90x60x90• Изменено 01 апреля 2024

Ви б змогли віддати дитину інваліда в інтернат?

Є різні вади, але в моєї дитини дуже виражена розумова відсталість ( де мама, де бабуся він не відрізняє, тобто існує в своєму світі). В мене були дуже передчасні пологи і це результат. (Є ще купу діагнозів, але не буду розписувати усе підряд, основне сказала.)
Я морально не витримую, не можу більше, хоча дитині 4 роки
Чоловік пішов, на дитину фінансово допомагає. Живу з мамою та з дитиною
Мені післязавтра буде 29 років, я розумію, що в мене попереду життя і можливість створити сім‘ю, зустріти чоловіка, почати жити. Але з іншого боку , яка буде реакція чоловіків якщо я скажу що я віддала дитину в заклад? А з іншого боку, я буду не жити, а існувати, хоронячи свої роки.
Задумалась про спец заклад - бо дитина не розуміє де мама, тобто якщо дитина буде там, то він не буде сумувати і тд ( мені кажуть це всі спеціалісти). Розумію що треба включати холодний розум, в мене частково виходить, але хочу ще почути думки збоку…
Дякую всім хто відпишеться в темі.
Запароленое одеяло• 01 апреля 2024
Ответ дляЖдушечка
Ну які медикаменти?
Самі звичайні
Дітям з РВ завдяки реабілітаціям запускають мову, розвивають памʼять і тд.
Є ще метод реабілітації стовбуровими клітинами, у нас в Україні. І це дає мега результати.
Тому я ц запитую, що зробила автор, за цей час!!!!

ФруктЕщеТот• 01 апреля 2024
Нет, у дочки инвалидность по психиатрии.
Винник• 01 апреля 2024
У моей ку ы доченька о средней степени слабоумием и ещё несколько диагнозов. Было очень сложно ей, лет этак до 12. У них мысли были отдать, но так и не решились, основным противником отдать была бабушка, которая в уходе за ребёнком участия не принимала. А кума с мужем реально были задерганные, круг общения сузился до 1-2 семей, потому что там был реальный треш, с агрессией. Лечение подбирали, дозы меняли. Или овощ или кусание, бытье. Никуда не ездили, оставить не на кого, да и на ребёнка это влияет о рицательно. Сейчас девочке 15, стала намного спокойнее, обслуживает себя сама, нужно сказать и проконтролить. Сейчас у них другая беда. Обоим почти по 50. Дочке 15. Они понимают что не вечные и неспехом подбирают интернат. Чтобы её потом туда оформить и какое то время смочь ещё посещать, видеть что там её не обижают. Я спрашивала как то куму, раз все равно ей светит интернат, то смысл было не сдать в 4, а сдать в 24 (пример) чтобы 10 лет ада, 10 лет более менее прожить с ней, но все равно отдать. Кума долго молчала, а потом сказала что не представляла как это сказать всем что от ребёнка отказались, боялись осуждения и неприятия, что жалеет что не решились тогда, был шанс прожить совсем иначе. Но они родили в 35, Вы автор моложе, у Вас все впереди, можете прожить жизнь счастливо и проведовать ребёнка. Надежды нет на излечение, все равно интернат.
Khmelnichanka• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
А скільки вашій дитині зараз якщо не секрет? Він усвідмолює що ви мама, чи так як в нас?
Сину 18-ть. Так, він легший в плані розумового розвитку (відсталвсть помірного ступеню), але в часи пубертату був нестерпним в поандінці (розмазане гівно по стінах, агресія і багато чого іншого). Нуі і атизм як осноаний діагноз. Зараз його стан НАБАГАТО кращий в усіх сенсах, і основні проблеми я маю вже не з ним, а з донькою ( в якої легка РВ і купа супутніх приколів), та я добре розумію, що кожного дня може бути новийвідкат - і я не знаю, якими будуть мої дії тоді. Бо якщо повернеться агресія, то справитись із двохметровим сильним дядьком я не зможу.... Та поки що з Божою поміччю в нас все ок. Порад не даю, просто бажаю сил.
Укр_жіночка• 01 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Я така людина, що дитину на пісюн би ніколи не проміняла. Треба підлаштовуватись під життя. Мені легше, це да, але в кожного свої проблеми, де не одне так інше. В деяких і без дітей життя дуже важке. По суті хочу сказати, навіщо рожати, щоб потім в інтернат дитину подарувати, яку б не було
Учиться как должен такой ребёнок?Мальчик соседский с умственной отсталостью и ещё другими диагнозами учился в специальном интернате, в 8 лет плохо разговаривал и был поток слов, не предложения, там специалисты логопеды, специальная программа, в классе до 10 детей, в том числе с синдромом Дауна
автор 90x60x90 • 01 апреля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
В вас з двома дітьми передчасні пологи вийшли і як наслідок в обох діток рв..?(
На границе• 01 апреля 2024
Працюю з такими дітками і однозначно: віддала б. Для батьків то не життя. А чоловік, якого ви зустрінете, швидше погодиться бути з вами ніж з вами і вашою дитиною. Чоловіки вони такі у більшості.

