А_мій_самий_самий• 31 марта 2024

Про жадібних чоловіків: А що натомість?

От читаю тутЩо жінки жаліються на те, що чоловіки жадібні, а ні поїсти в зірковому ресторані, а ні квітів зі 101 троянд, а ні діамантів з яхтами і палацами.
І щось мені подумалось, а що натомість пропонують жінки чоловікам?
Miss Lisi4ka• 31 марта 2024
А ему взамен я красивая с кучей финансовых инвестиций во внешний вид, с 2 высшими и общим уровнем кругозора. Чтоб приятно самому какая женщина рядом, чтоб было о чем поговорить, чтоб перед друзьями не стыдно. И знаете что, таки дарят и ухаживают)

автор А_мій_самий_самий • 31 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Ви це так у множині кажете, ще в пошуку, ніяк не визначитесь?
Чарочка діда• 31 марта 2024
Вареник с пробегом, который не удалось продать прошлым мужчинам
Kusalochka• 31 марта 2024
Те, кому реально предлагают все, не предлагают ничего взамен. Откуда вы взяли, что нужно что-то предлагать?)
Miss Lisi4ka• 31 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ага, перебираю, могу себе позволить)
автор А_мій_самий_самий • 31 марта 2024
Ответ дляKusalochka
І лишаються самотні
Kusalochka• 31 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
І лишаються самотні
Почему? Я отлично замужем. Поклонников было дофига. Но я никогда ничего не предлагала
Доставучая• 31 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну може нікуди не бігти, сказати, що її це не цікавить і жити на самоті
Навіщо на самоті, сказати що не цікавить і жити з нормальним чоловіком
Твоя подружайка• 31 марта 2024
А щеі в сексі відмовляють(((( або не спроможні.

автор А_мій_самий_самий • 31 марта 2024
Ответ дляKusalochka
Та тут всі такі і навіть краще влаштовані
Кава з адреналіном• 31 марта 2024
Ответ дляЧарочка діда
так ваш стрючок теж не новенький з упаковки, так шо дивні претензії до пробігу вареника.
Не против• 31 марта 2024
Мені не треба нічого з вище переліченого.
Чоловіків 30+, які живуть окремо від батьків і можуть покрити власні потреби, останнім часом не зустрічала.
Мабуть, всі на війні.
А от чоловіків- пополамщиків з довгим листом вимог до ’тієї самої’ і мамою впридачу, бачу часто.
Kusalochka• 31 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Далеко не все, к сожалению. Но я считаю, что выбирать нужно исключительно щедрых и достойных мужчин. Чем жить со жлобом и нищебродом я бы предпочла быть одной.
Вероятненько• 01 апреля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну то заради чого?
Ну так це ж не жінки його кличуть до ресторанів і квітів вимагають. 99,9%, що він намагається когось запросити до себе в ліжко, а жінки натякають, що перед ліжком бажано було би невеличке рандеву на каву.
Гроші - це саме найпростіше, що чоловік може запропонувати жінці, бо, найчастіше, окрім тих своїх копійок, він ні цікавої розмови, ні гарного сексу, ні якихось елементарних залицянь запропонувати не може, лише взяти пляшку самого дешевого вина і набиватися до жінки в гості, а там, скорчивши кислу мордочку, казати ’ну подивимся, яка ти господиня, чим ти мене годуватимеш’)))

А не має мотивації старатися, то так і буде) Жінкам все одно.
Вероятненько• 01 апреля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Тобто, все це доводиться купувати і кохання не існує?
Перед першим побаченням з незнайомою людиною не існує. Звідки йому взятися?
Petrovna after 50• 01 апреля 2024
Ответ дляЧарочка діда
с губами варениками, нарощенными волосами ,ресницами ,ногтями после всех секс курсов богинь и оказывается таких еще разбирают
Чарочка діда• 01 апреля 2024
Ответ дляPetrovna after 50
Разбирают.
Мужчины с низкой самооценкой и требованиями к жизни.

Б/у машины тоже активно покупают
Вероятненько• 02 апреля 2024
Ответ дляPetrovna after 50
А чому тоді не говорити про те, що мужиків пузатих, лисих, із зарплатою 8000 грн, побутових інвалідів теж розбирають.