Поведінка на роботі. Я себе накручую чи все нормально насправді?

Працюю в невеликому відділі. Нас 6 чоловік включаючи начальницю і нашу прибиральницю, яка є хорошою подругою начальниці. Так ось, спочатку все було добре, я кайфувала, що я потрапила на цю роботу, робила більше чим потрібно, просила додаткові задачі. Потім начальниця пообіцяла, що бцде премія за мою активність, але премії я так і не отримала, але фіг з нею. Останнім часом мене почала бісити сама обстановка на роботі, що нас усіх під одну гребінку намагаються поставити. Порівняно з деякими своїми колегами я роблю більше, і немає кінця і краю я нічого не встигаю, деякі мої колеги таке враження, що приходять покурити, каву попити, плітки порозповідати, а мені не до цього просто, бо я ніколи нічого не встигаю, і вони ще сміються наді мною, що я так завжди поспішаю, що віддаляюсь від колективу і тд. Начальниця наче норм, але буває як що найде на неї, починає чіплятись, особливо робить акцент на мої косяки, виписує в групу, відчитує мене як дівчинку, хоча сама вона ходить на роботу як хоче, може прийти на 2-4 години в день і піти, ніхто її не контролює. Прибиральниця теж прийде зранку, раз підлогу помиє і все, і сидить в телефоні день. А нам потом виписують, що чому пилюка на робочих місцях, чому підлога недостатньо чиста і так далі. Мене бісить від того, що іншим моїм колегам, вона так не виписує, або каже їс особисто, я не раз чула. А мене при всіх відчитує. Робити менший обєм роботи я не можу, бо мені треба щось робити.
2 9
Мая твая не панимать 01 апреля в 12:06
По перше перестаньте бути конякою і надриватись. Це ніхто не оцінить і ви це бачите
По друге, тікайте звідси, якщо є можливості
Kotaysi 01 апреля в 12:07
Это же классика: 20% людей делают 80% работы. Смиритесь, вы попали в эти 20%
5 1
Барбітта 01 апреля в 12:09
Ответ дляKotaysi
Это же классика: 20% людей делают 80% работы. Смиритесь, вы попали в эти 20%
Так автор сама ж собі ту роботу шукала. Значить їй так добре
волосатое стекло 01 апреля в 12:09
Не хочу Вас, автор, налякати, але от моя мама все своє життя була такою конякою. ’от .. будь ласка, допоможіть, бо Ви ж у нас кращий спеціаліст!, ’виручіть, будь ласка!’, ’а у Вас обідня перерва? Та тут справ на 5 хвилин буквально’. Тепер мама замість того, щоб відпочивати на пенсії, бореться з тяжкою хворобою, яку власне і заробила цими напрягами на роботі.
4 10
Колишня муза 01 апреля в 12:10
Я була на вашому місці, потім звільнилася зі скандалом, аж легше стало дихати)
Свята 01 апреля в 12:10
Кто везет на том и едут
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:11
Ответ дляМая твая не панимать
По перше перестаньте бути конякою і надриватись. Це ніхто не оцінить і ви це бачите
По друге, тікайте звідси, якщо є можливості
Просто, коли я нічого не роблю, в мене довго час тягнеться, мені нравиться двіж, якомога більше роботи зробити, але мені особливо боляче стало, коли мої колеги забили на свої задачі, і вона нас усіх відчитала, сказала, за що ви гроші отримуєте? Завелику зп маєте, і це при тому що максимум 20 маємо, в мене і 15 було
Научительница 01 апреля в 12:11
Прибиральниця - подруга начальниці ? Це вже дивно. По-друге, виконуйте свої обов’язки, прописаны в трудовому договорі. Навіщо ви просите додаткові задачі, не знаючи чи оплатять їх та як саме. Якщо ви вчитесь новому досвіду для себе на майбутє - це можу зрозуміти. Ну і на новеньких завжди більше ’вішають’ , тому краще спочатку уважно придивитись і до роботи і до оточення
Зрадорозганячка 01 апреля в 12:11
Инициатива наказуема.. вечная истина.
