Кили и Манджаро• 29 марта 2024
Ви помітили, що тендітні тобто стрункі жінки
Більше полюбляють солодощі звісно не в гігантських розмірах за раз,а там наприклад одну цукерочку під каву чи чай ,щоб глюкоза в організм поступила так,як не обжираются звичайною їжею в великому об´ємі тому і стрункі
А обжиралась звичайною їжею бургери,картопля фрі,шаурма,макарони із сосиками,хот доги ,біляші якщо зараз то 2-3 штуки,три тарілки глибоких борщу із часником та пампушками тощо
І звісно після цього я не могла дивитися на солодощі взагалі і мені їх відповідно і не хотілося ніколи,поки не поміняла раціон
Точу ляси• 29 марта 2024
Ні. Я струнка. Рахую калорії, займаюсь спортом. Їсти хочу все і завжди.
You are Queen• 29 марта 2024
Ну так! Як моя гарна подруга казала ’Мені твій фітнес не допоможе! Треба просто жерти менше на відро!’😂
Як ухурделю• 29 марта 2024
Нет, не наблюдала такой закономерности. Бывет по-всякому. Коллега, например, питается как во втором случае, плюс слона на завтрак. Весит 49 килограмм при росте 172 кг.
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Нет. Я вешу 73 кг и жру сладкое
Тільки солодке чи ще і іншу їжу?
Забобонний фрукт• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Тільки солодке чи ще і іншу їжу?
Больше сладкое. До обеда вообще могу сидеть на кофе без сахара и конфетах
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Вона рано чи пізно погладшає від такого раціону ,знаю бо сама така була
Юпитерная• 29 марта 2024
Я завжди була стрункою і полюбляю не одну цукерочку до кави, а півкіло цукерочок, згущене молоко банку за раз можу з´їсти.
Усміхайлик• 29 марта 2024
Я багато солодкого не їм, не люблю. Але до кави-чаю так, цукерочку беру ) Їм мало, зайвої ваги ніколи не мала
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляЮпитерная
От таких знаю,що стрункі і більше тягне на солодке ,сама такою була
Смайликівна• 29 марта 2024
Я тонкая и звонкая, много есть физически не могу... и да, мне достаточно одной конфетки для поднятия глюкозы)
Млинці зі смайликом• 29 марта 2024
Я любитель пожрать, но три тарелки борща не осилю за раз никак)))
Як ухурделю• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
😂😂😂😂 Лет в 90 это будет?
Первая ласточка инфляции• 29 марта 2024
Нет, не люблю сладкое, люблю всё мясное, худая от природы.
Бронетапці• 29 марта 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Нет. Я вешу 73 кг и жру сладкое
И жру и много с весом 100. 😢
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я осилила ,це реально скільки їм,старалась щоб чоловік не бачив,бо він би в щоці був(
Уси Пуси• 29 марта 2024
Я люблю цукерочку до кави, і скоро в двері не пролазитиму )))
До речі, а що шкідливого в шаурмі? Абсолютно здорова їжа.
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я навпаки м´ясо не люблю
Дружная семейка• 29 марта 2024
Поки їм, як не в себе. Калорії 2000+ день. Солодке дуже обожнюю. Також маю проблему з ЩЗ і приймаю інші гормони. Вага завжди 60+/-3 кг. Максимум було 70. Коли цікаво погладшаю
Кондуктор троллейбуса• 29 марта 2024
Я помічала лиш те, що худі більше люблять солоне.
Я худа і більше люблю умовні чіпси, ніж торт.
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Ага особливо біле борошно та соуси із хімією
Бронетапці• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Три тарелки никогда. Одну, но сметанки хорошо так туда, чесноку и краюшку черного хлеба. Ну а потом мороженого граммов 200.
ЛеньГуглить_правда• 29 марта 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, цілком згодна
Як ухурделю• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Раніше
Скажите, когда. Нужно ее предостеречь, а то живет человек, наслаждается жизнью и не знает, что ее ждет. Ей, кстати, 56, питается так всю жизнь.
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляДружная семейка
Я ще ж була 60 погладшала швидко із таким раціоном