Коник-стрибунець• 30 марта 2024
Виділення при вагітності
Чи змінилась у вас кількість виділень перед затримкою після зачаття? У мене зазвичай, їх кількість зменшується, цього разу ні, і тягне внизу живота. Місячні мають бути за тиждень
Сонячний день• 30 марта 2024
автор , кожний раз по-різному ) я також чекаю 2 полоски і кожен раз відмічаю для себе якісь симптоми) полоски чекаю досі , хоча і кількість виділень змінювалась, і груди не так боліли, і живіт якось інакше) але це все в голові)