Кили и Манджаро• 29 марта 2024
Ви помітили, що тендітні тобто стрункі жінки
Більше полюбляють солодощі звісно не в гігантських розмірах за раз,а там наприклад одну цукерочку під каву чи чай ,щоб глюкоза в організм поступила так,як не обжираются звичайною їжею в великому об´ємі тому і стрункі
А обжиралась звичайною їжею бургери,картопля фрі,шаурма,макарони із сосиками,хот доги ,біляші якщо зараз то 2-3 штуки,три тарілки глибоких борщу із часником та пампушками тощо
І звісно після цього я не могла дивитися на солодощі взагалі і мені їх відповідно і не хотілося ніколи,поки не поміняла раціон
Хвець-тець• 29 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Та щаз))жру більше трьох товстих)
Всі ви так говорите
жижифреймут• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Неправда
Що неправда? ви там були не як турист?😂
Кручу хвости• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Старість не радість
Ну в этом случае вполне себе в радость)
Вареничніца• 29 марта 2024
Я не товстюча, але дуже в тілі. На солодке як подивлюсь, то плюс кілограм.
Другий рік себе дуже обмежую в харчуванні. Якщо з’їм солодке або булочку, то все, на вагах плюс і пузо надуте як м’яч.
Стомилась не жерти, вічно зла через це.
Але я маю проблеми зі здлров’ям. П’ю гормони та метформін.
Стомилась не жерти, вічно зла через це.
90x60x90• 29 марта 2024
Я взагалі на одному солодкому живу,не подобається інша їжа,навіть в ресторанах. Схуднути не можу,є зайвих 10 кг, ходжу багато і спорт є,а то мабуть ще б більша була.
Фрекен бок• 29 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
ну що, може так і є... Я займаюсь вдома по годині інтенсивно 2-3 рази в тиждень. Намагаюсь не жерти, вечором можу просто мятний чай без цукру зі шматочком сиру грам на 15. В обід салат з рибою чи мясом. Ніяких їсти по відру в мене немає. Тістечками не запихуюсь, може пару раз в тиждень і не дуже калорійні і зранку. Не скажу, що зовсім на П, але й не жеру. Але в мене 72 кг, і з НР не схудла ні на 1 кг. Хоча намагаюся обмежити себе все більше. Так що толку з того фітнесу? ну хіба що тіло в досить непоганому стані.
Тут дуже все тонка. Якщо дефіцит великий, то організм буде ’тримати’ ваші кілограми. Дефіцит повинен бути не більше 10-15%
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ для90x60x90
Ходьба вам нічого не дасть,це не спорт взагалі
Творог для розжига• 29 марта 2024
У меня коллега целый день что-то точит, то печенье грызет, то конфетными бумажками шелестит, торты, когда у кого-то др вместо худеющих всего отдела ест, обед тоже приносит и хоть бы что, хочется ей пирожок дать, на нее глядя.
90x60x90• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я ж написала що спорт є, 3-5 разів на тиждень. У мене підтягнуте тіло, просто я велика.
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ для90x60x90
Я зрозуміла,але саме ходьба це не спорт
90x60x90• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я зрозуміла,але саме ходьба це не спорт
Так я і не писала що це спорт,але є різниця пройти 10 тис кроків у день або пролежали на дивані увесь день. 10 тис кроків це більше 400 калорій.
жижифреймут• 29 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я зрозуміла,але саме ходьба це не спорт
Так спорт і не для схуднення
Блондинка в Законе• 29 марта 2024
Правда
У толстух огромные порции
Они могут не есть дней пять, а потом сорваться раз и съесть просто несколько мужских порций
Видела лично
У толстух огромные порции
Видела лично
Кили и Манджаро
• 29 марта 2024
Ответ дляВесела моль
Я їм солодке без обмежень..50кг важу.
А целюліт?
Зілля до весілля• 29 марта 2024
Я худая, сладкое не люблю но ем, так как только после него чувствую прилив сил, быстрые углеводы-основа рациона, к сожалению((
Весела моль• 30 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А целюліт?
Нема..без обмежежень для мене це не означає їсти кілограмами солодке, але без зазріння совісті з´їсти великий шматок торта.
жижифреймут• 30 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А целюліт?
Це ви так себе заспокоюєте, що у всіх, хто їсть солодке целюліт незалежно від ваги?)