Сарафанное радио• 01 апреля 2024
Однозначно да, отдала бы, если нет сознания. Это правильное решение
На границе• 01 апреля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я бы не отдала,у меня ребенок с инвалидностью ,аутизм,до 5 лет обращенную речь не понимала, много поведенческих проблем . Конечно же прошли всевозможные терапии ( дельфино,ипо,АВА ,медикаментозные) Вот исполнилось 9,запущена речь . Результаты достаточно хорошие,учитывая ,что изначально думали ,что будет невербальным ребенком . Вам,бы автор с ребенком заграницу,выплаты во многих странах достаточно хорошие,бесплатные спецшколы,няни,поддержка Вашего психологического здоровья
Не плутайте аутизм і розумову відсталість. Остання не зворотний процес ураження головного мозку.
Khmelnichanka• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Ні, в мене ситуація інша і через внше. Не програмуйте себе на погане. В багатьох моїх знайомих другі діти - абсоютно здорові.
Швабристка• 01 апреля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Це особисте рішення автора, чи віддавати в інтернат чи ні. Ми тут можемо тільки писати, чи то, чи інше, рішення приймати мамі. Я сказала за себе, що не віддала б. Але це нічого не змінить, те що ми всі тут висловилися, з цим жити автору
Сладко-соленая• 01 апреля 2024
Вас зрозуміє лише той, хто проходив чи проходить зараз таке. У мене був братик молодший, діагноз - Мікроцефалія. В малому віці було все нормально, він виглядав, як звичайна дитина, хіба що погано розмовляв. Десь після 8 років він вже ставав неконтрольованим. Бився, обзивався, міг втікти на вулиці, з вікна вдома викидав речі, міг викинути гроші, продукти, якось на лобове скло машини на вулиці щось кинув, він був дуже жорстокий, бив тварин, хотів придушити. Вдома залишити неможливо було, бо міг з вікна вилізти, або підпалити щось. Тому постійно був в спеціалізованих закладах, ми його забирали на вихідні.

Він помер у 12 років від лейкозу. Це було понад 15 років тому. Мені тоді було 17, я дуже все пам´ятаю, як він ріс, як мамі (яка ростила нас одна) було важко. Тому, автор, поки дитина маленька, то з нею легше і інколи навіть є думки, що з такою дитиною можна впоратись, але коли хвора дитина дорослішає, там просто можна поставити хрест на своєму житті.

Ми з мамою інколи підіймаємо тему, а щоб було б якби малому зараз було б вже 31 рік. Це був би жах і для нас, і для нього.

Це мій молодший братик, я любила і люблю його, але... я ще і людина, яка це все бачила. Тому... Вирішувати вам звісно, але хвора дитина - це поламане життя мамі.
ФруктЕщеТот• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
За кордон точно не виїду, в мене в Україні хороший заробіток, житло, хороший рівень життя, ще до вагітності квартиру в новобудові з мамою придбали. Ну тобто, на пособія , зйомні квартири, біженство і тд, я не готова проміняти свій рівень в Україні.
Почему не возьмёте помощница, если финансы позволяют? Есть сады/школы частные специализованные где ребёнок практически весь день с занятиями со специалистами.

