90x60x90• Изменено 01 апреля 2024

Ви б змогли віддати дитину інваліда в інтернат?

Є різні вади, але в моєї дитини дуже виражена розумова відсталість ( де мама, де бабуся він не відрізняє, тобто існує в своєму світі). В мене були дуже передчасні пологи і це результат. (Є ще купу діагнозів, але не буду розписувати усе підряд, основне сказала.)
Я морально не витримую, не можу більше, хоча дитині 4 роки
Чоловік пішов, на дитину фінансово допомагає. Живу з мамою та з дитиною
Мені післязавтра буде 29 років, я розумію, що в мене попереду життя і можливість створити сім‘ю, зустріти чоловіка, почати жити. Але з іншого боку , яка буде реакція чоловіків якщо я скажу що я віддала дитину в заклад? А з іншого боку, я буду не жити, а існувати, хоронячи свої роки.
Задумалась про спец заклад - бо дитина не розуміє де мама, тобто якщо дитина буде там, то він не буде сумувати і тд ( мені кажуть це всі спеціалісти). Розумію що треба включати холодний розум, в мене частково виходить, але хочу ще почути думки збоку…
Дякую всім хто відпишеться в темі.
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
да, отдала бы, жизнь одна, не готова ее провести в уходе за овощем, который ничего даже не понимает

Дідова баба• 01 апреля 2024
Думать надо о себе.
Лунтик-паунтик• 01 апреля 2024
Я бы не смогла отдать морально
автор 90x60x90 • 01 апреля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я бы не смогла отдать морально
Навіть якби ви були впевнені, що дитина не розрізняє де мама, а де сторонні…?
fialka123• 01 апреля 2024
Вот последнее, о чем бы я думала в этой ситуации - это что скажет бывший муж, который сбежал. Пусть берет тогда занимается 24/7
Птица Говоруша• 01 апреля 2024
Вряд ли 4 года жить рядом, а потом выкинуть из своей жизни.
Летала_НаМетле• 01 апреля 2024
Если есть возможность и минимальная уверенность что там нормальные условия - то скорее да.

автор 90x60x90 • 01 апреля 2024
Я думала про це і раніше, але зараз починаю усвідомлювати, що мені буде 29, тобто з 30 років новий етап якийсь, коли ще є молодість і якісь шанси і очікування на щастя. Я б дуже хотіла почати просто ЖИТИ.
Сизоока бестія• 01 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Она писала про других мужчин, с которыми будет знакомиться, а не о муже своем.
Мастер Пис• 01 апреля 2024
Дуже важкий вибір. Ті хто будуть засуджувати - нехай поживуть на вашому місці. Всі хто не там мають дуже теоретичне уявлення і не можуть судити
fialka123• 01 апреля 2024
Автор, я вас обнимаю
Очень вам тяжело. Советовать ничего не буду
Летала_НаМетле• 01 апреля 2024
Чоловікам про це необов´язково казати.
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
автор, не стоит себя ни в чем винить, вы хотите нормальной жизни и имеете на это право
автор 90x60x90 • 01 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Маю на увазі реакція чоловіків з якими я буду знайомитись. В процесі знайомства розказувати ж потрібно щось, якщо є плани з людиною на серйозні стосунки.
Лунтик-паунтик• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
У меня ;особенный ребенок ; с умственно отстает , проблемы с речью, проблемы с поведением, НО я до последнего его тяну, речь вытянули до определенности. Я каждый день вкладываю в него, врачи говорили, Что будет дурачек
Швабристка• 01 апреля 2024
В мене дитина з інвалідністю, вади зору. Деколи важко, вже змирилася, але я з чоловіком. Свою дитину не здала б ніколи, руки звісно дуже часто опускаються, ще й вічно якісь кризи 3, 4, 5 і тд років. Знайдіть спец садок, де дитина буде під наглядом тьютора наприклад, гавіщо такі крайності, це ж ваша кровинка. Вам тяжко, а дитині ще більше
fialka123• 01 апреля 2024
Ответ дляСизоока бестія
А, да, невнимательно читала
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
а можно и не говорить
Заліковий троль• 01 апреля 2024
Это очень тяжело, но нет. У нас такая бусинка 2,5 года как трехмесячный младенец. Мы выехали, ребёнок два раза в неделю в спец садике и то скучаю, я не мама ,я бабушка и то мне малышку жалко.

пьЯНА• 01 апреля 2024
В мене у подруги так було . Ще гірше ніж у вас набагато .. з ложечки кормила, дитина нічого не могла . Не ходити не говорити.. як квіточки. Вина медиків . З чоловіком іншу захотіли ще. Інша народилась нормальна ,.але цю не кинули. Якщо дитина не агресивна то я б не віддала ..якщо агресивна то не змогла б справитися тотвіддала б .. треба було одразу не брати дитину як народили ,. Вы ж знали що в дитини вади ..
Бесконечность-не предел• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Автор, Ви-дивна.
А, як у другому шлюбі така така неповноцінна дитина народиться, її теж викинете, як сміття?
ПАЦАНКА О• 01 апреля 2024
Нет.не смогла бы.никто не застрахован от состояния овоща
Лупаю цю скелю• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Я бы не отдала,у меня ребенок с инвалидностью ,аутизм,до 5 лет обращенную речь не понимала, много поведенческих проблем . Конечно же прошли всевозможные терапии ( дельфино,ипо,АВА ,медикаментозные) Вот исполнилось 9,запущена речь . Результаты достаточно хорошие,учитывая ,что изначально думали ,что будет невербальным ребенком . Вам,бы автор с ребенком заграницу,выплаты во многих странах достаточно хорошие,бесплатные спецшколы,няни,поддержка Вашего психологического здоровья
Сизоока бестія• 01 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
а можно и не говорить
Такой обман ни к чему хорошему не приведет.
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ дляСизоока бестія
если о нем вообще узнают
Запароленое одеяло• 01 апреля 2024
А які реабілітації проходила дитина за ці 4 роки?
Скільки було корекцій і реабілітацій по кількості?
Особисто я не змогла б побудувати спільне життя з людиною, яка не має нічого людського в собі
Поміркована думка• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Дитинка зовсім не розуміє, не тягнеться до вас? Є прояви любові, щось таке?
Ну ниче се• 01 апреля 2024
Я б віддала. Але, тут була тема і писали що в Україні зараз вкрай складно з такими закладами, закривають. Інклюзія і т.д.
Щодо нових стосунків, краще почати розмову на цю тему з запитання ’у тебе в сім´ї були лежачі після інсульту/бабця в маразмі?’
Лунтик-паунтик• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Мне 28 лет, занятия у ребенка 6 раз в неделю + школа, которую не тянет. Я работаю в ночные смены , днем онлайн учеба + занятия. Я встретила парня, он принял моего ребенка.
Запароленое одеяло• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
А яка різниця, що розуміє дитина?
Головне те, що розумієте ви