Наші найкращі друзі зараз в Чехії. Ми на Україні. Дитині скоро 10 років і дуже хочеться її привітати. В тому році нашій дитині було 10 років і вони замовили доставку квітів, кульки, танцюющого ростового ведмедика. Ну в нас все налагоджено, всі контакти знають що і як. А як з такими привітаннями у Чехії? Хочеться зробить сюрприз, як і нам зробили вони. Можливо щось інше порадите!Живуть вони в У́сті-над-Ла́бем
Малютка-0984• 31 марта 2024
скиньте деньги на подарок на карту родителям, пусть купят и в др подарят как от вас