Если отдадите в интернат ,то собираетесь проведывать и контролировать?
Укр_жіночка• 01 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Личное, да.
Я не знаю за все интернат, возможно есть плохие, есть хорошие
Но там с детьми занимаются, соседка не могла возить ребёнка каждый день к логопеду, а в интернате это и бесплатно и каждый день, и другие специалисты занимались ребёнком
Сейчас он говорит предложения даже, а было все совсем плохо
Конечно она скучала, могла и в середине недели забрать и отвезти на следующее утро
іронічна антитеза• 01 апреля 2024
Если это будет частный интернат с хорошим уходом, то наверное отдала бы. В гос. интернат, где над инвалидами издеваются, морят голодом, держат взаперти в грязной одежде, часто записяной-закаканой - нет.
Искала бы вариант нанять няню, чтобы ухаживала, пусть бы муж помог такую нанять. Может даже им домик в селе снять, пусть ребенок на природе и на натурпродуктах там живёт спокойно с нянями.
Додекаэдр• 01 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
да, отдала бы, жизнь одна, не готова ее провести в уходе за овощем, который ничего даже не понимает
Удалено администрацией...
Показушница• 01 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну вы будьте готовы что с ним там будут очень плохо обращаться. Знакомая отдала в интернат дочку. Ей было уже лет 8 , она была овощ. Маме никто не помогал, муж на заработках, бабушки боялись, брезговали…, потом она родила второго ребенка и отдала девочку в интернат, но она приезжала утром и вечером к ней, сама кормила и немного проводила время. Девочка умерла через полгода.
Знаю семью, где отдали ребенка в интернат в 1992 году. 10 лет назад точно была жива (уже во взрослом пни), сейчас не общаемся, не знаю. Судить не имею права.
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Додекаэдр• 01 апреля 2024
ні. в мене був такий старший брат. ми не віддавали. прожив до 20 років.тяжкий хрест. 1 група дцп. Але в інтернат ні. там діти дуже страждають,бо вони недоглянуті,голодні ,засцяні.Бачила і знаю. Я від побаченого довго не могла відійти. Прочитавши відповіді,тепер зрозуміло,чому так багато собак і котів,особливо маленьких, вивозять у поля і ліси на голодну смерть, прив8язують у лісах до дерев, чому повтікали закордони,лишивши тварин у квартирах. В наступних життях невідпрацьовані кармічні задачі знову і знову будете повторювати. Тільки люди цього не пам*ятають.
Р,С, причина дцп- неправильно прийняті пологи.

Оч@ров@Шк@• 01 апреля 2024
Психічно здорові люди хотять і ростять тільки здорових наслідніків. Крапка. Все як у природі. Хворі залишаються за бортом нормального життя. І це норма,треба це розуміти. Закон на вашому боці не просто так, спец заклади теж не просто так, і лікарі одразу пропонують залишити таку дитину теж не просто так .
Додекаэдр• 01 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Удалено администрацией...
Кудряшка Сью• 01 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
В мене дитина з інвалідністю, вади зору. Деколи важко, вже змирилася, але я з чоловіком. Свою дитину не здала б ніколи, руки звісно дуже часто опускаються, ще й вічно якісь кризи 3, 4, 5 і тд років. Знайдіть спец садок, де дитина буде під наглядом тьютора наприклад, гавіщо такі крайності, це ж ваша кровинка. Вам тяжко, а дитині ще більше
Страшно что под вашим абсолютно адекватным комментарием столько негативных смайлов. Здоровья всей вашей семье
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
конечно, страшно, вы же в своем неадеквате где-то свободно по улице ходите
Козяка-маляка• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Навіть якби ви були впевнені, що дитина не розрізняє де мама, а де сторонні…?
При таком раскладе, возможно, да.
Пишу вірші, дорого• 01 апреля 2024
Вам в любом случае нужна помощь. Не берите это тяжёлое решение только на себя. Поговорите с мужем бывшим, как он к этому относится, что думает. Поищите вариант спец.заведений. Узнайте условия и возможности. Как навещать, как брать домой и прочее. Уже от этого отталкивайтесь. Главное, как мне кажется - это не бросить ребенка. Нетак, что отдали и забыли. Заботится о нем и не забывать. И папашку тоже привлекать.
Радість моя• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Маю на увазі реакція чоловіків з якими я буду знайомитись. В процесі знайомства розказувати ж потрібно щось, якщо є плани з людиною на серйозні стосунки.
я не буду советовать. Скажу про свой опыт - нашла мужчину, который берет на сбея ответственность за моего ребенка с инвалидностью...поверьте, дело не в ребенке. И это не значит, что вы отдадите и встретите мужчину и все будет хорошою А если у вас не сложится личная жизнь потом вообще? вы уверены, что с этим сможете жить(
я одинокая мама. Научилась сама зарабатывать, няня работает с моим ребенком полный рабочий день. Все возможно. Держитесь
ФруктЕщеТот• 01 апреля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Как врачи сразу видят ,что у ребёнка будет псих расстройство?
Каляка маляка• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
автор 90x60x90 • 01 апреля 2024
Ответ дляСладко-соленая

А лейкоз ніяк не лікували в той час? Ну тобто в інтернаті розуміли, що в дитини рак і просто нічого не робили?(
Швабристка• 01 апреля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую, навзаєм! Просто люди в нас більшість неадекватних)