Російська федерація здає свій павільйон (закритий з минулої Бієнале) тадаааам — Болівії. Ясно шо дирекція ніколи не зможе критикувати такий павільйон чи боже збав, його не дозволити чи ще якісь критичні дії. Отака культурна дипломатія. Дуже винахідливо. Це для тих хто любить пиздьож про то шо Россотруднічество то якісь орки тупі та бомжі немиті. Нагадаю російський дім все ще стоїть в Берліні і спокійно працює з вельми цікавим книжковим магазином зсередини.
’Національна експозиція Болівії буде представлена в російському павільйоні на цьогорічній Венеційській бієнале. Насправді передбачалося, що російський павільйон залишиться порожнім на 60-й Венеціанській бієнале через війну в Україні. Але тепер було оголошено, що Росія позичає свій національний павільйон Болівії. Під назвою ’Озираючись на минуле, ми крокуємо вперед’ багатонаціональну державу представлятимуть 25 мистецьких позицій. ’Завдяки Російській Федерації, яка вірить у важливість, якість і зміст нашого проекту, болівійський павільйон має можливість виставлятися в Джардіні, найпрестижнішому виставковому майданчику всієї бієнале’, - кажуть організатори болівійського внеску. Деякі ЗМІ зараз підозрюють, що оренда павільйону може бути пов´язана з інтересом Росії до болівійського літію.’ (с) фейсбук
классно да? нагадує типу як вони замолажують спочатку, а потім їх цинічно використають. Але ж болівійці про це ще навіть не здогадуються.
але все одно дно і зацініть як працюють ті щури
Espresso_caffe• 29 марта 2024
извращенцы
не живется им по-человечески
вечные мутки, мутят ту воду везде и во всем
пора это все уже прекращать во всех видах и полностью их исключить из мировой кооперации
их извращение становятся все более и более извращенными
не живется им по-человечески
Ответ дляastreb
Вы серьезно? На полном серьезе?
Зачем?
что зачем?