Не понимаю почему Вы жалуетесь, если сами все это провоцируете
Я тут Живу 01 апреля в 12:12
А ви можете робити менший обєм, а вільний час витрачати на вивчення чогось нового?
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:12
Ответ дляКолишня муза
Я була на вашому місці, потім звільнилася зі скандалом, аж легше стало дихати)
А чому з скандалом?
ХикориДикори 01 апреля в 12:12
То була ваша ініціатива тягнути усю роботу, а ініціатива як кажуть наказуєма, хто вам винен? Звільняйтеся
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:12
Ответ дляНаучительница
Прибиральниця - подруга начальниці ? Це вже дивно. По-друге, виконуйте свої обов’язки, прописаны в трудовому договорі. Навіщо ви просите додаткові задачі, не знаючи чи оплатять їх та як саме. Якщо ви вчитесь новому досвіду для себе на майбутє - це можу зрозуміти. Ну і на новеньких завжди більше ’вішають’ , тому краще спочатку уважно придивитись і до роботи і до оточення
Подруга бо в неї немає ніякої освіти, лише атестат шкільний. От і взяли прибиральницею як по блату
Колишня муза 01 апреля в 12:12
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А чому з скандалом?
Тому що висказала все, що наболіло, щоб знали
ХикориДикори 01 апреля в 12:13
Ответ дляЗрадорозганячка
Инициатива наказуема.. вечная истина.
Не понимаю почему Вы жалуетесь, если сами все это провоцируете
Отож ще додаткову роботу просила, просила виконуй, хто тут винен
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:13
Ответ дляНаучительница
Прибиральниця - подруга начальниці ? Це вже дивно. По-друге, виконуйте свої обов’язки, прописаны в трудовому договорі. Навіщо ви просите додаткові задачі, не знаючи чи оплатять їх та як саме. Якщо ви вчитесь новому досвіду для себе на майбутє - це можу зрозуміти. Ну і на новеньких завжди більше ’вішають’ , тому краще спочатку уважно придивитись і до роботи і до оточення
Їх не оплачують ті задачі( просто хочу, щоб все було більш менш впорядковано без хвостів
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:14
Ответ дляЯ тут Живу
А ви можете робити менший обєм, а вільний час витрачати на вивчення чогось нового?
Так, можу. Але коли я починаю трохи менше робити, одразу шквал критики льється
Мальчижка 01 апреля в 12:14
Ответ дляволосатое стекло
Не хочу Вас, автор, налякати, але от моя мама все своє життя була такою конякою. ’от .. будь ласка, допоможіть, бо Ви ж у нас кращий спеціаліст!, ’виручіть, будь ласка!’, ’а у Вас обідня перерва? Та тут справ на 5 хвилин буквально’. Тепер мама замість того, щоб відпочивати на пенсії, бореться з тяжкою хворобою, яку власне і заробила цими напрягами на роботі.
Гіпертонія чи цукровий?
Научительница 01 апреля в 12:14
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Їх не оплачують ті задачі( просто хочу, щоб все було більш менш впорядковано без хвостів
Хочете - робіть. Тоді не жалійтеся
Мая твая не панимать 01 апреля в 12:14
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Просто, коли я нічого не роблю, в мене довго час тягнеться, мені нравиться двіж, якомога більше роботи зробити, але мені особливо боляче стало, коли мої колеги забили на свої задачі, і вона нас усіх відчитала, сказала, за що ви гроші отримуєте? Завелику зп маєте, і це при тому що максимум 20 маємо, в мене і 15 було
Чому працюєте тут?
У вас маленьке місто?
Мая твая не панимать 01 апреля в 12:14
Ответ дляволосатое стекло
Не хочу Вас, автор, налякати, але от моя мама все своє життя була такою конякою. ’от .. будь ласка, допоможіть, бо Ви ж у нас кращий спеціаліст!, ’виручіть, будь ласка!’, ’а у Вас обідня перерва? Та тут справ на 5 хвилин буквально’. Тепер мама замість того, щоб відпочивати на пенсії, бореться з тяжкою хворобою, яку власне і заробила цими напрягами на роботі.
А як вона могла це заробити? Мішки таскала?
