Чу Ча• Изменено 31 марта 2024
Эх завидую свой дочери
Понимаю, что это неправильно, но вспоминаю, когда я тоже была такой молодой и красивой, сейчас уже и подавно ничего не осталось. Ну, хотя бы есть чем гордиться.
ЛеньГуглить_правда• 31 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
А где красивая дочь?
Ну зачем вы так ? Вам плохо , если вы не нагадите ?
Хорошая же девочка на фото.
Губки-уточкой• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
На фото…
Це дійсно ваша донька? Закрийте тему, чи фото видаліть. Красива вона лише для вас, а тут і правду можуть написати.
Голова колгоспу• 31 марта 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Хорошая же девочка на фото.
Это шутка?
ЛеньГуглить_правда• 31 марта 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Пора добавлять смайлик - 🐍 или 🐸
ХвилювАллочка• 31 марта 2024
Автор, якщо то ваша донька закривайте чи видаліть тему. Чи ви троль і хочете, щоб цю дівчинку обхаяли та гидоту писали ?
Чу Ча
• 31 марта 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Что вы несете? Я не виновата что вы не можете разглядеть красоту
Губки-уточкой• 31 марта 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Пора добавлять смайлик - 🐍 или 🐸
Та дійсно. Навіщо таке зі своєю донькою робити? Автор наче не знає, що свої діти найгарніші, але тільки для неї. Давайте не ліцимірити, але у всіх смаки різні. Виставила для чого? От і почнуть оцінювати.
Губки-уточкой• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Все ясно. Це не ваша донька. Зі своєю б ви так не вчудили.
Бідося• 31 марта 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Так и есть. Это же понятно со старпоста
Пусин Кукин• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
То для цього є агенції фотомоделей ,які насправді можуть роздивитися красоту , а Ви відправляєте це фото но розгляд простим грішним
Чу Ча
• 31 марта 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я не троль. Я просто хотела похвастаться своей дочкой, что в этом плохого? Не понимаю обвинения
Губки-уточкой• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Ви троль.
ХвилювАллочка• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Зрозуміло, ви троль, кидаю скаргу на тему
Губки-уточкой• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Нет… и доказывать впредь не буду
Мені не треба доказів))))
Чу Ча
• 31 марта 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ну и пусть. Найдутся люди которые оценят мое сокровище по достоинству
ХвилювАллочка• 31 марта 2024
Ответ дляБідося
Так и есть. Это же понятно со старпоста
Я вже скаргу кинула.
постою_послушаю• 31 марта 2024
Автор явно тролляка, но на фото реально красивая девушка. Необычная и яркая. От комментариев подгорает-совсем подурели со своей шаблонной красотой под копирку
Вся така шо куди там• 31 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Красивый девушка!
Чу Ча
• 31 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ну вот
ХвилювАллочка• 31 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Це Порадниця, тут фото молодої Анджеліни Джолі виставити чи Аліси Мілано, з часів як з неї Русалоньку малювали, то обхають і обі$руть.
А дівчина молоденька, струнка і гарненька. Не знаю нащо то автору,щоб цю дівчину брудом обливали