Счастье_же_вот_оно• 31 марта 2024
Прошу не засуджувати, будь ласка….
Всім привіт. Я тут новенька. Зареєструвалась, бо потребую поради і думки з боку. Заплуталася, втомилася… Почну спочатку…Мені 28 років, заміжня, маю доньку (2,4 р). Все свідоме життя я розуміла, що дуже хочу родину, хочу закохатися раз і на все життя, стати мамою і жити спокійно в любові і повазі. Завжди розуміла, що пріоритетом в житті для мене буде родина, не бізнес, чи гроші. Проте, я не з лінивих, не з тих жінок, які прагнуть сісти чоловікові на шию і все життя не працювати, а сидіти вдома і деградувати. Я мала мрію з юності - займатися волоссям. Ця мрія еволюціонувала від перукаря і до майстра по нарощуванню. Але до цього я прийшла лише в 27 років. В юності, як це частіше за все бувало у дітей мого покоління, батьки запихнули мене в універ на ін яз, бо я маю розум до мов. Мене дійсно по сей день захоплюють іноземні мови, я володію 5тьма, але повʼязувати це з роботою не хочу - це просто не моє (мала досвід). Так я закінчила 4 курси бюджету(для батьків) і, коли не попала на 5й, з радістю кинула це діло і пішла в самостійне доросле життя в неповних 20 років. Але волоссям зайнятись не вийшло, бо мусила заробляти і якось жити. Словом, ніхто зі мною не панькався, я розумна, працьовита і багато від життя не просила. І от в 23 роки зустрічаю я свого майбутнього чоловіка. Скажу одразу, я приваблива (була), уваги чоловіків в мене було завжди багато і я ніколи не почувала себе самотньою, проте на той момент життя, була зайнята виключно роботою і цілеспрямовано чоловіка не шукала. Я займалася спортом, мала струнку привабливу фігуру, заробляла і, відповідно, мала гроші щоб доглядати за собою - словом, виглядала на всі 100. Такою мене і зустрів мій чоловік. Ми більше року просто спілкувалися, іноді зустрічалися, романтичних стосунків не було - я була зайнята роботою, він теж, та і він увагою дівчат обділений не був, за ним завжди бігало дуже багато дівчат. До того ж він був професійним спортсменом і мав специфічну роботу, через яку постійно біля нього крутилося купа жінок - він був начальником охорони в елітному нічному клубі Харкова, а паралельно працював у тодішнього мера Генадія Адольфовича. І от у 20му році ми починаємо близько спілкуватися і в якийсь момент у мене спалахнула закоханість. Неймовірна, яскрава, шалена. Проте все ще, ні сексу ні офіціних стосунків в нас не було, просто в якийсь момент щось клацнуло в серці і я відчула - це моя доля. Пам’ятаю навіть, як сказала тоді подружці: «Побачиш, Сашка, я за нього вийду заміж, я відчуваю». Він на той момент поїхав на пів року в Англію на контракт по спорту і ми почали розвивати наше спілкування на відстані. Ми постійно жартували - я йому «Збирай гроші на весільну сукню», а він мені «От побачиш, приїду і одружусь». Майже так і сталося. Він приїхав в Україну в лютому 20го року і вже в новорічну ніч зробив мені пропозицію. Усі два місяці до нового року ми були нерозлучні. Я мліла від почуттів, а він впевнено переконував мене, що попереду нас чекає родина. І от в січні я йду в відпустку і ми на 2 тижні їдемо в інше місце і не вилазимо з ліжка. Бажання мати ВЖЕ дитну було обговорене, так це дуже швидко, так досить інфантильно, але що він, що я досить впевнено стояли на ногах і вирішили, що ми кохаємо один одного, а значить впораємося. В мене з дитинства були проблеми з циклом. Місячні не почалися самостійно, мені іх стимулювали у 16 років і з того дня по сьогодні я ніколи не знаю, коли вони мають початися 😅 так і жила. Паралельно, окрім нерегулярного циклу, мала полікістоз і ще кілька супутніх порушень, про які я знала, а також знала, що самостійно завагітніти скоріше за все не вийде, треба буде готуватися і стимулювати вагітність