1 2
Зрадорозганячка 01 апреля в 12:14
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Подруга бо в неї немає ніякої освіти, лише атестат шкільний. От і взяли прибиральницею як по блату
мне так нравится когда про освиту пишут.. еще и с акцентом! Вот судя по Вашему снобизму, у Вас он есть... и толку? Не умеете ни приоритеты расставлять, ни себя уважать и пашете за копейки. Так что Вам дал диплом?
3 3
Дадосвидания 01 апреля в 12:14
Хто везе на тому й їдуть. Вже вже безкоштовно передопатили купу роботи і вам не дали ОБІЦЯНОЇ премії. Значить можна й далі об вас витирати ноги.
Щодо пилюки-це не ваші посадові обов´язки, чому ви на свій рахунок сприймаєте?
Щодо привселюдної порки це лише свідчить про некомпетентність керівника, а не про вас
Дадосвидания 01 апреля в 12:17
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Просто, коли я нічого не роблю, в мене довго час тягнеться, мені нравиться двіж, якомога більше роботи зробити, але мені особливо боляче стало, коли мої колеги забили на свої задачі, і вона нас усіх відчитала, сказала, за що ви гроші отримуєте? Завелику зп маєте, і це при тому що максимум 20 маємо, в мене і 15 було
Вчіть англійську коли є ,,вікна,, чи щось інше.
Чим більше встигають тим більше навалюють і ви знову не встигаєте. Або просіть +до зп, обґрунтовуючи тим що більше працюєте. В якщо ні то працюйте як всі .
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:17
Ответ дляМая твая не панимать
Чому працюєте тут?
У вас маленьке місто?
Ні, Київ. Просто боюсь чогось нового, боюсь великих колективів, ходити на співбесіди(( а тут невеликий колектив. Уже якось ходила на співбесіду, злякалась великого офісу, що багато компютерів, багато людей дуже сиділо в одному приміщенні. А я соціофоб просто( плюс мені почали ставити дурні питання, типу а ким ви себе бачите через 5 років? А чому те, а чому те? А продайте мені ручку? І це все за 17 тисяч. Я звідти як ошпарена вискочила, і з таким облегченням, і любовю до своєї роботи, що в мене зараз. Але обстановка трохи напрягає всеодно
2 4
Зашла на 5минут 01 апреля в 12:18
вы изначально себя не правильно поставили.
просить дополнительную работу и задачи, даже будучи очень заинтересованной в работе/конкретном рабочем месте - это значит показать, что вы можете делать больше, а значит вам можно спихивать все задачи, которые не делают/не хотят делать другие, а учитывая, что вы проявили инициативу самостоятельно - за это можно и не доплачивать.
вы хотите справедливости, хотите, чтобы ваши старания заметили и оценили, но это не про конкретное место работы. вы уже показали, что готовы тащить намного больше ваших непосредственных задач и без дополнительной оплаты. теперь вы от этого не отвертитесь. увы.
волосатое стекло 01 апреля в 12:18
Ответ дляМая твая не панимать
А як вона могла це заробити? Мішки таскала?
Переробляла, потім ще не висипалася. У неї інтелектуальна робота.
2 2
Мая твая не панимать 01 апреля в 12:18
Ответ дляволосатое стекло
Переробляла, потім ще не висипалася. У неї інтелектуальна робота.
Ну так їй же і доплачували за це?
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:19
Ответ дляЗрадорозганячка
мне так нравится когда про освиту пишут.. еще и с акцентом! Вот судя по Вашему снобизму, у Вас он есть... и толку? Не умеете ни приоритеты расставлять, ни себя уважать и пашете за копейки. Так что Вам дал диплом?
Я не ставлю освіту в пріоритет. Мене запитали я відповіла. Мене запитали як так, що прибиральниця подруга начальниці, це дивно. Я відповіла
автор Та_шо_ж_таке 01 апреля в 12:19
Ответ дляДадосвидания
Вчіть англійську коли є ,,вікна,, чи щось інше.
Чим більше встигають тим більше навалюють і ви знову не встигаєте. Або просіть +до зп, обґрунтовуючи тим що більше працюєте. В якщо ні то працюйте як всі .
Та нема ніяких вікон, немає часу в туалет збігати нормально