Помеха справа• 31 марта 2024
Як вам парфуми hugo boss?
Стійкі? Вартують своїх грошей? Які аромати маєте? Може хтось alive купував
кнопкодав• 31 марта 2024
Отличные! Люблю и уважаю. Спокойные, не противные. В свое время покупала и фемм, и вумен, и белый жур, и чёрный флакон, и ма ви... и всеми пользовалась.
Помеха справа
• 31 марта 2024
Ответ для_Астрея_
На мне сейчас Фемм. Люблю его.
Стійкі? Бо пишуть в інтернеті, що зовсім не стійкі
Слоник-тоник• 31 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Обожнюю
В мене зараз такі
Хотіла такі, але коли тестувала - знудило від них. Але аромат спершу ніби приємний.
Вони стійкі?
Виниловая пластинка• 31 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вони стійкі?
Такі це які?
Так
Стійкі
Так
Стійкі
Виниловая пластинка• 31 марта 2024
Ответ дляZelenkа
То купують дешман, звісно нестійкі)))
В Босс всі аромати класні, стійкі.
+
Леди_на_драндулете• 31 марта 2024
Были женские Оранж, сейчас Скин классические, очень нравятся. Мужские любимые Боттлed 6.
ВсеПроВсехЗнаю• 31 марта 2024
я купила новинку boss The scent elixir. Дуже стійкі, і дуже подобаються