Кили и Манджаро• 29 марта 2024

Ви помітили, що тендітні тобто стрункі жінки

Більше полюбляють солодощі звісно не в гігантських розмірах за раз,а там наприклад одну цукерочку під каву чи чай ,щоб глюкоза в організм поступила так,як не обжираются звичайною їжею в великому об´ємі тому і стрункі
А обжиралась звичайною їжею бургери,картопля фрі,шаурма,макарони із сосиками,хот доги ,біляші якщо зараз то 2-3 штуки,три тарілки глибоких борщу із часником та пампушками тощо
І звісно після цього я не могла дивитися на солодощі взагалі і мені їх відповідно і не хотілося ніколи,поки не поміняла раціон
Сонячний день• 29 марта 2024
Автор, все залежить від генетики + (не дай Боже) від набутих захворювань в процесі життя.
Я струнка, вже 40 +, можу їсти все і багато, можу нічого днями, крім печива та шоколада, так було завжди.
Сподіваюсь не попливу і не запливу до останніх днів!
Але рухаюсь багато, дуже активна, спорт був раніше, на жаль, нерегулярно.
Але загалом - більше - не є краще, у випадку солодкого та їжі - це правило для всіх! Так не буде наслідків.

автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Скажите, когда. Нужно ее предостеречь, а то живет человек, наслаждается жизнью и не знает, что ее ждет. Ей, кстати, 56, питается так всю жизнь.
Ну целюліт точно там є
В курсі діла• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я осилила ,це реально скільки їм,старалась щоб чоловік не бачив,бо він би в щоці був(
Що у вас зі шлунком? Не кожен мужик стілтки зїсть
В курсі діла• 29 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Я люблю цукерочку до кави, і скоро в двері не пролазитиму )))

До речі, а що шкідливого в шаурмі? Абсолютно здорова їжа.
Соус
Я только за!• 29 марта 2024
Я не люблю сладкое и его не ем, хотя есть лишний вес. Моя подруга прям трясутся, когда видит шоколад, конфеты и реально много сладкого ест, но худая. Но она может за день вообще один раз поесть - овощи и мясо, а потом ведерко конфет съесть. То есть в целом ест мало.
Дружная семейка• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я ще ж була 60 погладшала швидко із таким раціоном
Я 58 зараз. Не липнуть ці кг
Сижуревувшоке• 29 марта 2024
В мене гіпертиреоз - я їм усе що хочу. Хоча от хліб і цукор чомусь не хочеться, так, шоколад або цукерку з кавою. Більше рибу, м´ясо, салати. 48-49 кг років з 19 не змінюється, +/- 1кг у цикл.
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла

Що за гендерні стереотипи постійно тут на форумі?
Задовбали вже із цим
Шлунок ,як в удава
Вишнёвая Леди• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
От таких знаю,що стрункі і більше тягне на солодке ,сама такою була
Я всегда была худой. 165 см и 48 кг. Сладкое не ем и не люблю с детства.

Первая ласточка инфляции• 29 марта 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я помічала лиш те, що худі більше люблять солоне.
Я худа і більше люблю умовні чіпси, ніж торт.
Да, я тоже выберу солёное.
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляЯ только за!
От я і про це
Kusalochka• 29 марта 2024
Не помітила
Як ухурделю• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ну целюліт точно там є
Блин. Не знаю, чем вас обрадовать. Целлюлита нет. Мы на пляж часто ходим вместе, я видела.
Вишнёвая Леди• 29 марта 2024
Ответ дляУси Пуси

+1 не представляю что может быть вредного в шаурме. По четвергам всегда едим шаурму на ужин.
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Так це не круто цей гіпертиреоз,очі вилазять при ньому
І як це зв´язано із вагою взагалі?
Я бачила дуже товстих людей із цим діагнозом
Вишнёвая Леди• 29 марта 2024
Ответ дляХвець-тець
Єдине що я помітила, худі, порівняно, менше їдять
+1 намного меньше
Дева Мария• 29 марта 2024
Худенькая всю жизнь , ем мало , сладкое практически вообще не ем . Можно раз в месяц в рестике тортик и то под вопросом . Конфеты не ем. Шоколад может раз в полгода .
В курсі діла• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро

Задовбали вже із цим
Шлунок ,як в удава
Удалено администрацией...
Бронетапці• 29 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Если домашнюю, то все нормально. Но в покупной жирный соус, жирное мясо, часто еще и картошка. Одно покупная шаурма может быть 1500 кал.

Вишнёвая Леди• 29 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла
Соус
У нас соус в шаурму - дип из авокадо. Авокадо, лайм, чеснок, базилик и греческий йогурт.
Виннипуховна• 29 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
То вы домашнюю наверно едите?
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла
Удалено администрацией...
Яка природа?
Що чоловік більше має їсти ?
А жінка ні в якому разі?
Вишнёвая Леди• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
От я і про це
А другие примеры вы пропускаете?
В курсі діла• 29 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Це добре
Як міряти?• 29 марта 2024
По-моему, ваша теория не работает, или сладкоежка или нет. Независимо от комплекции.
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляБронетапці
І ще там ці хачі нігті собі чистять над нарізкою овочів,не раз бачила таке
Бронетапці• 29 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Вы можете хоть песто туда сунуть, мы тут про классическую шаурму. Там сметана с майонезом и чесноком.
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Це якась елітна шаурма?
Вишнёвая Леди• 29 марта 2024
Ответ дляБронетапці
Так никто ж не заставляет жирное есть. Можно и дома - мясо с овощами и лавашом - ничего вредного.
автор Кили и Манджаро • 29 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
А другие примеры вы пропускаете?
Ні