Кофе в лобби• 30 марта 2024
Яремче с детьми
Приехали в Яремче на несколько дней, поселились возле ЖД.
Посоветуйте маршрут, чтоб был преодолимым и интересным. Куда пойти? Я думаю основное это водопад и стежка Довбуша? Или может ещё куда с ребенком можно? Нора Маковица реально ли добраться с детьми и главное стоит ли?
ШанельКуКу• 30 марта 2024
Дітям у новому парку ’Гедзьо’ сподобається, він біля ринку. Я - доросла, але наче потрапила у казку, дуже атмосферно. Ще ходила до Ведмежої гори (готель), там поруч гарні види на гори і є ставочок із лебедями і нутріями. Рекомендую також місце, про яке знають місцеві - це Панорама, так на Google maps (Panorama) і підписано, там підйом важкенький, особливо, для дитини, але дуже гарні краєвиди на все місто.
ШанельКуКу• 30 марта 2024
Ще дітям буде класно у ’Morva’ (готель зі спа) там гарні басейни, сауни і дитяча кімната+ купа активностей для дітей і дорослих щотижня.
Кундалина• 30 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
І залізниця, де постійно потяги їздять. Особливо біля сувенірного ринку ’весело’ переходити, але там є гарні і тихі місця.
Так є. Але це місто не можна назвати затишним і курортним. Ще й постійні наповти туристів
Техпаспорт на медузу• 30 марта 2024
Ответ дляКундалина
Не люблю невдалий відпочинок.
Наприклад, щоб зрозуміти що в Одесі мені не сподобається мені достатньо відгуків
А, ну ок)
Русланка з гілки• 30 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я там была один раз - больше не поеду. На советчице же не пишут, как там все фактически, только восторженные отзывы)
Кто как смотрит
Техпаспорт на медузу• 30 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Кто как смотрит
И у кого какие требования к отдыху
Кофе в лобби
• 30 марта 2024
Ответ дляСнегопадка
якщо ви без високих ресторанних запитів - рекомендую кафе Коломийка, дешево і смачно. Але людно завжди, популярне кафе. Ми там часто їли з дітьми.
Дуже дякую за пораду! Смачно і свіженько! Ще б таке місце знайти
Русланка з гілки• 30 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
И у кого какие требования к отдыху
Если кому-то не нравится куда-то ехать отдыхать, путешествовать, то зачем это делать?
Русланка з гілки• 30 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
И у кого какие требования к отдыху
На первом месте то, кто как видет и как относится
Кофе в лобби
• 30 марта 2024
Девочки, сегодня толком не успели все посмотреть... Были на Водопаде и на стежке Довбуша.
А теперь решаем, есть два варианта.. вольер и второй водопад? Или на день прокатится в Буковель, посмотреть что? Поезд у нас вечером, стоит ли? Пожалуйста порекомендуйте!!!!