вважаю за потрібне. Просто писали про обов язок вчитися чи працювати, от я і подумала може це я ще чогось не знаю)
Борщичок 28 марта в 22:51
Ответ дляAnnaOst
Ну так я про це і кажу, що вчителі одна з найзатребуваніших спеціальностей, ну принаймі в цій землі де я, але виростити працездатного вчителя з українця це роки і купа грошей зі слабо прогнозованим результатом. Взагалі хочу про це пагаваріть бо сама маю диплом, який дозволяє працювати вчителем
Вчителем чого?
Вчителі в Німеччині привелегірований прошарок, за деяких умов вони можуть стати Beamten, а це чудові умови роботи і дуже гарна пенсія.
Невгамовна шахиня 28 марта в 22:52
Ответ дляФиктивная
Аргентина? )) В ЕС таких стран не знаю
В Польше и Португалии не сложно
AnnaOst 28 марта в 22:52
Ответ дляАль де Барановна
ну ок, может физкультуры? там В2 хватит? только настоящего В2
В моїй землі беруть вчителів з В2 і без педагогічної освіти. Але їх кидають у найгірші школи, куди не хочуть йти нормальні вчителі, і ці новонабрані розбігаються як таргани
AnnaOst 28 марта в 22:53
Ответ дляСпасу мир
Ви просто хотіли похвалитися)) що ви пахали і такі результати. Іншим потрібно набагато більше пахати на такі результати, а ще іншим достатньо просто ходити на курси і не особо напрягатися. Спочатку ви звинуватили що люди не пашуть тому не вивчили мову. Так що ваш пост був не поділитися, а похизуватися.
Ой, після ваших коментарів до людини яка знайшла собі аусбільдунг вже все про вас зрозуміло)
сою не люблю 28 марта в 22:54
Ответ дляЧупокабра
Не получится совмещать. На курсах А2 получила, нашла репетитора, чтобы учиться дальше. Если пахать, никакой язык не выучится. Проверено.
У многих получается, а у вас не получится? Я работаю полтора года и все это время учила язык на вечерних курсах. Сейчас подписала бессрочный контракт, планирую переводится на Блюкард
Борщичок 28 марта в 22:54
Ответ дляAnnaOst
В моїй землі беруть вчителів з В2 і без педагогічної освіти. Але їх кидають у найгірші школи, куди не хочуть йти нормальні вчителі, і ці новонабрані розбігаються як таргани
Це де таке? Де беруть на роботу людей у школу без пед.освіти? Можете назвати місто?
Аж цікаво стало
Кундалина 28 марта в 22:55
Ответ дляAnnaOst
А можна поцікавитися у вас думкою щодо моїх спостережень? Мені здається активніше пресують на предмет того, щоб йшли працювати куди завгодно, людей у віці 40+. До молодих людей, особливо з гарною освітою і гарними результатами з вивчення німецької наче м´якше ставлення. Типу ’ми допоможемо вам знайти своє місце в цій країні, знайти ту роботу яка вам буде подобатися’. Чи там просто стоїть задача вивести на ринок праці певну кількість людей та й усе?
От бератора многое зависит. Нам с подругой по 45 лет, высшее образование у обеих. Она оканчивает через месяц курсы Б2 и активно ищет место для аусбилдунга (пока получила 8 отказов). Но бератор сказала, что ей дадут возможность повторить Б2 (при необходимости), предложила курс С1, и.... даже Умшулюнг согласны оплачивать. Я приятно удивлена. Тем более, что мы не педагоги и не врачи, но, видимо, нехватка не только в рабочей силе, но и в офисном планктоне есть.
Спасу мир 28 марта в 22:55
Ответ дляАль де Барановна
извините конечно, но наша организация организовывала много курсов для беженцев-ни один человек!! не напрягаясь, не выучил язык. Да, безусловно, все понимают, могут читать-но это вот вообще не прознание языка. Знание -это письмо, грамматика, правильное склонение и общирнейший словарный запас. и тут никаких курсов не хватит.
Я з вами згодна, нам потрібно вчитися і паралельно працювати на мініджобі, але не в російськомовних роботодавців, щоб була практика. І тоді пройде ще час і на нас будуть дивитися як на робітників які можуть претендувати на кваліфіковану роботу.
175см55кг19лет (она) 28 марта в 22:55
А какой вообще выбор когда некуда возвращаться? Я просто живу, работаю, язык поганый у меня, но учить нет ни сил ни желания, если начнут выгонять буду пытаться перейти на рабочую визу или поеду туда где будут еще принимать. Просто сидеть и думать 2 года это конечно приятно, но не конструктивно.
Покорительная 28 марта в 22:55
Ответ дляН@Диете
Erzählen Sie etwas über Ihre Erfahrungen bitte)
Родить ребенка в Германии ))
AnnaOst 28 марта в 22:56
Ответ дляБорщичок
Вчителем чого?
Вчителі в Німеччині привелегірований прошарок, за деяких умов вони можуть стати Beamten, а це чудові умови роботи і дуже гарна пенсія.
Наприклад етики, але там є і інші предмети
Спасу мир 28 марта в 22:57
Ответ дляAnnaOst
Ой, після ваших коментарів до людини яка знайшла собі аусбільдунг вже все про вас зрозуміло)
Коли не має що сказати, міняєте тему. З вами все ясно.
Спасу мир 28 марта в 22:57
Ответ длясою не люблю
У многих получается, а у вас не получится? Я работаю полтора года и все это время учила язык на вечерних курсах. Сейчас подписала бессрочный контракт, планирую переводится на Блюкард
Ким працюєте? Маєте знання ще англійської?
