Ксерокопия ночи• 30 марта 2024
Ретровіль, Київ.
Дівчата-кияночки, підкажіть будь ласка, як краще і бистріше доїхати до Ретровіль ТЦ. З якої станції метро ближче? Дякую.
Мию вікна у мороз• 30 марта 2024
Открываете Гугл карту, ставите свою точку и точку Ретровиль. И вуаля - все возможные маршруты.
Конотопська відьма• 30 марта 2024
Нивки, Оболонь, Мінська. З якої вам зручніше. Їхати близько 20 хв.
Ксерокопия ночи
• 30 марта 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Питаю в людей,а не у карти. Тут Порадниця, а не Гугл карти, вибачте.Питання було конкретне.
Ксерокопия ночи
• 30 марта 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую, а там тролейбус чи маршрутка? Їхати однаково, що з Нивок, що з Оболоні?
Зупка_цем• 30 марта 2024
Ответ дляКонотопська відьма
С Минской не удобно. Там потом идти далеко.
Зупка_цем• 30 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
С нивок 455, 465,182 маршрутка. Или 26 и 4 тралик.
Конотопська відьма• 30 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
З Мінської тільки 36 троллейбус. З Оболоні 102 автобус і маршрутка 502. З Нивок тр 36, 4, 26 маршрутки 455, 465, 26.
Ксерокопия ночи
• 30 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
Краше м.Нивки чи з Лук´янівської?
Зупка_цем• 30 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Краше м.Нивки чи з Лук´янівської?
Лукьяновка вообще не подходит. Там с пересадкой.
Конотопська відьма• 30 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
36 тролейбус останавливается напротив Ретровиля
БоХатая• 30 марта 2024
З Лук’янівки 35 тролейбус, який йде від Кадетського Гаю до пр. Свободи, зупиняється біля Ретровілю.
Ксерокопия ночи
• 30 марта 2024
Ответ дляБоХатая
Дякую, це ще краще. А зупинка Варшавський мікрорайон чи ТЦ краще виходити?