Пацелуйнитуда• 28 марта 2024
Русскоязычный контент и дети. Есть ли этому когда-то конец?
Еду с ребенком лет 6 в лифте, а у него в руках телефон и там майнкрафт, и все на русском, типа мочи его..да давай
или видео из тик-тока на русском они много смотрят, потребляют ту больную культуру, агрессивную манеру поведения.
Вы позволяете такое детям? Я вообще не понимаю, как это возможно когда тебе на головы летят ракеты, и детей одновременно учишь той культуре
Бадабум• 29 марта 2024
Ответ для vihola
Рідна мова польки польська, а грека грецька.
Відповідно, ці мови мали б бути рідними мовами їхніх дітей.
Удалено администрацией...
КвартираЧья• 29 марта 2024
Ответ для vihola
Тема жахлива, на третьому році російської агресії вимагають російську державною і розказують, що українська це виключно мова села.
І я в шоці. Ну бо вони ж сни бачать російською...
МаргариткаW• 29 марта 2024
Ответ для vihola
а в Швейцарии швейцарська
а в Канаде канадська?
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
Це ж ви написали?
«Люди никак не могут понять, родной язык-как мама, его не выбирают. На каком языке семья говорила и говорит, тот и впитывается 🤷♀️бессознательно . Это невозможно изменить.»
Якщо рідна мова незмінна, передається від батьків дітям, на якому етапі у вашу сімʼю проникла російська?
aljonyshka• 29 марта 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Питання до тих, кому російська мова рідна. Скільки поколінь ця мова вам рідна? Де жили і на якій мові розмовляли ваші прабабусі і прадідусі?
П.С. теж вважаю автора провокатором
Все до известного колена с обоих сторон) поколений 6-7 точно
Впораюсь зі всим• 29 марта 2024
Ответ дляГостра на язик
Сьогодні рідна мова для дітей та, якою з дитиною спілкуються у сім´ї. Якщо ваша дитина російськомовна, то це ваш свідомий вибір. Ви свідомо вчите ваших дітей знати мову, культуру, традиції нації, яка сьогодні вбиває тисяці ні в чому невинних людей, знищує екологію, захоплює чуже... Думаю, є над чим задуматися перш ніж волати про родной язик.
Какой винегрет. Говорить на русском языке не есть знать традиции. И если прапрабабушка 90 лет говорит с детьми на русском и дети ее любят, то если спросят, что ты выбираешь - патриотизм на украинском или родной человек, то я выберу родного человека, потому что первично - это человек, а не мнимый наигранный патриотизм.
Ответ для vihola
Це ж ви написали?
Я тільки після смерті дідуся і батька дізналася, що дідусь був україномовний, а тато - білінгв. На якому етапі і чому вони вирішили викреслити українську зі свого спілкування я хз, запитати вже нікого( Але я вважала свою родину повністю російськомовною 🤷
МаринаМакса• 29 марта 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Мені ці вітряки такі рідні, запорізька область, шлях на море, і вони здоровенні
Так так! Шлях на море з мого Мелітополя ((( Ностальгія....
Ответ дляВпораюсь зі всим
«Русскаязичная прабабушка» ненавидить українську? Чому потрібно обирати мова, або вона?
Ответ для vihola
А це, до речі, дуже російський наратив. Мені всі руські родичі так кажуть: ти нас не любиш, бо ти за Україну. І задовго до повномасштабної так було. Чомусь обов´язково треба було обирати)
Ответ дляНезламна
Значить, можливо.
Можливо було змінити батьківську мову.
Під російським чоботом.
А нам тут намагаються розказати, що добровільно відмотати вже нереально.
Що все, тепер русифікованим українцям російська рідна на все життя для всіх поколінь.
Можливо було змінити батьківську мову.
Під російським чоботом.
Ответ дляНезламна
Звичайна маніпуляція агресора.
Може вони вам ще й почуття вини намагаються навʼязати за те, що не співчуваєте їхньому «русскому горюшку».
Ответ дляБадабум
На ЗУ живу с 2014, здесь очень все поменялось. У них истерика от русского языка. Они могут напасть в магазине, хотя я говорю, например, со своими детьми, в личной беседе. С внешним миром на украинском, так одна баба драться лезла 🙀
До полномасштабной такого не было
100%! На нас тоже одна такая ненормальная накинулась, хотя разговаривали мы между собой. Хотя в основном нормально относятся, но пришибленные тоже есть(
НамСвоюРобити• 29 марта 2024
Ответ дляМаргариткаW
а в Швейцарии швейцарська
а в Канаде канадська?
Ооо, витягли стару ригівську ганчірку.)
А є такі національністі як швейцарець, канадієць і, відповідно, мови швейцарська й канадська?
Сюди ж бельгійська до купи.)
НамСвоюРобити• 29 марта 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ви виберете просто зручніше. Щоб нічого не змінювати. Прикрившись прабабусею.
НамСвоюРобити• 29 марта 2024
Ответ дляНезламна
Так ті, що тут опу рвуть за руцкій в більшості поняття не мають, якою мовою говорили покоління їхніх предків. Виключення: потомки завезених етнічних росіян.
В моїй родині та ж історія. Всі покоління до батьків (їхніх сестер/братів) говорили українською (дідусі/бабусі 30х років народження). А потім посилилась політика ’то селянська (читай - відстала) мова’. І, опа, це покоління вже прагнуло бути ’прогресивним’, руцкоязичним.
Liebelebenn• 29 марта 2024
Дуууже часто зустрічаються мені мамашки, які з оточуючими говорять українською, а з своїми дітьми переходять на розійську. Діти огидно акають з типовою розійською манерою - виховані на російському контенту ютубу. Чесно, такі мамашки огидні, розумово відсталі.
В знайомої сину 8, його приятелі з україномовних сімей акають і він спробував, знайома провела бесіду, забрала телефон, і розказала що він мале гівно не має права ставати кацапом. А скільком мамашкам какаяразніца?? І вони спецом переходять з дітьми на розійську, щоб ті їх краще розуміли!?! Бляха, потім ті дітки знову ррзказиватимуть про ’язик матєрі’
Liebelebenn• 29 марта 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
П.С. теж вважаю автора провокатором
Це такі само хахли - малороси як і багато нових зрощійщених ютубом дітей з україномовних сімей
НамСвоюРобити• 29 марта 2024
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
Прикраватися, як не прабабусею, так воїнами, це такий крінж, направду.
Ті, хто живе відносно звичним життям, до воїнів яким боком?
По типу ’я ходжу небритим, бо от мої знайомі воїни не бриються’ чи щось подібного штибу.
Ответ дляНамСвоюРобити
Все,когда об&ираются, читают Николаевского Ванька, который пишет всегда на русском, и украиноязычные тоже его читают и им все равно, на каком он языке пишет. А почему вам не все равно, на каком языке говорят ваши друзья, знакомые, советчицы? Это поменяет ход войны? Вы закипаете, когда русский слышите, серьезно?
И чмырят в основном русскоязычных сейчас, даже в этой теме)