гормонально. Проте диво, звісно, сталося і завагітніла я з першого циклу вже в кінці січня 21го року. Я була щаслива як ніколи в житті. Чоловік відреагував впевнено: «В нас все буде чудово, кохана». Здавалося, ось воно життя, про яке я мріяла з дитинства…. Але я помилялася. Розпис був запланований на червень. В лютому чоловік знову їде закордон. Взагалі план був виїхати разом до Англії, але все пішло не так, як планувалося. Через 3 місяці чоловік раптово повернувся. Він став різко дуже дивно себе поводити. І тут я дізнаюсь, що в він попав в серйозні проблеми повʼязані з грошима. Пояснювати детально не буду, але скажу так, його підставили на роботі в клубі і ситуація повернулася таким чином, що в один день зникли всі, кого раніше він вважав друзями і щоб вилізти з усього, що сталося, прийшлося віддати усі заощадження що були відкладені. А, ще трошки раніше почалися проблеми, які були повʼязані з роботою у Кернеса, який напередодні (у грудні 20го) помер. Чоловік став дратівливим, постійно зникав аргументуючи це всіма цими проблемами. Я підтримувала його і терпляче чекала коли це все закінчиться. Періодично мене відвідували думки, що може якісь з цих ночей, коли він зникав, він був з жінками… але я від себе ці думки відганяла - приводу сумніватись він мені не давав, а починати сімейне життя з недовіри, перевірок і слідкування я не хотіла.
Счастье_же_вот_оно
• 31 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Кто-то дочитал этот сериал до конца? Я дошла только до знания пяти языков, и сразу поняла, что автор говорит правду, осуждать ее ни в коем случае нельзя и она буквально вот только зарегистрировалась, чтобы поделиться с ними своей заковыристой биографией.
Kusalochka• 31 марта 2024
Ответ дляКозачка
Хтось це все читав? Можна короткий переказ?
Я - да. Фраза ’Проте, я не з лінивих, не з тих жінок, які прагнуть сісти чоловікові на шию і все життя не працювати, а сидіти вдома і деградувати.’ заставила меня прочесть, чтобы насладиться страданиями автора по полной
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Да запросто вышла замуж за известного ловеласа, сразу забеременела, оказалось он гулял с другими, теперь сидит в 4-х стенах с ребёнком и страдает.
Но при этом она твёрдо стоит на ногах и у неё ни к кому нет претензий. И к родителям тоже.
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
фото
Вау! С ума сойти! Здесь же кроме вас больше ни у кого нет профиля со свежей регистрацией!!!!! Анбеливибал!
Счастье_же_вот_оно
• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
Очнитесь. Вы не стоите на ногах
Вы даже не лежите
А валяетесь в истерике
Но вы не хотите это признать, как и то, что вы обычная, как все мы
Вы даже не лежите
А валяетесь в истерике
1.Покажіть де я сказала, що я не така як інші? 2. Саме для цього я детально пояснила свою ситуацію, щоб не виникло «недозрозумілостей». Мова йшла про час ДО війни. Дякую.
Счастье_же_вот_оно
• 31 марта 2024
Ответ дляВареничніца
У Франківську є садочки державні, є приватні, віддавайте дитину в садок і на роботу. Вам треба змінити обстановку. Ви добряче себе накрутили. Мій чоловік теж не займався дитиною, ну силою ж не заставиш, так і жили. Розлучились через інше. Я позичила гроші і відкрила невеликий магазинчик в ТЦ, моє життя змінилося, я бачила людей, спілкувалася з людьми, якісь ДН, походи в кафе і т.д.
Дякую. Саме такий і є план, ми в черзі в садок.
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
До войны у Вас был бизнес, карьера, своя недвига?
Я_канеша_извиняюсь• 31 марта 2024
Для мене написане,якийсь як не здоровий глузд,а емоціі,мріі,не реальність.Треба думати тільки головою своєю.
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Недозрозумілості - это на каком из 5 языков?
