kanareyka_tweety• Изменено 29 марта 2024

Як думаєте, наша влада була готова до весняних обстрілів енергетики?

Мені чомусь здається, що ні. Зараз спостерігається розгубленість, як у жовтні 2022. І знов нема ППО.
Peres Lal• 29 марта 2024
Ответ дляНина____
Так, падажите! Про орешки и новые фабрики кажется зорі писала всегда. Нехорошо плагиатом заниматься)))
Это один и тот же автор. У нее здесь 36 ников, многие из которых уже забанены.
JulliK_• 29 марта 2024
Если они пытаются повторить трагедию как с Каховской ГЭС, должны быть приняты какие-то меры? Кто разбирается, что будет не дай бог, написали затопит даже Молдову
Авокада• 29 марта 2024
Ответ дляPlayland
Та скільки можна ті шашлики тулити?
а чому не тулити? бо неначасі ?
вони ще не відповіли за ковідну брехню(((
lilu502• 29 марта 2024
Ответ дляmymoly
Чисто гіпотетично. Як думаєте, якщо б був Порох, щоб було зараз?
Такої ху@ні точно б не було
lilu502• 29 марта 2024
Ответ дляmymoly
Порошенко на відміну від Зеленського людина грамотна і вміє прораховувати наперед. Як би на нього не гнали, це факт
Манула• 29 марта 2024
Ответ дляsymbol
Що 60% енергетики в нас забезпечують атомні станції, і якщо зараз у вас є світло, значить, вистачає
Захистити ТЕЦ від більшості ракет може тільки Patriot, без них влада нічого не зробить, скільки б грошей не було
Електроенергії, яку виробляє АЕС, нам може більш-менш і вистачить. Але луплять не тільки по генерації, знищиються і трансформаторні підстанції, Без них АЕС багато не напрацює ((
Манула• 29 марта 2024
Ответ дляlilu502
Та що вже про це говорити, маємо те, що маємо
Нина____• 29 марта 2024
Ответ дляPeres Lal
В курсе )
Авокада• 29 марта 2024
Ответ дляiryna _b
’Маємо, що маємо.’
Л. Кучма
Цей вислів приписують першому президенту незалежної України Леоніду Кравчуку.
не благодарите.
iryna _b• 29 марта 2024
Ответ дляАвокада
не благодарите.
Точно
Natal_ka91• 29 марта 2024
Ответ дляforumchanka
построили б еще на 2 тыс кв метров цеха под сладкие орешки в войну.фабрику еще б открыли.это только турки у нас завод дронов строят сейчас
Не буде світла, фіг що побудують
Bransoletka• 29 марта 2024
Це якщо тец розбомблять, то не буде взимку опалення централізованого? І одразу друге питання, окрім тец у нас же і АЕС виробляють електроенергію?
Bransoletka• 29 марта 2024
Ответ дляda1i
деньги хз в чьем кармане. Зато электрика вырастет на 32 % с апреля.
Звідки така інформація?
Bransoletka• 29 марта 2024
Ответ дляJulliK_
За Молдову нічого не буде. Сьогодні 2 ракети туди полетіли і нормуль. Навіть не згадують
Ирина_Б_• 29 марта 2024
Ответ дляАnnеt
что рашке даст, если какой-то украинский город будет сидеть день-два без электрики? мы перестанем обороняться, захотим стать гражданами пидорашии? или натовские наёмники, которые, как в рашке думают, у нас по всей стране сидят в детских садах и школах, не смогут зарядить телефоны? смысл какой?
да при чем тут школы, зарядка телефонов?😂 вы реально думаете что бьют и разрушают энергосистему что б вы телефон не могли зарядить??? Это впервую очередь пздц поездам и страшный сон снабженцев, логистов и самих военных. Война -это математика и главное составляющее это время! Ротация, вывоз раненых, подвоз всего обеспечения на передок уже будет не за день на поезде, а за 5 на камазах, а за это время уже можно много куда продвинуться.
Всегда во время начала войны в первую очередь уничтожалась энергосистема страны. Посмотрите как это делало НАТО в Югославии , для примера.
автор kanareyka_tweety • 29 марта 2024
Ответ дляsymbol
Це не ок, але це не 50% української енергетики, як ви вичитуєте по помийках🤦‍♀️
Це помийка?
ebbi• 29 марта 2024
А як вона повинна бути готова?Капелюхом ТЕЦ ,ГЕС і дамби від ракет закрити чи попросити не стріляти?Нажаль ми не можемо пєтріотів на 3 д принтері надрукувати
Карина250• 30 марта 2024
Ответ дляBransoletka
До зимы ещё дожить нужно
symbol• 30 марта 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Це помийка?
Тобто, коли минулого року погодинні відключення були чи не всю зиму по всій Україні, була знищена вся енергетика за вашою логікою. На скріні східні прикордонні області та кілька суміжних
Манула• 30 марта 2024
Ответ дляebbi
Хто зна як, кошти на захист було виділено
https://www.rada.gov.ua/news/news_kom/241343.html
symbol• 30 марта 2024
Ответ дляМанула
Так подивіться відео, яке я виклала на першій сторінці
Манула• 30 марта 2024
Ответ дляsymbol
Дякую, цікаве інтерв´ю!
laska_vo• 31 марта 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Где деньги на восстановление энергетики, которые предоставил запад еще в прошлом году?
Скоро будуть. намалюють нам у платіжках 5грн за кіловат і назбирають.
laska_vo• 31 марта 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Мені цікаво одне: всі тут зараз гонять на Зеленського. А хто його обирав????? Хто ці 73%?! Я в обох турах голосувала за Пороха!
Це ті, хто в 14 голосував за пороха, а потім дуже розчарувався в ньому. І якби не кацапи, то відсидів би зеленський в пусту свої 5 рочків і все.
laska_vo• 31 марта 2024
Ответ дляАвокада
а чому не тулити? бо неначасі ?
Тобто те що творилось в італії і інших країнах ви не бачили? В нас ще більш менш та ковідна істерія пройшла.
laska_vo• 31 марта 2024
Ответ дляМанула
Ага, і коли енергетикам, після минулої зими, казали укріплювати захист, закопувпти генератори, то вони сксзали - нє, то дорого. Підняли нам тарифи, продавали енергію в єс і хвалились цим. Все їх влаштовувало, а тепер знов ми - люди які намагають вижити при війні і економічній сраці будемо їм сплачувати за ремонт чи покупку нового обладнання.
laska_vo• 31 марта 2024
Ответ дляebbi
Ну да, головне ж хатки депутатів прикрити від ракет і урядовий квартал.
Авокада• 31 марта 2024
Ответ дляlaska_vo
то вам так здалося.метро тотально тільки у нас запечатали і громадський транспорт також.
і не пишіть мені що десь закрили теж 1-5 станцій.
для Києва і особисто мені це катастрофа.