Фрикаделька 28 марта в 22:59
Ответ дляЧупокабра
Не рашистское. Как это нет? Я сегодня письмо от джоб центра получила : учите язык, работайте , пр возвращении в Украину вам этот опыт пригодится, вы сможете работать на немецких заводах.
Посмотрите, что на рынке труда происходит, потом критикуйте.
Автор,а что вам все эти 2 года мешало учить язык и работать?
сою не люблю 28 марта в 22:59
Ответ дляСпасу мир
Ким працюєте? Маєте знання ще англійської?
Так англійська є, але я її останній раз використовувала тільки на співбесіді, далі тільки німецька
AnnaOst 28 марта в 22:59
Ответ дляБорщичок
Це де таке? Де беруть на роботу людей у школу без пед.освіти? Можете назвати місто?
Аж цікаво стало
Можу назвати землю Саксонія Анхальд, беруть по всій землі
https://brandt-recruiting.com/job/internationale-l...
Спасу мир 28 марта в 23:00
Ответ дляМоська-слон
Я тоже крутая была, только этого уровня не достаточно ни для работы, ни для учебы
Як у вас получилося шрайбену 20?! Я вперше бачу. Нам казали що 20 це нереально, не заморачуйтесь
Борщичок 28 марта в 23:02
Ответ дляAnnaOst
Наприклад етики, але там є і інші предмети
Я не бачу ніде що це робота вчителя в школі. Скоріше за все, це якісь Kinderheim або щось подібне. І роботу пропонує якась Leihfirma, скоріше за все.
Я б з таким не зв´язувалась.
Зубная фея 28 марта в 23:03
Ответ дляКоржик
Я с хорошим в1 сижу в офисе помощником штоербератора, работаю, а вы с в2 уборщицей? У вас точно в2? Я на в2 не пошла, потому что мне он не нужен. Мой проф курс содержал модуль проф лексики и туда требования были с в2, но если ты проходишь пробный урок то тебе утверждают индивидуальный план занятий и ты просто дома разбираешь и дополнительно больше, чем остальные занимаешься.
А можете подсказать, пожалуйста, вы шли на умшулюнг? Обучение на русском языке было? Мне пока без курсов (в декрете, курсов пока нет) предлагают обучение на фин консультанта. Но доход зависит от договоров (сколько заключил, то и заработал), а я устала заниматься привлечением клиентов ещё ранее. Вот интересуюсь вакансией налогового консультанта. Насколько сложно?
Спасу мир 28 марта в 23:04
Ответ дляAnnaOst
А до чого тут це? Ситуація змінилася. Для чірійців вона міняється теж . Завтра он АФД на виборах переможе і вона може змінитися ще радикальніше. Нам і так дофіга всього дали насправді. Тут варіант один мені здається: подякувати і йти працювати. Або їхати з країни, якщо не хочеш/не можеш знайти собі тут місце. Я особисто так і збираюся зробити
Сказала та, яка перед цим розказувала що її не мають право чіпати до 3-х років дитини
2 1
сою не люблю 28 марта в 23:05
Ответ дляСпасу мир
Як у вас получилося шрайбену 20?! Я вперше бачу. Нам казали що 20 це нереально, не заморачуйтесь
Хто вам сказав , що це нереально? В мене майже всі знайомі здали шрайбен на 20 балів
Спасу мир 28 марта в 23:06
Ответ длясою не люблю
Так англійська є, але я її останній раз використовувала тільки на співбесіді, далі тільки німецька
А ким працюєте?
сою не люблю 28 марта в 23:07
Ответ дляСпасу мир
А ким працюєте?
По спеціальності, фінансовий аналітик
Кусюче сонечко 28 марта в 23:07
Ответ дляЧупокабра
В Германии это почти нереально, к сожалению. За Францию- спасибо, не знала.
Поищите в группах Франции, возможно она принимает и после других стран. Вы могли б в Альзас переехать, это рядом с Германией. Там даже немейкий распространен. Посмотрите регион Страсбурга.
AnnaOst 28 марта в 23:08
Ответ дляБорщичок
Я не бачу ніде що це робота вчителя в школі. Скоріше за все, це якісь Kinderheim або щось подібне. І роботу пропонує якась Leihfirma, скоріше за все.
Я б з таким не зв´язувалась.
Це рекрутери яких найняв уряд землі і заплатив їм за це фуєву тучу грошей. Вони за рік набрали кілька сотень вчителів, половина з них розбіглася. При цьому уряд сказав що програма успішна, стільна, можна маладьожна і її продовжать) з цього вже всі постібалися, від більд до блогерів. Це робота в школі, я знаю людей які працювали. Але це найгірші школи куди не йдуть нормальні вчителі
Спасу мир 28 марта в 23:08
Ответ длясою не люблю
Хто вам сказав , що це нереально? В мене майже всі знайомі здали шрайбен на 20 балів
В нашій школі ніхто з курсів, максимальний 19
Борщичок 28 марта в 23:09
Ответ дляЗубная фея
А можете подсказать, пожалуйста, вы шли на умшулюнг? Обучение на русском языке было? Мне пока без курсов (в декрете, курсов пока нет) предлагают обучение на фин консультанта. Но доход зависит от договоров (сколько заключил, то и заработал), а я устала заниматься привлечением клиентов ещё ранее. Вот интересуюсь вакансией налогового консультанта. Насколько сложно?
Послухайте мене, будь ласочка. Ніякого фінансового консультанта, тем більше де дохід залежить від кількості клієнтів. Шукайте щось нормальне.
Податковий консультант, Steuerberater, це одна з найскладніших освіт в Німеччині. Якщо тяне в цю сферу робіть Ausbildung як Steuerfachangestellte
Жинси на дитину 28 марта в 23:09
Ответ дляСпасу мир
Сказала та, яка перед цим розказувала що її не мають право чіпати до 3-х років дитини
Удалено администрацией...