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
Мне вот интересно. Автор, вы сначала всё это написали, сохранили в файл, а только потом создали тему и скопировали по частям весь свой текст? Потому что если бы вы писали его сразу в тему, у вас бы части прерывались, а между ними выскакивали комментарии советчиц.
Это ж как подготовились в надежде выйти в топ
И все это делал, заметьте, свежайший профиль!!! Неопытный и чистый, как младенец!
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Это на 6-м... Он пока в разработке)
Українська зірочка• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Спасибо за дополнение, трудно объять не объятное.
Лялька в колисці• 31 марта 2024
Ответ дляКозачка
Чоловік тягався з потаскушками до весілля, під час важкої вагітності, далі - автор не певна. Весь час після весілля вона знала, але залишалась з ним і терпіла, що логічно довело її до жахливого психологічного стану. Зараз вона не може простити, хоча як батько чоловік ок.
Я_канеша_извиняюсь• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Автор,ви щось згоріли в попіл за такий короткий час і не пойми нащо?Всі живі і здорові,дитина в садочок,мама працює,а не були мріі і на все життя і все пропало.Нові ідеі і спокійно.
ГендиреХтор• 31 марта 2024
Час, який ви марно витратили на написання простирадл тексту і продовжуєте витрачати на виправдання в коментарях, можна було приділити пошуку інформації про підтвердження рівня знання мов, оформлення розлучення, пошуку психолога і тд і тп. Але, схоже, конструктивні засоби вас не цікаві. Складно підтримувати інфантильність, вибачте.
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Но это нп точно, это всё было до войны, потом все скиллы Автора пропали и растворились в декрете. Ждём пояснительную бригаду.
Лялька в колисці• 31 марта 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви у всьому тому тексті себе хвалите?
Не хвалит.
Счастье_же_вот_оно
• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
****Якби я так думала, то повісила б дитину на них, як це робить безліч жінок****
Автор, ваша главная проблема в том, что вы считаете себя лучше и уникальнее всех остальных женщин
1) С чего вы взяли, что родители повесили бы на себя ребенка по вашему хотению?
2) С чем вы взяли, что многие женщины (не таких офигительных как вы), так делают?
3) И с чего вы взяли, что ваша жизнь сразу стала бы прекрасной?
Відповідаю:
1) Вони б не повісили, і саме про це і йшла мова. Я не мала ніколи такої цілі і ніколи не розраховувала, що хтось буде займатись моєю дитиною окрім мене. І про батьків взагалі ні слова в моїй розповіді не було від самого початку. Не придумуйте зайвого.
2) Я не офігітєльна і ніде не казала, що я краща за інших. І ви хочете чесно сказати, що немає жінок, які народжують дітей і лишають іх на батьків, щоб займатись своїм життям? Якщо Ви живете в якійсь окремій реальності, то я Вас шокую - такі жінки існують. Я ж навіть іх не засуджую - це не моє життя.
3) В цьому конкретному контексті «прекрасним» - це сарказм. Я думала, це зрозуміло без лапок.
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Автор, расскажите про иностранные языки. Какие они? Как вам удалось быстро выучить аж пять, и все одинаково хорошо? Давайте может для разрядки потарахтим на каком-то из них? У вас стандартный набор, романо-германский или экзотика? Китайский, хинди, абхазский?
