Ну що ви, мамо!• 29 марта 2024
Неточності на кадастровій карті
Зараз міркую чи не купити будинок. І продивляюсь деякі варіанти. І бачу, що майже всі ділянки на кадастровій карті є зсунутими. Тобто межі ділянки можуть проходити навіть через будинок чи навіть захоплювати дорогу. А інколи і накладаються одна на одну.
Підкажіть, а у вас все нормально відображається на кадастровій карті? по вашій ділянці ( у кого є)?
Хто остаточно показує/вказую межі ділянки?
Ну що ви, мамо!
• 29 марта 2024
як це закриті.
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
і подивіться як межі ділянки проходять крізь побудоввані споруди. як таке можливе?
ділянку вибрала навмання, але з проблемами у межах
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
Ласунка• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
як це закриті.
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
це не офіційний сайт. Офіційні кадастрові карти закриті
Ну що ви, мамо!
• 29 марта 2024
Ответ дляЛасунка
так тоді зараз є можливість купити землю з будинком чи ні? якщо закриті карти, то як перевірити межі?
Ласунка• 29 марта 2024
звичайно можливість є,для нотаріусів реєстри відкриті, да й Ви перед покупкою можете у власника ознайомитися з документами
Ну що ви, мамо!
• 29 марта 2024
Ответ дляЛаскове телятко
так, у мене все добре, бо сама робила документи
до вас виїжджали на ділянку і перевіряли межі ділянки по точках?
Астановитесь• 29 марта 2024
Ответ дляЛасунка
Так і є. Ми продавали будинок бабусі з землею. Всі документи оформлені в нас на руках. Питань у покупця не було. Все можна перевірити у нотаріуса.
Ласкове телятко• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
так
Ну що ви, мамо!
• 29 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
а на саму ділянку до вас виїжджали і перевіряли її межі?
Ну що ви, мамо!
• 29 марта 2024
Ответ дляЛаскове телятко
так
супер. підкажіть, як називається ця контора, що робить ці заміри?
Ласкове телятко• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
землевпорядна організація, вибираєте любу, що має відділ геодезіі
Астановитесь• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ні. Документи на земельну ділянки нові, перед війною робили. У покупця не було питань.
Завжди недо...• 29 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
У хозяина дома есть , план территории в документах, на нем все видно, пусть сбросит вам фото
Астановитесь• 29 марта 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Так я об этом и говорю автору
Нагайна• 29 марта 2024
автор, карта невідповідає дійсності. дивилась свою дачну ділянку. рік тому переоформлені всі документи . а на цій карті вона без кадастрового номеру
Ну ниче се• 29 марта 2024
автор, это ненормально.
значит геодезист был пьяный.
выбирайте в другом районе
значит геодезист был пьяный.
выбирайте в другом районе
Stepa_nida• 29 марта 2024
Ответ дляНагайна
Вона просто не нова, а архівна
Колупалочка• 29 марта 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
А як Ви їх дивитеся? Карти ж закриті.
Не закриті.
Прокачую сідниці• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
як це закриті.
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
В нас на дачі теж межі не співпадають. Старі ділянки часто так. Геодезист приїхав поставив мітки. То в нас з сусідами є межі не там як треба. Вони підписала що ознайомлені і все.
Прокачую сідниці• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
як це закриті.
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
а чому я все бачу
наприклад, знайдіть ось цю ділянку:
на карті
kadastr.live
Офіційні карти закриті. Це ви на якомусь сайті знайшли...
Прокачую сідниці• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
В нотаріуса. Тільки вони можуть дивитися карти.
Оле Лукойе• 29 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
у нас так, коли переоформляли, приватизували будинок і територію в селі, то служба переміряла все до міліметра, виявилось, що сусіди поставили межовий паркан десь на метр на нашій території. Будинок не продаємо, то хай стоїть собі, але коли наприклад захочемо продати, треба буде прибирати паркан