Що сама вона мутить - сама лізти своїм жалким військом+мобілізованими сантехніками?(доречі чи є мобілізація дійсно?); чи це росіянє хочуть самі своїм стадом лізти, але просто з т-рії Білорусі? Ну або разом?
Ну і куди лізти - києво-чернігівський вектор; рівнинсько-волиньский; закордонний взагалі з метою сполучення відрізати.
Зробіть вибір:
вже голосів:
хоче лізти саме
дасть свою територію як плацд.
обоє
це чергове бла бла
тиць (тут бажано не не клацать
мобілізації там нема
мобілізація є, 100% крутять му
Uebersetzerin• сегодня в 15:05
Тут одни эксперты сидят
Сейчас вам наголосуют как раз из первых рук информацию
ПадаюВреверансах• сегодня в 15:12
Ответ дляTeonaa
Гля хтось клацнув
Ну навіщо на початку опитування клацати
Бо краще тиць, коли нічого не відаєш.
Ситуація не дуже канєшно.
Боже, ну чому ти нас лишив?!
Ситуація не дуже канєшно.
Боже, ну чому ти нас лишив?!
ПадаюВреверансах• сегодня в 15:15
Ответ дляLenakaBro
Він (Лука) не хоче, але змусять.
Немає у вас такого варіанту, а я саме так думаю. Що його заставлять воювати.
Якось 4 роки він лавірував.
Або просто не було мети такої
Не вірю в напад на іншу країну. Вони будуть тиснути нас на максимум. Який їм сенс нове щось затівать, коли готовий плацдарм для війни є.
Ногами бий, а по мордам все одно не дають.
4 роки роблять що хочуть. Знахабніли вкрай.
Сволота
Або просто не було мети такої
Сволота
Ответ дляПадаюВреверансах
Якось 4 роки він лавірував.
Або просто не було мети такої
Сволота
Або просто не було мети такої
Сволота
Як це лавірував? А лютий 2022? Надав свою територію
АнонимСоветчик• сегодня в 15:18
Для начала пусть наши потужные менеджеры разорвут дипломатические отношения с Беларусью и отозвут украинское посольство в Минске, сотрудники которого получают з/п с украинского бюджета, тогда можно будет и повоевать.
ПадаюВреверансах• сегодня в 15:19
Ответ дляLenakaBro
І вмив руки вже в квітні 2022.
І з невозмутімой мордой зробив вигляд, що нічого не було.
Я теж вважаю, що Київщина і всі смерті і горе це кров на його руках
Триндичіха Байрактар• сегодня в 15:23
Ответ дляTeonaa
Враховуючи всю наявну інф., я даю щось півно 50/50
Тобто все якось неконкретно геть. Підрзріло
Под прицелом Литва или Север Украины, вангую первое
Рашам нужен второй отвлекающий удар
Ответ дляLenakaBro
Він (Лука) не хоче, але змусять.
Ні, його не можциь змусити. Його влада тримається на соплях. І путін легко владу забере, і вже генштвб росіі буде віддавати накази. Ну сенс той самий, але це не волевиявлкння лукашкнки.
Він зажатий. Віддай він наказ сам - його знесуть свої. У них інша тема ніж у нас, думаю. Вони хоч і безхребетні, але у нас є сотив терпіти зеленського, терпіти все це що він творить і все рівно не кидать фронт (і немйии його зносити), а в білорусів нужди його терпіти нема. Вони розуміють -що він нелегітимний, і вони розуміють що тут їх чекає смерть. І отримавши зброю, вони навряд оберуть смерть тут. Звідсіля лукашенко і не віддав досі нерозумних наказів.
Ответ дляАнонимСоветчик
І що це дає вам особисто? Раз воно там є, значить для певних цілей потрібне
Ответ дляTeonaa
Ніхто його не знесе, ви взагалі не розумієте специфіки білоруського режиму
все ники заняты• сегодня в 15:49
Моя ставка такая : попрут русские через беларусь, Украина сказала что сразу вгатит по их НПЗ, и тогда для бульбашей это будет официальной причиной начала войны.
Ответ длявсе ники заняты
Що Ви написали. Україна вгатить по їх (руським) нпз. А Украіна і так не б‘є по наз цже тепер, без ніяких ворушінь білорусів/надавань територіі білорусами? Б‘є.
Якщо іи свли на увазі «попруть рускіє і Укр вдарить по їх (білоруських) нпз…то логіка? Ми ж автоматично внвтим по війсткам що перетнуть кордон..ну тобто і твк матимемо ж привіт…ну і раз їх війська УЖЕ опиняться тут перші, ну тобто вони почали війну без причини уже і так. І ніякі приводи не треьа
Розшифпуйте щр Ви мали на увазі