Лялька в колисці• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Не так конкретно зі мною. Зсередини я розбита, змучена. Дитина в нас дуже активна і дуже нервова. Вона істерична і плаксива, а якщо ій щось не подобається вона влаштовує таку істерику, що чує весь район. Я розумію, що в цьому частково винні ми з чоловіком. Починаючи з стресу, в якому я провела вагітність, потім наші постійні сварки, мої постійні істерики.. хоч ми ніколи не сварилися в присутності дитини, але психологічно вона переймала цей стан і це впливало на її психіку. Я розумію це і усвідомлюю свою провину, тому завжди намагалася буди розуміючою мамою, терплячою. Я не кричала, ні в якому разі не піднімала руку, кожну істерику намагалася нівелювати і переключити увагу дитини.. словом терпіла з усих сил.. але з середини мене це щодня добивало. Чоловік працює постійно. Доньці в жовтні 3 роки. Усі ці 3 роки я сиджу в 4х стінах. Усі друзі, подружки, знайомі, родичи далеко. Я фактично загрузла в побуті, какашках, кастрюлях і істериках. Чоловік допомагає, але не з тим, чим би я хотіла. Він приходить і починає мити посуд, пилососити, прати.. все що завгодно, крім дитини. Ні, він її любить, але, через його графік, через те, що 24/7 вона зі мною, донька звикла їсти, засинати, одягатися, купатися - все робить зі мною. Тобто, коли він, наприклад, бере її вкладати спати, вона починає верещати, як різана, дригати ногами і звати мене. І він просто абстрагується. Пояснення завжди одне «Вона зі мною не хоче». А я втомилася так, що вже не витримую. Я почала зриватися.. я почала кричати, коли не можу її заспокоїти. Або просто вибігаю в іншу кімнату і починаю ридати. Стрес я почала заїдати. Від незмоги лишити дитину, я не можу ні піти в зал, про який так мрію, який для мене завжди був найкращим способом побороти будь-який стрес, ні елементарно вийти НАОДИНЦІ ЗІ СВОЇМИ ДУМКАМИ випити кави. Від постійних істерик і нервів в мене посипалося волося, зʼявилася сивина, зіпсувалася шкіра, зʼявилися зморшки. Я ненавиджу своє відображення в дзеркалі. А розуміння, що я з кралі, яку він зустрів 5 років тому, перетворилася на потягану тряпку, знову почало пробуджувати наболілі спогади і все більше, все частіше наштовхувати на думки, що він знайде собі іншу. Мій психологічний стан дійшов такої межі, що я фізично не маю ні сил, ні бажання ні до чого. Я просто існую в цьому суцільному дні бабака. Життя перетворилося на жах…. Прошу лише, підтримки і поради. Більше нічого…
САДОЧОК!!!!
Лялька в колисці• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я власне зараз чекаю в черзі на садочок. І дуже сподіваюсь, що для мене це буде порятунком. Я прекрасно розумію, що потрібно просто почати займатись життям, а не сидіти вдома, бо цього я і не хотіла. Але я акцентувала на тому, що проблема в моральному стані. Дякую за коментар
У вас правильний настрой. Головне - пережити адаптацію дитини в садку і не забрати її.
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
****не з тих жінок, які прагнуть сісти чоловікові на шию і все життя не працювати, а сидіти вдома і деградувати****
****то повісила б дитину на них, як це робить безліч жінок****
Вы не уважаете всех остальных женщин и не хотите дать себе в этом отчет.
Вы постоянно обесцениваете всех остальных женщин.
Вы считаете себя лучше, чем другие.
Ваша ситуация закономерна, вы живете в иллюзии своей исключительности и потому делаете всякую хрень, снова не отдавая себе в этом отчета.
Потому что в вашей голове вы ’не такая’ и делать хрень не можете по определению.
Вы истерите, мечетесь, сами не знаете чего хотите - но в иллюзиях вы ’стоите на ногах’
Пока вы не осознаете эту базовую проблему - у вас не будет повода менять жизнь.
Вы считаете себя лучше, чем другие.
Счастье_же_вот_оно
• 31 марта 2024
Ответ дляНа пів ставки
там впо мужчин забирают в всу аж бегом, скрывается? откупились?
Господи і до цього дійшли 🤦🏽♀️ Ні, він працює офіційно і стоїть на обліку, бо ж без військового обліку і зареєструватись, як ВПО фізично не можливо.
фрау Гітта• 31 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Дай бог вам здоровья и постоянных акций в ближайшем АТБ!
😂 Спасибо!
Счастье_же_вот_оно
• 31 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Боже який жах.
Лялька в колисці• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я не можу лишити дитину на сторонню людину. Не в сенсі, що я вважаю це неправильним, а просто мені психологічо важко, я боюся, що з дитиною щось може статися і все.
Боріть це, бо ви вже хатягуєте петлю собі на шиї. Ви на шляху ненависті до дитини, тому привчайте впершу чергу себе відлучатись від неї.